UFC Fight Night 98: Dos Anjos vs Ferguson - dyskusje, kursy.

Ja za 150 Kharitonov+Alvey może puszczę, musiałbym na kartę wpłacić, ale lepiej tak jeszcze potem pazera może wejść, tera szukać z UFC najlepszy pick o kursie 1,5 minimum
 
Taka moja mała analiza.

Tony nigdy nie był znokautowany, wątpie żeby też Rda go poddał po tym co Eddie Bravo mówi o Fergusonie. Najlepsza opcja jest Rda przez decision za 3.0 na bettsonie - zakład bez ryzyka. Postawiłem też na Tonego przez ko/sub za 3,5 na bet365. Ferguson przez dec najmniej prawdopodobne.

Cos czuje ze Tony go podda wiec w najgorszym scenariuszu hajs mi sie zwroci na betsonie o ile Rda nie da walki podobnej jak z Pettisem.
 
Taka moja mała analiza.

Tony nigdy nie był znokautowany, wątpie żeby też Rda go poddał po tym co Eddie Bravo mówi o Fergusonie. Najlepsza opcja jest Rda przez decision za 3.0 na bettsonie - zakład bez ryzyka. Postawiłem też na Tonego przez ko/sub za 3,5 na bet365. Ferguson przez dec najmniej prawdopodobne.

Cos czuje ze Tony go podda wiec w najgorszym scenariuszu hajs mi sie zwroci na betsonie o ile Rda nie da walki podobnej jak z Pettisem.
Bardzo ciężka walka do typowania. Osobiście jestem za RDA dlatego waham się czy ja obstawiać.

Gdzieś mi mignelo, że charls Oliviera nie Zrobił wagi. Ciekawe jak to wpłynie na losy walki i ile przytyje on i lamas.
 
Ja w walce wieczoru daję tylko ponad 2,5 w dublu z Marcinem. Ferguson niezniszczalny, a RDA też potrafi przyjąć. Zwycięzce boję się typować.
 
Ja w walce wieczoru daję tylko ponad 2,5 w dublu z Marcinem. Ferguson niezniszczalny, a RDA też potrafi przyjąć. Zwycięzce boję się typować.

Ferguson niezniszczalny to ten, który zaliczył knockdown i ledwo przeżył w walce z randomem, który miał 5 dni na przygotowanie, które poświęcił na zbicie wagi?
RDA przez ko, albo Ferguson przez sub - inne możliwości są według mnie baaardzo małe.
Uważam wręcz grę overa za mocno ryzykowną.
 
Ferguson niezniszczalny to ten, który zaliczył knockdown i ledwo przeżył w walce z randomem, który miał 5 dni na przygotowanie, które poświęcił na zbicie wagi?
RDA przez ko, albo Ferguson przez sub - inne możliwości są według mnie baaardzo małe.
Uważam wręcz grę overa za mocno ryzykowną.

Dostał head kicka prosto na twarz. Ferguson to prawidziwy twardziel większy od braci Diaz.
 
Ferguson to twardziel.
Mam postawione nie dużo na RDA przez tko/ko, ale kompletnie mnie nie zdziwi sub ze strony Ferga po wcześniejszym zamroczeniu dos Anjosa.
Walka dla mnie wyrównana, ale do decyzji to nie ma prawa dojść. oni się tam pozabijają.
 
Dostał head kicka prosto na twarz. Ferguson to prawidziwy twardziel większy od braci Diaz.

Diazy po headkickach od Conditów i Thomsonów odpłacają bitchslapem.
Ferguson po headkicku od debiutanta całuje matę.

Dla mnie 60/40 dla Anjosa, gdzie jeśli ma wygrać, to najpewniej przez tko.

Nie przeczę, że Ferg to twardziel - po prostu uważam RDA za najlepszego lekkiego wszechczasów.
 
