UFC Fight Night: Dawson vs Green [07.10.2023]

Ceylon

Maximum FC
Lightweight
Pierwszy! XD

Stesknilem sie kurla za sobotnimi wieczorami.

Bankowo lece z:

Dawson przed czasem
Lins / Cutelaba przed czasem
Dober przed czasem

Dodatkowo moze:

Kowalkiewicz
Buckley przed czasem
Pyfer
 
Last edited:
Pierwszy! XD

Stesknilem sie kurla za sobotnimi wieczorami.

Bankowo lece z:

Dawson przed czasem
Lins / Cutelaba przed czasemM
Dober przed czasem

Dodatkowo moze:

Kowalkiewicz
Buckley przed czasem
Pyfer
Początkowo myślałem o De la Rosie licząc że się odbije po 2 porażkach ale obejrzałem jej kilka walk i ona notorycznie na wstecznym, ciosy bez mocny i dynamiki. Argumenty posiada w zapasach, bjj i w tym że Aldrich wchodzi na SN. Może wrzucę ją na jakąś trubo taśmę, jeszcze zobaczę.
 
Początkowo myślałem o De la Rosie licząc że się odbije po 2 porażkach ale obejrzałem jej kilka walk i ona notorycznie na wstecznym, ciosy bez mocny i dynamiki. Argumenty posiada w zapasach, bjj i w tym że Aldrich wchodzi na SN. Może wrzucę ją na jakąś trubo taśmę, jeszcze zobaczę.

Elegansior, dla mnie to no bet, dwie srednie zawodniczki. Juz tyle razy na WMMA sie przejechalem... czerwona flaga wg mnie, ale zycze powodzenia!
 
Elegansior, dla mnie to no bet, dwie srednie zawodniczki. Juz tyle razy na WMMA sie przejechalem... czerwona flaga wg mnie, ale zycze powodzenia!
Spoko kurs mnie podkusza, walka z Lipski jest też pewnego rodzaju odniesieniem do tego zestawienia a tam niezły wpierdol w parterze Montana spuściła Ariance natomiast Aldrich przegrała decyzje z Brazolką. Dzięki i również powodzonka.
 
Kurs na Karoline nie jest dziwnie za duży? To tylko Belbitka z KRS1
 
Bieda po urlopie wiec bede troche ryzykowal.

Dawson sub/ko
Pyfer sub/ko
Dober ko
Lins/Cutelaba u 2.5
Buckley
Algeo
Kowalkiewicz

stawka 22zl, potencjalna wygrana 600zl

P.S. teraz jak patrze to chyba wywale Kowalkiewicz albo Alego i dam Buckley ko, bo za dluga tasma imo
 
Bieda po urlopie wiec bede troche ryzykowal.

Dawson sub/ko
Pyfer sub/ko
Dober ko
Lins/Cutelaba u 2.5
Buckley
Algeo
Kowalkiewicz

stawka 22zl, potencjalna wygrana 600zl

P.S. teraz jak patrze to chyba wywale Kowalkiewicz albo Alego i dam Buckley ko, bo za dluga tasma imo
P.S. 2 Jak ktos ma troche szekli to Dawson + Pyfer + Dober powinno wejsc na miekko
 
P.S. 2 Jak ktos ma troche szekli to Dawson + Pyfer + Dober powinno wejsc na miekko
Dla mnie troche niskie kursiwo jak na tripla (1.81), ale moze bede probowal cos mixowac ze skonczeniami w tych walkach
 
Dla mnie troche niskie kursiwo jak na tripla (1.81), ale moze bede probowal cos mixowac ze skonczeniami w tych walkach
Jak najbardziej Dawson + Pyfer przed czasem, Dobera nie jestem pewien, Glenn byl tylko raz skonczony, wiekszosc przegrywal przez decyzje a Drew ma troche wygranych na pelnym dystansie.
 
Bieda po urlopie wiec bede troche ryzykowal.

Dawson sub/ko
Pyfer sub/ko
Dober ko
Lins/Cutelaba u 2.5
Buckley
Algeo
Kowalkiewicz

stawka 22zl, potencjalna wygrana 600zl

P.S. teraz jak patrze to chyba wywale Kowalkiewicz albo Alego i dam Buckley ko, bo za dluga tasma imo
Dużo tego jak na jeden kupon :crazy:

Jak przeglądałem kartę to też w oczy rzucił mi się Algeo, jest bardzo trudny do skończenia, ma spoko parter i cardio. Jak dobrze to rozegra to powienien zajechać kondycyjnie Hernandeza tak jak zrobił to z Brito.
 
