UFC Fight Night: Fiziev vs Gamrot [23.09.2023]

Jakub Madej

Moderator
Cohones
Walka wieczoru:

Rafael Fiziev 1.67 - 2.20 Mateusz Gamrot

Karta główna:

Bryce Mitchell 1.65 - 2.25 Dan Ige
Marina Rodriguez 1.33 - 3.40 Michelle Waterson-Gomez
Bryan Battle 1.50 - 2.60 AJ Fletcher
Charles Jourdain 1.80 - 2.00 Ricardo Ramos

Karta wstępna:

Miles Johns 1.50 - 2.60 Dam Argueta
Tim Means 2.60 - 1.50 Andre Fialho
Jacob Malkoun 1.20 - 4.60 Cody Brundage
Jake Collier 2.35 - 1.60 Mohammed Usman
Mizuki Inoue 1.36 - 3.20 Hannah Goldy
Montserrat Rendon 2.90 - 1.42 Tamires Vidal​

 
Od razu linkuję filmik z ciekawymi smaczkami od Cejudo



Ja się mocno obawiam tej stójki. Gamrot w ostatnich trzech walkach był naruszany - Tsarukyan ma nokdaun na koncie, Dariush ma nokdaun na koncie, Turner ma nokdaun na koncie. To mnie mocno stopuje przed stawianiem na Gamrota na ten moment.
 
Myślę nad pograniem me ale ugryzieniem w inny sposób co myślicie na walkę zakończoną przed czasem? Wg mnie albo ubije w stójce Fiziev albo Gamrot podda, bo nawet jeśli w końcu by sposobu gamer na obalenie nie znalazł to w końcu go Fiziev ustrzeli, a jakby Gamer obalił może bardzo obnażyć grę parterową Rafy.

Do pomyślenia:
Jourdain
Marina
Mitchell
Fialho
 
Od razu linkuję filmik z ciekawymi smaczkami od Cejudo



Ja się mocno obawiam tej stójki. Gamrot w ostatnich trzech walkach był naruszany - Tsarukyan ma nokdaun na koncie, Dariush ma nokdaun na koncie, Turner ma nokdaun na koncie. To mnie mocno stopuje przed stawianiem na Gamrota na ten moment.

Ja pogralem juz jakis czas temu Fizieva
 
E

jakis link masz?
..... znalazłem i wycofuje się z ww. słów. Sorka, ale za szybko przerzuciłem film, i wyrwałem z kontekstu bo ostatnio mało czasu na cokolwiek. Mimo wszystko sam zastanawiam się nad Ige, który walczył z lepszymi przeciwnikami, i często dawał dobre walki gdzie nie odstawał aż tak znacząco. Mitchell na ten moment robił wszystkich zapaśniczo, ale w stójce to Dan powinien rozdawać karty.
 
..... znalazłem i wycofuje się z ww. słów. Sorka, ale za szybko przerzuciłem film, i wyrwałem z kontekstu bo ostatnio mało czasu na cokolwiek. Mimo wszystko sam zastanawiam się nad Ige, który walczył z lepszymi przeciwnikami, i często dawał dobre walki gdzie nie odstawał aż tak znacząco. Mitchell na ten moment robił wszystkich zapaśniczo, ale w stójce to Dan powinien rozdawać karty.
Tam słabe statystyki Ige’go jesli chodzi o parter. Jakos 40% TDD do chyba 60% TDA Bryce’a. Jak go uwali to moze przelezec rundy i ugrac decyzje (?)
 
