UFC Fight Night: Almeida vs. Lewis (04.11.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1697986446684.png

 
Ten drugi jakis debiutant, niesprawdzony w UFC, warto sie pakowac w to?
Wstępnie, uważam, że tak, ale dopiero jakoś w piątek obadam dokładnie kto to. Mimo wszystko Diakese to sprawdzony zawodnik, który nowe wynalazki weryfikował. Zapasy znacząco poprawił, stójkowo jest dobry, na ten moment moim zdaniem słuszny faworyt.
 
Co myslicie O Borralho w tym zestawieniu z Abusem? Warto go dorzucac do kuponu? Abus wchodzi na zastepstwo, tam kardio na pol rundy bedzie
60/40 na korzyść Borralho - jak Abus zdąży w te pół rundy go nastukać, to Abus. Jak nie zdąży, to Borralho na punkty albo udusi.
 
Co myslicie O Borralho w tym zestawieniu z Abusem? Warto go dorzucac do kuponu? Abus wchodzi na zastepstwo, tam kardio na pol rundy bedzie
Też tu mam zagwozdkę, Borralho jakoś szczególnie nie błyszczał w swoich dotychczasowych występach w UFC, często tracił pozycję w parterze i długimi momentami to on był z dołu (A przecież żaden z jego przeciwników nie był na poziomie Abusa jeśli chodzi o ground game) a jego stójka również zostawiała wiele do życzenia pod kątem ofensywnym. Abus po 19 sekundowej demolce na Stoltzfusie został rzucony od razu na głębokie wody w postaci Stricklanda, w 1 rundzie wyglądał tam dobrze później niestety nie udźwignął kondycyjnie presji Seana i skończyło się jak się skończyło. Ogólnie Magomedov to bardzo wszechstronny zawodnik, BJJ i zapasy na wysokim poziomie, stójka kąśliwa i dobre warunki fizyczne. Myślę że Brazol nie będzie w stanie narzucić takiej presji jak Strickland przez co cardio Abusa tak szybko nie siądzie. Po analizie odpuściłem garnie Caio, nie przekonał mnie on na tyle by postawić na niego siano.
 
Szkoda tego Ismaela, probuje Petrino w jego w miejsce
 

Attachments

  • IMG_4112.jpeg
    IMG_4112.jpeg
    226.8 KB · Views: 54
  • IMG_4111.jpeg
    IMG_4111.jpeg
    286.7 KB · Views: 54
Gomes i Moura przed czasem = @2.67

Oczywiście za drobne bo to walka kobiet. Za trochę więcej dorzucam Diakiese za Gomes
 
Last edited:
Borralho nawet spoko ale ten drugi bet piekielnie ryzykownie, tyle do wyboru a ty wybrałeś akurat to :damjan:
To ciekawe, bo ja bardziej jestem pewny 2 rundy w walce Lewisa niz tego, ze walka Borralho dotrwa do decyzji :)
Gram natomiast za minimalna stawke zupelnie 4fun, wiec bedzie co ma byc
 
tyle przynajmniej, posypala sie karta niesamowicie, nawet w trakcie gali, tak to by bylo 60€, to w ogole zapasowy kupon byl, a glowny pieknie ujebany przez Dalby’ego i weselniaki Fakretyna :|

Mialem na nim Bonfima przez sub ale cos mnie tknelo i zamienilem na Brennera i Diakiese.
 

Attachments

  • IMG_4122.jpeg
    IMG_4122.jpeg
    112.4 KB · Views: 19
Gomes i Moura przed czasem = @2.67

Oczywiście za drobne bo to walka kobiet. Za trochę więcej dorzucam Diakiese za Gomes
Lekki plusik. Najwidoczniej za wcześnie na Gomes. Hill to dziwna hybryda, raz dostaje wpierdziel od Dern raz wygrywa w dobry sposób.
 
Lekki plusik. Najwidoczniej za wcześnie na Gomes. Hill to dziwna hybryda, raz dostaje wpierdziel od Dern raz wygrywa w dobry sposób.
dobry gatekeeper i tyle, za slaba na topke za dobra dla świeżaków.
 
Back
Top