Zgodnie z sugestią @Pietagoras poszedł Magomedov decyzją po kursie 2.75 :beer:

A dobra, był bonus, to poszło jeszcze:
-Ferguson (ale mi z tym smutno, bo kibicuję RDA)
-main event przed czasem
-Barzola i Alvey
-Lamas
-Trump wygra wybory :D
 
Last edited:
Diazy po headkickach od Conditów i Thomsonów odpłacają bitchslapem.
Ferguson po headkicku od debiutanta całuje matę.

Dla mnie 60/40 dla Anjosa, gdzie jeśli ma wygrać, to najpewniej przez tko.

Nie przeczę, że Ferg to twardziel - po prostu uważam RDA za najlepszego lekkiego wszechczasów.

Widziałem wszystkie dostępne walki Fergusona nie tylko ostatnią, i on nawet po czystym kopie w krocze nawet nie mrugnął i szedł cały czas do przodu. Akurat po head kicku Thomsona to Diaz został zastopowany. Z resztą się zgadzam, RDA to faworyt w tej walce, a z Alvarezem po prostu przytrafiła mu się wtopa.
 
Widziałem wszystkie dostępne walki Fergusona nie tylko ostatnią, i on nawet po czystym kopie w krocze nawet nie mrugnął i szedł cały czas do przodu. Akurat po head kicku Thomsona to Diaz został zastopowany. Z resztą się zgadzam, RDA to faworyt w tej walce, a z Alvarezem po prostu przytrafiła mu się wtopa.

Tak, tylko wcześniej tych head kicków zjadł z 5 :}

Moje typy prawdopodobnie ostateczne:

RDA KO 4.27
Lamas 1.94
Magomedow decyzja 2.75
Sanchez 3.15
 
Bardzo ciężka walka do typowania. Osobiście jestem za RDA dlatego waham się czy ja obstawiać.

Gdzieś mi mignelo, że charls Oliviera nie Zrobił wagi. Ciekawe jak to wpłynie na losy walki i ile przytyje on i lamas.
Co za łajza jebana 10 lbs ponad limit mam nadzieje że Lamas to ogarnie bo postawiłem na niego i Dariusza bonus z bet365
 
Pytał mnie na fb, to ostrzegałem, żeby nie grać past prime Charitonowa, tylko dlatego, że nie zna jego rywala.

Za to Davis po 1.46 jak w masło :kiss:
Dzięki Puczi bo przekonałeś mnie do Davisa i dorzuciłem na kupon w betssonie bez ryzyka... jeszcze 3 walki dziś i może wejdzie kupon.

Ps jak RDA znokautuje Ferga to ja bede jakos dostępny 9-10 rano to wtedy przeleje ci co mam przelać :)
 
Dzięki Puczi bo przekonałeś mnie do Davisa i dorzuciłem na kupon w betssonie bez ryzyka... jeszcze 3 walki dziś i może wejdzie kupon.

Ps jak RDA znokautuje Ferga to ja bede jakos dostępny 9-10 rano to wtedy przeleje ci co mam przelać :)

Spoko, nie musisz się zrywać :D
Swoją drogą betsafe oszalał - 5.00 na RDA KO i 6.50 Fergusona sub - zagrałem oba zdarzenia za dzisiejszą wygraną, bo każdy inny wynik mnie mocno zdziwi.
 
Spoko, nie musisz się zrywać :D
Swoją drogą betsafe oszalał - 5.00 na RDA KO i 6.50 Fergusona sub - zagrałem oba zdarzenia za dzisiejszą wygraną, bo każdy inny wynik mnie mocno zdziwi.
Też dorzuciłem kilka dni temu na suba Fergusona.
KO RDA ładnie wzrosło. Nie spodziewałem się, że będzie więcej niż początkowe 4.50 na 5dimes :penn:
 
pamiętajcie że gala 2,5km n.p.m tu u niektórych mogą być cyrki z kondycją. Ja za niskie stawki dziś gram, spodziewam się sporo decyzji
 
Back
Top