UFC Fight Night: Cannonier vs. Gastelum (21.08.21)

Kupon_STS_AKO_PREMATCH_16.08.2021_19:30.jpg
 
Wg mnie z tej gali tylko Pantoja.

Mam dubel Pantoja + Loughnane za podobną stawkę
Loughnane fajny gość jeden z fajniejszych gości których oglądałem na pfl, jestem jego fanem problem w tym że nie widziałem przeciwnika, kurs kusi ostatnio miałem też czutke na Coopera z Rorym ale się wycofalem tutaj raczej też go pogram do spółki z Bubba chyba. Chyba finały kolejny raz nie dla Wade..
 
Warto zerznac??? Poza walka która może mieć 2 scenariusze które sb wyobrażam w walce Razaka z Brazylijczykiem i chyba Shermanem nie widzę nic ciekawego ale zagrać gale UFC rzecz święta Pantoje znam i mimo że Royal niezły to się przychylam, reszta jak?
Mordeczko, zagrałem to z kasy ktora wygralem i lece va bank, tak to czuję, liczba zdarzeń dosc duża.
Ta gala ma dosc ciekawe kursy , na sts dzis wiekszosc od 1.60 - 1.90 w roli faworytow...
 
Mordeczko, zagrałem to z kasy ktora wygralem i lece va bank, tak to czuję, liczba zdarzeń dosc duża.
Ta gala ma dosc ciekawe kursy , na sts dzis wiekszosc od 1.60 - 1.90 w roli faworytow...
Aha... No to taki kupon z tytułu wygrałem to mogę teraz coś przegrac xd heh
 
Myślałem żeby postawić Gasteluma ale gość strasznie dużo przyjmuje.
Czasami high kicki blokuje głowa xD
Cannonier stary i po kontuzji ale nie zdziwi mnie jak zafunduje grubaskowi pierwsze ko w karierze.
Wy jakie macie zdanie ?
 
przeczuwam tutaj sporo niespodzianek, dla mnie zdecydowanie najlepiej wygląda z tej gali Austin Lingo - Saldana mega naciągane zwycięstwo z Jordanem Griffinem i według mnie z dobrym gameplanem Austin to bierze na pełnym dystansie, dodatkowo big value na Guidę - oczywiście Duńczyk to mega zapasior ale chyba każdy z Nas pamięta jak w UFC kończyły się starcia takich żółtodziobów z weteranami. Nawet jeśli Madsen będzie obalał to według mnie samymi zapasami tego nie wygra

Dodatkowo czekam na kurs na Kakhromonova i w kombinacji z PFL i Bellatorem wjeżdzam w ten weekendzik bez obaw

Chętnych do konwersacji zapraszam na priv lub w inny sposób - znaleźć można mnie łatwo
 
Podstawa to Madsen
Pantoja
Sherman
Pichel
Knight

Malecki
Saldana
Do rozważenia

Walka wieczoru
Cannonier może to wygrać tylko przez nokaut
Gastelum ma niesamowicie twardy łeb ciężko będzie go odprawić przed czasem
Widzę duże szansę na zwycięstwo Gasteluma na punkty
Nadal jestem za Gastelumem
 
dlaczego mi się wydawało, że ta walka Razaka to jest na tej gali? :zakręcony:

kurde, faktycznie ciężko coś tu na prematch wybrać, trzeba będzie na live zadziałać
 
Ciężko znaleźć coś naprawdę pewnego z tej gali

Barcelona bez remisu 1.4
Benfica bez remisu 1.25
+ Pantoja
+ Scherman
+ Knight
+ Madsen
+ Saldana
+ Malecki
+ Kelleher
+ Pichel
+ 2.5 rundy Guida Madsen
+ 2.5 rundy Pichel Hubbard
+ 2.5 rundy Cannonier Gastelum

Underdog Gastelum
 
Ciekawe kursy z tej gali:

Jones vs. Kakhramonov kniec w 1 rundzie - nie @1.40
J.Nunes @2.28
J.Nunes vs. Malecki Decyzja - nie @2.03
Hubbard vs. Pichel Decyzja - tak @1.50
Sherman vs. Potter Decyzja - nie @1.47
 
Ciekawe kursy z tej gali:

Jones vs. Kakhramonov kniec w 1 rundzie - nie @1.40
J.Nunes @2.28
J.Nunes vs. Malecki Decyzja - nie @2.03
Hubbard vs. Pichel Decyzja - tak @1.50
Sherman vs. Potter Decyzja - nie @1.47
Tak z ciekawości czemu Nunes ? Jest chyba głowę niższa :p
 
Ciekawe kursy z tej gali:

Jones vs. Kakhramonov kniec w 1 rundzie - nie @1.40
J.Nunes @2.28
J.Nunes vs. Malecki Decyzja - nie @2.03
Hubbard vs. Pichel Decyzja - tak @1.50
Sherman vs. Potter Decyzja - nie @1.47
Jeśli ktoś gra to proszę nie szaleć ze stawkami, pewniejsze bety za grube siano wiadomo tylko na grupie zamkniętej.
 
Moim zdaniem to że jest niższa bedzie w tej walce jej atutem, dobrze kopie, mocno bije, jest agresywna. Malecki w moich oczach to drewno.
Drewno jak sam skurwensyn, najbardziej czekam na tę walkę na live :beczka:

już po 20 sekundach będę miał pewność żeby wjebać w tą drugą całe oszczędności
 
Back
Top