U mnie tak to poleci Jourdain dla mnie mnie jest o wiele lepszym zawodnikiem, u Igę liczę na tą stójką i tdd, a Gamer liczę że przeleży albo podda i tyle. Pobożne życzenia i żadne pewniaki ale może akurat
 

Attachments

  • IMG_2176.jpeg
    IMG_2176.jpeg
    130 KB · Views: 82
Tam słabe statystyki Ige’go jesli chodzi o parter. Jakos 40% TDD do chyba 60% TDA Bryce’a. Jak go uwali to moze przelezec rundy i ugrac decyzje (?)
Jedyna szansa Mitchella to grappling. Pytanie tylko jak nastawienie psychiczne u niego. Przypominam pierwsza porażka, gdzie winą obwinia przeziębienie, a aktualnie:


Na ten moment pograne typy:
Battle
Jourdain
Vidal
 
Myślę nad pograniem me ale ugryzieniem w inny sposób co myślicie na walkę zakończoną przed czasem? Wg mnie albo ubije w stójce Fiziev albo Gamrot podda, bo nawet jeśli w końcu by sposobu gamer na obalenie nie znalazł to w końcu go Fiziev ustrzeli, a jakby Gamer obalił może bardzo obnażyć grę parterową Rafy.

Do pomyślenia:
Jourdain
Marina
Mitchell
Fialho
Myślę że większe szanse są na zakończenie walki decyzją, wydaje się że rozsądne będzie tu wzięcie overów. Fiziev pokazał z Dos Anjosem że potrafi bronić obaleń oraz wstawać z pod zawodnika który posiada dobre bjj aczkolwiek Gamer może być silniejszy i kontrolować Rafe dłuższymi fragmentami. Z drugiej strony Gamer który wyłapuje nokdaun w prawie każdej walce ale wbrew pozorom zgasić mu światło jest niezwykle ciężko.
 
Jeszcze Means ciekawy dog. Dobrze wygladal w walce z Morono. Tutaj bedzie napierdalanka w stójce nie musi sie bac o parter. Means to finisher a Fialho 3 ostatnie przegrane przez nokaut.

Wszystkie statystyki na korzysc Tima (oprocz wieku).
 
Taki kupon postawifszy

Fiziev
Marina DEC
Battle
Means
Malkoun
Usman

Calkowity kurs 20.04
 
Ja finalnie głównym lecę tak Gamer decka, Jourdain oraz zmieniłem Ige na Meansa ( dzięki Ceylon, emeryt wydaję się pewniejszy )
Powodzonka
 
Panowie, zastanówcie się nad stawianiem na Gamera.

Abstrachując od postaci Darii Albers, to nie odniosłem wrażenia żeby Mateusz potrzebował pomocy w tym zakresie.
Zawsze wychodził jak na wojnę do klatki.
 
Abstrachując od postaci Darii Albers, to nie odniosłem wrażenia żeby Mateusz potrzebował pomocy w tym zakresie.
Zawsze wychodził jak na wojnę do klatki.
Podobne wrażenie, ale nigdy nie wiadomo, co siedzi w środku człowieka. Ciekawa informacja, dzięki za info.
 
Panowie, zastanówcie się nad stawianiem na Gamera.

Abstrachując od postaci Darii Albers, to nie odniosłem wrażenia żeby Mateusz potrzebował pomocy w tym zakresie.
Zawsze wychodził jak na wojnę do klatki.

Gamrot to chyba jedyny fighter w UFC który autentycznie płacze przed walką. Chyba jednak pomoc w zakresie mentalnym jest mu potrzebna.
 
Gamrot to chyba jedyny fighter w UFC który autentycznie płacze przed walką. Chyba jednak pomoc w zakresie mentalnym jest mu potrzebna.

Z całym szacunkiem, ale

:najmancoty:

Akurat Gamrotowi mentalnie można zarzucić najmniej ze wszystkich Polaków w UFC z wyłączeniem Aśki.
 
Z całym szacunkiem, ale

:najmancoty:

Akurat Gamrotowi mentalnie można zarzucić najmniej ze wszystkich Polaków w UFC z wyłączeniem Aśki.
Nie zrozumiałeś kontekstu.
Płacz nie jest dobrą formą uwalniania emocji przed walką, przydałoby się to zmienić.
 
Back
Top