UFC Fight Night: Ankalaev vs. Walker (13.01.2024)

Ankalaev przed czasem.
Low za lowem leciał, chłop już w pierwszej rundzie łapał się za nogę, w łeb zebrał, na korpus też mu rusek pięknie wyjebał, a było może ze dwie minuty bitki. Nie wierzę, że Walker wytrzyma pięć rund.
 
1. Ankalaev przed czasem
2. Silva przed czasem
3. Miller przed czasem (?)
4. Hawes / Ferrari ponizej 1.5 ( obydwaj koncza lub sa konczeni w 1 rundach )
5. Van

Smellyburger w odstawke i chyba odpuszczam Kape. Simon po nokaucie, tez niepewny.
 
Last edited:
McGhee przed czasem @ 1.82
Lubię jego styl walki. Bardzo dobry w stójce, ale tutaj liczę na to, że będzie szedł do parteru i szukał poddań. Oczywiście nie jest to sprawdzony zawodnik, bo wygrane z Newsonem czy Buysem za wiele nie znaczą. Myślę jednak, że Bolanos będzie jeszcze do przejścia. Początkowo miało być McGhee przez poddanie za 3.50, ale zostawiam jednak przed czasem.

Miller przed czasem @ 2.25
Myślę, że Miller to zrobi. Benitez nie jest wybitnym zawodnikiem i Miller powinien sobie z nim poradzić. Miller ciężko jest skończyć, co pokazywały jego ostatnie przegrane walki, a jakoś nie wydaje mi się, żeby Benitez był w stanie go punktować trzy rundy. Benitez jest dość podatny na ciosy, więc myślę, że Miller go rozbije w drugiej rundzie.

Kurs łączny @ 4.10
 
McGhee przed czasem @ 1.82
Lubię jego styl walki. Bardzo dobry w stójce, ale tutaj liczę na to, że będzie szedł do parteru i szukał poddań. Oczywiście nie jest to sprawdzony zawodnik, bo wygrane z Newsonem czy Buysem za wiele nie znaczą. Myślę jednak, że Bolanos będzie jeszcze do przejścia. Początkowo miało być McGhee przez poddanie za 3.50, ale zostawiam jednak przed czasem.

Miller przed czasem @ 2.25
Myślę, że Miller to zrobi. Benitez nie jest wybitnym zawodnikiem i Miller powinien sobie z nim poradzić. Miller ciężko jest skończyć, co pokazywały jego ostatnie przegrane walki, a jakoś nie wydaje mi się, żeby Benitez był w stanie go punktować trzy rundy. Benitez jest dość podatny na ciosy, więc myślę, że Miller go rozbije w drugiej rundzie.

Kurs łączny @ 4.10
Co do McGhee to skłaniam się w tej walce bardziej ku overom. Z drugiej strony rozumiem twój typ bo Marcus jest bardzo agresywny i zawsze wychodzi żeby urwać głowę ale jeśli chodzi o aktywne szukanie obaleń i ogólne dążenie do parteru to nie zaobserwowałem tego u niego, jego główne narzędzie to boks a graplingu używa bardziej defensywnie niż ofensywnie. Tak czy siak należy życzyć powodzenia.
 
Finalna taśma:

Ankalaev - walka zakończy sie przez ko/tko
Miller przed czasem
Smellyburger przed czasem
Hawes / Bruno ponizej 1.5 rundy
Silva wygra w 1 lub 2 rundzie
Van
 
Nie dorzucasz Hawes / Ferreira poniżej 1.5? Na fortunie za 1.65, obydwaj tylko raz w karierze byli w 2 rundzie. Zawsze koncza albo byli konczeni w 1ej. Mysle ze to jeden z pewniejszych betów
Z underami to ja nie do końca jestem zaprzyjaźniony mordo tym bardziej z tymi typu że walka zakończy się w 1 rundzie, a wszystko przez walkę Ngannou z Lewisem. Mam gdzieś na taśmie tylko -2.5 z tej walki. Teoretycznie powinno skończyć się szybko bo Hawes jest na strzała ale no już tyle razy były decyzje tam gdzie nie powinny że nie traktuje takich betów jakoś szczególnie poważnie.
 
Andrzej i Lapilus za 10 zł wrzuciłem, kurs 15 hehe, dycha w błoto, a stówę dałem w to, poprostu kto wygra, bo nie umiem jeszcze robić tych dodatkowych opcji typu przed czasem itp.

Nolan+mcghee+ferreira+ankalayev i był kape ale kurwa wypadł.

Nawet nie wiem jak mi to będzie liczone i ile mogę wygrać kurwa przez ten system jebany, gdybym wiedział że wypadnie chociaż jedna walka to bym puścił normalne ako a nie...
 
McGhee przed czasem @ 1.82
Lubię jego styl walki. Bardzo dobry w stójce, ale tutaj liczę na to, że będzie szedł do parteru i szukał poddań. Oczywiście nie jest to sprawdzony zawodnik, bo wygrane z Newsonem czy Buysem za wiele nie znaczą. Myślę jednak, że Bolanos będzie jeszcze do przejścia. Początkowo miało być McGhee przez poddanie za 3.50, ale zostawiam jednak przed czasem.

Miller przed czasem @ 2.25
Myślę, że Miller to zrobi. Benitez nie jest wybitnym zawodnikiem i Miller powinien sobie z nim poradzić. Miller ciężko jest skończyć, co pokazywały jego ostatnie przegrane walki, a jakoś nie wydaje mi się, żeby Benitez był w stanie go punktować trzy rundy. Benitez jest dość podatny na ciosy, więc myślę, że Miller go rozbije w drugiej rundzie.

Kurs łączny @ 4.10
Udało się :beer:
 
1. Ankalaev przed czasem
2. Silva przed czasem
3. Miller przed czasem (?)
4. Hawes / Ferrari ponizej 1.5 ( obydwaj koncza lub sa konczeni w 1 rundach )
5. Van

Smellyburger w odstawke i chyba odpuszczam Kape. Simon po nokaucie, tez niepewny.

Było idealnie ale mowie dodam Semelsbergera…
 
Kolejny dowód na to że pierwsza myśl najlepsza.
To raz a dwa, że wszystko bylo wydedukowane przeze mnie a Bergera ofiarnie za darmo podarowal jeden z typów na YouTube… musze sobie te zasady wypisac na kartce bez kitu i sie ich trzymac
 
Back
Top