UFC FIGHT NIGHT: HOLLOWAY VS. RODRIGUEZ

Próbujemy tak:
IMG_20211113_143403.jpg
 
Czemu anglin?
@jeffrey_
Bo Woodson to skończony dziad. Grałem przeciwko niemu Erosę z sukcesem i Zalala - tu niewiele brakło. Anglin robi presję, ma zapasy i w tej stójce też moim zdaniem nie odstaje choćby od Zalala - choć słuszna uwaga, jest dość dziurawy defensywnie z uwagi na swoją gardę. Woodson nie ma nokautującego ciosu (to waciak z zasięgiem) i można go złamać zarówno narzucając mu presję jak i można go zrobić zapaśniczo. Tu widzę na to szanse znacznie większe niż z kursu i oba warianty są realne. To, że Anglin wyglądał strikersko gorzej na tle Melsika, który jest uznanym kickboxerem, to nie znaczy, że będzie tak samo z drewnianym Woodsonem.
 
Last edited:
@jeffrey_
Bo Woodson to skończony dziad. Grałem przeciwko niemu Erosę z sukcesem i Zalala - tu niewiele brakło. Anglin robi presję, ma zapasy i w tej stójce też moim zdaniem nie odstaje choćby od Zalala - choć słuszna uwaga, jest dość dziurawy defensywnie z uwagi na swoją gardę. Woodson nie ma nokautującego ciosu (to waciak z zasięgiem) i można go złamać zarówno narzucając mu presję jak i można go zrobić zapaśniczo. Tu widzę na to szanse znacznie większe niż z kursu i oba warianty są realne. To, że Anglin wyglądał strikersko gorzej na tle Melsika, który jest uznanym kickboxerem, to nie znaczy, że będzie tak samo z drewnianym Woodsonem.
To może lepiej anglin przez decyzje? a kurs 6 kusi
 
To może lepiej anglin przez decyzje? a kurs 6 kusi
Też nad tym myślałem, aczkolwiek ja ma papierze daję mu 45% szans, więc kurs na czystą wygraną w pełni mnie satysfakcjonuje - podbite Maxem, bo jego uważam za "pewniaka" tj. tylko jakiś lucky punch mógłby to uwalić.
 
Też nad tym myślałem, aczkolwiek ja ma papierze daję mu 45% szans, więc kurs na czystą wygraną w pełni mnie satysfakcjonuje - podbite Maxem, bo jego uważam za "pewniaka" tj. tylko jakiś lucky punch mógłby to uwalić.
Zupełnie przestrzelony typ przeciwko Woodsonowi tym razem. Anglin jednak bez pomysłu.
 
Również się udało dosłownie po ciosie, który zapoczątkował gilotynę. Ogólnie przed chwilą miałem dorzucić przed czasem @3.5 Woodson, ale nasi bukmacherzy po byle ..... blokują zakłady, nie to co kiedyś unibet.
U mnie poszło przed walką ;) kusiło już wcześniej, ale się nie zdecydowałem. Diakiese to ogór.
 
Alvarez ładnie rozprawił się z Moisesem, warunki ma kosmiczne, brak zrobienia limitu również zrobił swoje. Powinna być większa kara za niezrobienie wagi. No nic szkoda, zobaczymy co dalej. Ogólnie patrząc na gale Calvillo może się już nie pozbierać po takiej porażce.
 
U mnie z tej gali miał być dubel za 150 song i kaos i w ostatniej chwili zmieniłem na kaos i rothwella... Mam nadzieję że chociaż betfan odda zwrot (reload 100%) trudno teraz oby Max dał popis jak choćby w walce z Kattarem
 
Back
Top