UFC Fight Night: Fiziev vs Gamrot [23.09.2023]

Akurat co mógłby powiedzieć Mike Brown Gamerowi w narożniku? Good job?
Przy wszystkich śmiechach z maskotki Borysa, to akurat jego uwag we wszystkich walkach w UFC słucha się Gamer.
A słuchałeś narożnika? Bo ja tak, Matt dawał rady których Mati nie słuchał a dzieki którym pewniej by wygrywał lub mógł wygrać. W dodatku zagłuszał go czerwony smok, wyglądało to na zupełny brak szacunku dla Matta, chłop był ignorowany a niby jest headcoachem. Po czymś takim olał bym jeżdżenie z Gamrotem na jego miejscu. Czerwony smok wskazówki co do stójki jakby była na poziomie stójkowicza a Brown mówi jak obalić, jak skontrolować jak zadawać ciosy w parterze. Lepiej żeby tam był sam sztab trenerski z Top team. I Brown nawet przy wygranej rundzie mówi że jest wyrównana więc nie podniecajcie się Tasmański też tak zrobił raz czy coś. No trzeba oddać że technikę kończącą też podpowiedział. T ok. on może być ale czerwony smok ustapił by miejsca.
 
Last edited:
Co myslicie o takim kuponie;

Fiziev / Gamer pow. 1.5 rundy
Ige
Marina tko/dec
Battle Ko/Sub
Malkoun/ Brundage pow. 1.5 rundy

Strasznie korci
 
Odradzam Usmana. Colier wyglądał dobrze na ważeniu.
Malkouna dorzuciłem do kilku kuponów.
 
Potężnie lecisz.
Screenshot_2023-09-22-10-51-04-458_cz.etnetera.fortuna.pl.jpg
 
Słusznie w mojej opini. Myślę że będzie powtórka z rozrywki ale na Coste bym nie postawił.
Ja uważam, ze to będzie walka do jednej bramki i skończy się przed czasem. Costa ma zbyt dobre TTD i nie da sie obalić malemu jak na MW Khamzatowi. Myslę, ze cipajew się zamęczy próbami obaleń, a walka z Burnsem pokazala, ze kondycja nie jest jego mocna strona. Generalnie jestem zdania, ze Khamzat przejedzie się w MW. Ale moze byc yak, ze go rozjebie w drobny mak. Tak po prostu uwazam, prywatna moja obserwacja.
 
Last edited:
Ja uważam, ze to będzie walka do jednej bramki i skończy się przed czasem. Costa ma zbyt dobre TTD i nie da sie obalić malemu jak na MW Khamzatowi. Myslę, ze cipajew się zamęczy próbami obaleń, a walka z Burnsem pokazala, ze kondycja nie jest jego mocna strona. Generalnie jestem zdania, ze Khamzat przejedzie się w MW.
Z założenia nie gram przeciwko zapaśnikom. Kursy na pewno nie odzwierciedlają rzeczywistego % szans na zwycięstwa obu zawodników, dla mnie no bet ale tak jak piszesz jeśli już tu kogoś próbować to właśnie doga,
 
Back
Top