UFC Fight Night: Costa vs. Vettori (23.10.2021)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1634458930145.png



 
Ja z tej gali mam tylko Masona Jonesa i Granta Dawsona.
Rozważam Vettoriego, gdyby to była walka na 3 rundy to bym stawiał Coste ale wątpię by to ugra na dystansie 5 rund.
 
Staropoli
Woo Choi
Trinaldo

Rozszerze swoją gierkę do 3 zawodników, ostatni będzie bez ogromnego przekonania, jako bonus.
 
Gala kompletnie nie do gry lepiej pograć KSW lub PFL

Pewniak Dawson
Underdog Trinaldo i G Rodrigues
Walka wieczoru Vettori ( sam nie wiem czy jest teraz faworytem czy underdogiem?)
 
Staropoli to moim zdaniem pewniak, nie patrzyłem kursów ale polecam wam się zastanowić nad tym typem, zwłaszcza jeśli nie jest faworytem. Znam się na walkach ogórków :)
 
Caceres - jakoś mam przeczucie, że dla Choia jeszcze za wcześnie na takiego przeciwnika. Jak na razie największe wrażenie zrobił w walce z Zalalem, który ostatnio zaliczył spory regres albo został zweryfikowany. Caceres ma sporo większe doświadczenie z dużo lepszymi zawodnikami. Caceres jest aktywniejszy w stójce 4 do 3 ciosów oraz lepszym defensywnie. Statystyki zapaśnicze również ma lepsze m.in. w sprowadzeniach jak i obronie oraz próbach poddań. @3.2 wydaje się rozsądne biorąc pod uwagę doświadczenie oraz statystyki.
 
Dawson i Molina pograni już na taśmach, pewnie Vettori też ogarnie Costę na dystansie 5 rund, Costa po 2 rundzie będzie tylko szukał tlenu, a nie widzę możliwości żeby rozbił ten betonowy łeb Marvina. Z dogów Ike i Caceres do głębszego przemyślenia. O Caceresie już ktoś pisał, a Villanueva musi ogarnąć Rumuna z ogórzastą stójką jeśli chce jeszcze parę groszy zarobić.
 
Dawson i Molina pograni już na taśmach, pewnie Vettori też ogarnie Costę na dystansie 5 rund, Costa po 2 rundzie będzie tylko szukał tlenu, a nie widzę możliwości żeby rozbił ten betonowy łeb Marvina. Z dogów Ike i Caceres do głębszego przemyślenia. O Caceresie już ktoś pisał, a Villanueva musi ogarnąć Rumuna z ogórzastą stójką jeśli chce jeszcze parę groszy zarobić.
Ike to kompletny ogór lepiej sobie odpuść
 
Ike to kompletny ogór lepiej sobie odpuść
W tych wagach problem jest taki ze ogóry też mają ciężkie ręce. Ale zgadzam się z twoim zdaniem oczywiście. Cucumber jak chuj
Typowy no bet. Dwóch ciężkich placków bez umiejętności z których obaj mogą urwać głowę jednym ciosem ale jest też spora szansa, że obaj będą zamulać przez trzy rundy na tyś tysiowaniu.
 
Typowy no bet. Dwóch ciężkich placków bez umiejętności z których obaj mogą urwać głowę jednym ciosem ale jest też spora szansa, że obaj będą zamulać przez trzy rundy na tyś tysiowaniu.
Akurat obydwaj od urywania głów nie są więc tu będzie zamulanka poziom hard xD Już widzę jak wymieniają ciosy zmęczeni po pierwszej rundzie i rękoma machają opuchnięci i może uda się któremuś musnąć i wygra przez zmęczenie przeciwnika albo jakimiś Splitem
 
Ike to kompletny ogór lepiej sobie odpuść

W tych wagach problem jest taki ze ogóry też mają ciężkie ręce. Ale zgadzam się z twoim zdaniem oczywiście. Cucumber jak chuj

Typowy no bet. Dwóch ciężkich placków bez umiejętności z których obaj mogą urwać głowę jednym ciosem ale jest też spora szansa, że obaj będą zamulać przez trzy rundy na tyś tysiowaniu.

Akurat obydwaj od urywania głów nie są więc tu będzie zamulanka poziom hard xD Już widzę jak wymieniają ciosy zmęczeni po pierwszej rundzie i rękoma machają opuchnięci i może uda się któremuś musnąć i wygra przez zmęczenie przeciwnika albo jakimiś Splitem
I oczywiście wszyscy panowie macie tu rację. Jeden jak i drugi to straszne ogóry. Dlatego wg mnie wycena powinna być bardziej zbliżona. Stąd przy takim kursie, mimo wszystko, spróbuję parę groszy sypnąć na gościa który mierzył się z lepszymi przeciwnikami i ma większe doświadczenie.
 
Ja tam biorę Vettoriego na 5 rund powinien dać radę jeśli się nie da ustrzelić a wiadomo jaki łeb mocny ma.
 
Dorzuciłem Rose-Clark @1.72 - wydaje mi się, że głównym czynnikiem będzie grappling i większa aktywność Jesiki. Edwards posiada idealną statystykę pod styl Clark, mianowicie 37% obrona przed obaleniami. Jak we wcześniejszych typach powtarzam, że to walka kobiet i tutaj nadal pomimo moim zdaniem przewagi może zdarzyć się niespodzianka.
 
Panowie ktoś mi powie dlaczego kurs na Martineza jest @2.41? Na tapo jego przeciwnika walczył 10 z 12 walk z zawodnikami o rekordach 0-0. Marinez pomimo ostatniej walki, nie wyglądał w poprzednich źle oraz walczył z zawodnikami na poziomie UFC, czego nie można powiedzieć o przeciwniku.
 
Back
Top