Dużo tego jak na jeden kupon :crazy:

Jak przeglądałem kartę to też w oczy rzucił mi się Algeo, jest bardzo trudny do skończenia, ma spoko parter i cardio. Jak dobrze to rozegra to powienien zajechać kondycyjnie Hernandeza tak jak zrobił to z Brito.

tak, juz poprawiona tasma;

Dawson przed czasem
Pyfer przed czasem
Lins/Cutelaba pon. 2.5r
Dober ko (zaryzykuje)
Buckley ko
Algeo
 
Dużo tego jak na jeden kupon :crazy:

Jak przeglądałem kartę to też w oczy rzucił mi się Algeo, jest bardzo trudny do skończenia, ma spoko parter i cardio. Jak dobrze to rozegra to powienien zajechać kondycyjnie Hernandeza tak jak zrobił to z Brito.

Hernandez znowu wage nizej schodzi dodatkowo.
 
tak, juz poprawiona tasma;

Dawson przed czasem
Pyfer przed czasem
Lins/Cutelaba pon. 2.5r
Dober ko (zaryzykuje)
Buckley ko
Algeo
Za dużo konkretnych skończeń moim zdaniem, mogą być decyzje. Powodzenia!
Hernandez znowu wage nizej schodzi dodatkowo.
Kurde umknęło mi to, paradoksalnie ta zmiana wagi na niższą może świadczyć o dobrej formie Alexa. Teraz tak myślę że chłopak ma wygrane z Dariushem i Aubin-Mercierem a to są nie lada skalpy.
 
Za dużo konkretnych skończeń moim zdaniem, mogą być decyzje. Powodzenia!

Kurde umknęło mi to, paradoksalnie ta zmiana wagi na niższą może świadczyć o dobrej formie Alexa. Teraz tak myślę że chłopak ma wygrane z Dariushem i Aubin-Mercierem a to są nie lada skalpy.
Zależy w jakiej formie byli, Mercier jeszcze ale Darek ma tak dziwne okresy w karierze, że aż podejrzane. Albo coś z cięciem, albo gra na lewo u buka na swoje przegrane, czy tam koledzy w turbanach przychodzą porozmawiać po przyjacielsku, milusio... :mamedwhat:
 
Zależy w jakiej formie byli, Mercier jeszcze ale Darek ma tak dziwne okresy w karierze, że aż podejrzane. Albo coś z cięciem, albo gra na lewo u buka na swoje przegrane, czy tam koledzy w turbanach przychodzą porozmawiać po przyjacielsku, milusio... :mamedwhat:
Mercier praktycznie zawsze topka a z nim Hernandez wygrał wyraźnie decyzją natomiast z Dariushem taki trochę farcik bo walka trwała 42 sekundy także to nie świadczy o tym że Alex był lepszy, tak czy siak to były dwa bardzo cenne zwycięstwa.
 
Mercier praktycznie zawsze topka a z nim Hernandez wygrał wyraźnie decyzją natomiast z Dariushem taki trochę farcik bo walka trwała 42 sekundy także to nie świadczy o tym że Alex był lepszy, tak czy siak to były dwa bardzo cenne zwycięstwa.
Ale to bylo 5 lat temu, ciezko wg mnie odnosic sie teraz do tego.
 
Taśma ostateczna.
Posluchalem niektorych rad i bardzo mi sie teraz podoba co widze.
Straszna lipa jest u polskich buków ze nie mozna edytowac kuponów. Jak ktos lubi poprawiac w ostatniej chwili jak ja to polecam bet365, maja rowniez propsy na zawodnikow skonczenie/decyzja co zajebiscie ratuje dupe czasami.
 

Attachments

  • IMG_4015.jpeg
    IMG_4015.jpeg
    400.3 KB · Views: 54
Algeo + Dawson
Pyfer też powinien ugrać, ale kurs trochę niski.
Z tych niskich kursów mi chyba bardziej pasuje właśnie Pyfer niż Dawson. Bobby to wciąż solidna firma a remis Dawsona z Glennem daje mi do myślenia.
 
Back
Top