UFC Fight Night: Holloway vs. Korean Zombie (26.08.2023)

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Już 26 sierpnia kolejna gala UFC. Tym razem wydarzenie w Singapurze z udziałem dwóch Polaków (Oleksiejczuk i Brzeski). Dobre godziny transmisji, bo karta wstępna od godziny 11:00 rano w sobotę, a karta główna od 14:00 w sobotę. Zapraszam do dyskusji :bleed:

Karta walk - https://www.tapology.com/fightcenter/events/101389-ufc-fight-night

1692600847671.png

1692600867814.png


 
Last edited:
Ktoś będzie grał Brzeskiego? Kurs fajny, ale w przygotowaniach nic się nie zmieniło z tego co widzę, to znaczy obóz w tym samym klubie plus jakieś pojedyncze wyjazdy do między innymi Szymona Bajora. Po ostatniej walce Łukasza nie jestem pozytywnie nastawiony.
 
Ktoś będzie grał Brzeskiego? Kurs fajny, ale w przygotowaniach nic się nie zmieniło z tego co widzę, to znaczy obóz w tym samym klubie plus jakieś pojedyncze wyjazdy do między innymi Szymona Bajora. Po ostatniej walce Łukasza nie jestem pozytywnie nastawiony.
Pograłem za drobne bo w pewnym momencie kurs był @5. Na dawnych taśmach Holloway. Z innych dodatkowych kursów, jeśli ktoś gra u Ruskich to ktoś od Nas podawał Sheeya po @1.8 dodać Maxa i jest @>2. Na ten moment zastanawiam się nad Santosowa. Talia wyglądała bardzo dobrze z Shevczenko. Blanchfield, może zagrozić, ale Talia pokazała się w ostatnim występie rewelacyjnie. Mimo wszystko ponieważ to walka kobiet to odpuszczam grę.

Osobiście gram Choi-a @1.62 ale za drobne. Dodatkowo Tafa @1.62 I Holloway przed czasem @2.85
 
Na te chwile:

Holloway KO/TKO
Smith / Spann - przed czasem
Caceres
Blanchfield
Chidi / Michal - przed czasem

Do tego dorzuce chyba Nakamure KO/SUB, nie kojarze ale wszyscy mowia ze zniszczy Garcie.
 
Last edited:
czy tak gladko, to nie wiem. 1.37 na fortunce, znalezlem za troche wiecej na goplusbet. raczej na gruzina bym nie dawal na wiecej niz 1
kuponie, Caseres jest w parterze nie najgorszy, a tez ciezko go usadzic.
 
Co sądzicie o walce Chikadze - Caseres?
Giga powinien gładko to wziąć.

czy tak gladko, to nie wiem. 1.37 na fortunce, znalezlem za troche wiecej na goplusbet. raczej na gruzina bym nie dawal na wiecej niz 1
kuponie, Caseres jest w parterze nie najgorszy, a tez ciezko go usadzic.
Powinien, nie powinien. Ciężko stwierdzić, ja osobiście nie pogram Giga po @1.37, bo nie widzę tutaj value. Cacares już nieraz dał zarobić jako underdog. W stójce powinien odstawać, ale co by nie mówić to jego niekonwencjonalny styl może zaskoczyć Gige.
 
czy tak gladko, to nie wiem. 1.37 na fortunce, znalezlem za troche wiecej na goplusbet. raczej na gruzina bym nie dawal na wiecej niz 1
kuponie, Caseres jest w parterze nie najgorszy, a tez ciezko go usadzic.
Ja go nie gram, jedynie opinię wydałem. Za 1.6 bym grał.
 
Blanchfield / Santos - przed czasem? Kurs zloto.
Santos 71 % walk skonczonych
Blanchfield 54%
Jedyne ryzyko to że blanchfield będzie betonować a Santos nie da się skończyć.
Ja w tej walce widzę decyzję. I Santos to wygra, chyba że ta Erin jest naprawdę takim amerykańskim diamentem babskiego MMA w co jednak watpie.
 
Jedyne ryzyko to że blanchfield będzie betonować a Santos nie da się skończyć.
Ja w tej walce widzę decyzję. I Santos to wygra, chyba że ta Erin jest naprawdę takim amerykańskim diamentem babskiego MMA w co jednak watpie.
Santos jest bez mistrzowskiego team'u ktory ja zaprowadzil do walki z Val. Podobno buja sie po jakichs silowniach, rowniez przyleciala bez aklimatyzacji, gdzie nie jest jakas krolowa cardio plus dluga przerwa a Blanchfield od 2 tygodni jest w Singapurze i aktywnosc na jej plus.
 
Santos jest bez mistrzowskiego team'u ktory ja zaprowadzil do walki z Val. Podobno buja sie po jakichs silowniach, rowniez przyleciala bez aklimatyzacji, gdzie nie jest jakas krolowa cardio plus dluga przerwa a Blanchfield od 2 tygodni jest w Singapurze i aktywnosc na jej plus.
A co z jej teamem? Te okoliczności sporo zmieniają, próbuj.
 
Pograłem za drobne bo w pewnym momencie kurs był @5. Na dawnych taśmach Holloway. Z innych dodatkowych kursów, jeśli ktoś gra u Ruskich to ktoś od Nas podawał Sheeya po @1.8 dodać Maxa i jest @>2. Na ten moment zastanawiam się nad Santosowa. Talia wyglądała bardzo dobrze z Shevczenko. Blanchfield, może zagrozić, ale Talia pokazała się w ostatnim występie rewelacyjnie. Mimo wszystko ponieważ to walka kobiet to odpuszczam grę.

Osobiście gram Choi-a @1.62 ale za drobne. Dodatkowo Tafa @1.62 I Holloway przed czasem @2.85
A co myślisz o Oleksiejczuk przed czasem? STS jeszcze nie wystawił kursu, ale myślę, że tak to się skończy, a kurs pewnie ~2.7.
 
Chodzi o pieniadze, nie wyplacila im kasy od walki z Roxanne, zostala przez nich pozwana do sadu za to.
@BogdanJanusz wiesz co z Nią zrobić.

Ja za drobne stawiam życzeniówke
-Holloway przed czasem, pomimo tego, ze Max nie ma nokautujacego ciosu to uwqzam, ze 25 minut to za duzo w klatce dla zombiaka z takim boksem jaki ma holloway
-oleksiejczuk,
-Caseres, niekonwencjonalny styl może sprawić problemy. Na prawdę widze duze szanse na jego zwyciestwo.
-ryan spann l. Tu sie zastanawiam czy przed czasem nie dac.
 
Last edited:
@BogdanJanusz wiesz co z Nią zrobić.

Ja za drobne stawiam życzeniówke
-Holloway przed czasem, pomimo tego, ze Max nie ma nokautujacego ciosu to uwqzam, ze 25 minut to za duzo w klatce dla zombiaka z takim boksem jaki ma holloway
-oleksiejczuk,
-Caseres, niekonwencjonalny styl może sprawić problemy. Na prawdę widze duze szanse na jego zwyciestwo.
-ryan spann l. Tu sie zastanawiam czy przed czasem nie dac.
Ponizej1.5 Spann / Smith wg mnie to dobry bet
 
Back
Top