UFC Fight Night: Dos Anjos vs Fiziev (19.02.2022)

Hahaha żartowałem tylko smyku, ale skoro już szczekasz to grałeś Legię dzisiaj za 3000 funtów? :)
Szybko wszedłem ci do głowy słabiaku, pozostaje ci tylko odswieżanie forum z nadzieją że ktoś wrzuci jakieś typy :DC:
 
fortuna.jpg


Baudot wjeżdża i rozjeżdża?
 
Porter zbyt doświadczony i bardziej wszechstroniejszy żeby dać się znokautować, aczkolwiek wykluczyć tego nie można :)
Poddanie ze strony Baudota odpada, na jego zwycięstwo decyzją też nie ma dużych szans biorąc pod uwagę jego marną kondyche zatem jeśli wygra to najprawdopodobniej przez ko/tko. Kurs dobry względem prawdopodobieństwa, francuz ma czym uderzyć. Zobaczymy :watchingyou:
 
Poddanie ze strony Baudota odpada, na jego zwycięstwo decyzją też nie ma dużych szans biorąc pod uwagę jego marną kondyche zatem jeśli wygra to najprawdopodobniej przez ko/tko. Kurs dobry względem prawdopodobieństwa, francuz ma czym uderzyć. Zobaczymy :watchingyou:
Powodzenia!
 
Dzięki mordzia tobie tak samo!

Przy okazji gratki za zakład że Kasjo wygra na punkty choć pewnie pikawa ci prawie stawała przy nokdaunach.
Przy pierwszym nokdauncie tak, ale przy następnych już nie z tego względu, że Muran to twardy wojownik i serca do walki mu nie zabraknie dlatego czułem, że jeśli przy pierwszym ogarnął wstać to i przy następnych ogarnie i dowiezie do końca tym bardziej, że ten czas zapierdalał strasznie w tych 4 rundach.
 
Stary Miller najpierw pozbawia praktycznie nogi mlodego po czym nokautuje go... Kurs 2.76 a walka nie zagrożona przez sekunde

Witamy w UFC panie Motta
Z tym brakiem zagrożenia trochę naciągnąłeś, w 1 rundzie prawie był nokdaun na Jimie :deniro: Mimo wszystko gratuluje, miałeś racje :beer:
 
Stary Miller najpierw pozbawia praktycznie nogi mlodego po czym nokautuje go... Kurs 2.76 a walka nie zagrożona przez sekunde

Witamy w UFC panie Motta
Miller jak Arlovski oddziela prospektow od przecietniakow tylko robi to w efektowniejszy sposob
 
Z tym brakiem zagrożenia trochę naciągnąłeś, w 1 rundzie prawie był nokdaun na Jimie :deniro: Mimo wszystko gratuluje, miałeś racje :beer:
Nokdaun??? Dla mnie Miller w stojce wyglądał lepiej nawet nie licząc tych kopniec..
To była walka z kategorii Profesor vs Mlodziak wynik nie mógł być inny.. Pzdr
 
Ja pogralem Parker Porter, rywal to jakas pomylka w rekordzie nie ma nikogo. Do UFC dostal sie po tym jak dostal lanie i odklepal a promotor zmienil wynik walki na jego zwyciestwo po tym jak rywal wpadl na marihuanie nie kumam czemu nie zrobili z tego no contest ale niewazne. W UFC dwa wpierdole, w drugiej walce no contest bo rywal tez na czyms wpadl. Ze stawka bez szalenstw bo Porter też dupy nie urywa, ale poogladlem troche Baudota i nie widze opcji zeby to wygral.
Siadlo mimo slabej dyspozycji Portera. Walka dramat
 
Walker ma słabą szczękę, a Hill jest bardzo szybki i mobilny na nogach, jak na LW to bije dość mocno, tu może być szybkie KO/TKO, imho nie warto overów rundowych, Hill może upierdolić tego fawelasa nawet w pierwszej rundzie.

Karta walka ogólnie dość słaba, lepiej poczekać z grubszym graniem na UFC/KSW z końcem miesiąca.

Hill + Buckley @2.35
Fawelas do spania w pierwszej rundzie :cool:
 
Back
Top