UFC 300: Pereira vs. Hill (13.04.2024)

kraks

BAMMA
Heavyweight
Gala dopiero w przyszłym miesiącu, ale rozpiska całkiem zacna, więc można dyskutować wcześniej :)

1710080182511.png

 
Miller @2.65 - Green ostatnio nie wyglądał dobrze. Miller natomiast starzeje się jak wino. Walka będzie ciekawa. Miller raczej nie zostanie znokautowany, a jak najbardziej może poddać Bobbiego.
 
Dla mnie bardzo podobna sytuacja do walki Poirier BSD.
Dustin ma twardszą szczękę niż Oliviera więc bym tego tak nie porównywał, Karolek jakby przyjął tyle strzałów od BSD, to musieliby go na noszach z oktagonu wynosić. Poza tym Poirier jak dostaje, to często się odpala i kończy przeciwników w kontrze, Chandler przecież też miał go już na widelcu, Hooker tak samo mocno mu wjebał, a Dustin wtedy tryb berserker, wykorzystuje swój zajebisty boks i idzie na wojnę, natomiast Oliviera jak dostanie mocny cios, to ręce, nogi do góry i się kładzie na plecach.

Tsarukyan ma już też parę walk z topem w przeciwieństwie do francuza, tam kursy na Diamenta były pojebane, ale tutaj Arman raczej faworyt.
 
Ja myslalem zeby postawic na Tsarukyana, bo tez uwazam go za faworyta, ale liczylem na znacznie lepszy kurs :) Może jeszcze się kursy trochę zmienią. Na Oliveire było 2.6, teraz 2.47 u żółtych
 
Dustin ma twardszą szczękę niż Oliviera więc bym tego tak nie porównywał, Karolek jakby przyjął tyle strzałów od BSD, to musieliby go na noszach z oktagonu wynosić. Poza tym Poirier jak dostaje, to często się odpala i kończy przeciwników w kontrze, Chandler przecież też miał go już na widelcu, Hooker tak samo mocno mu wjebał, a Dustin wtedy tryb berserker, wykorzystuje swój zajebisty boks i idzie na wojnę, natomiast Oliviera jak dostanie mocny cios, to ręce, nogi do góry i się kładzie na plecach.

Tsarukyan ma już też parę walk z topem w przeciwieństwie do francuza, tam kursy na Diamenta były pojebane, ale tutaj Arman raczej faworyt.

Ja myslalem zeby postawic na Tsarukyana, bo tez uwazam go za faworyta, ale liczylem na znacznie lepszy kurs :) Może jeszcze się kursy trochę zmienią. Na Oliveire było 2.6, teraz 2.47 u żółtych
Trzymam kciuki za Charlesa, ale niestety Tsarukyan jak wspomnieli użytkownicy jest słusznym faworytem. Ogólnie zapasy takie jak Armana mogą być równie dobre co Islama. A walka między Oliviera i Islamem pokazała, że są wystarczające na zniwelowanie grapplingu. Gdyby nie szczęka Oliviery to jeszcze może, ale on niestety często jest w walce naruszany, a Arman ma raczej czym uderzyć. To nie Kevin Lee, który na początku wygrywał zapasami a potem w związku z gówno kondycją został zniszczony. Ciężka przeprawa przed Oliviera, ale ma jak najbardziej możliwość to ugrać, pytanie tylko czy obstawić, czy po prostu obejrzeć dobrą bitkę.
 
O kurs na oliveire rośnie.
Panowie jak widzicie gejcziego? Ubije maxa przed czasem ?
 
Nic nie czuje tej walki, nie mam pojęcia co tam się stanie
Max ma fajny boks, ale pozostaje pytanie zasadnicze czy da radę z takim wariatem jak Gaethje. Moim zdaniem będzie to ciężka przeprawa. Gabaryty robią swoje. O tyle ciekawe, że mamy pojedynek Maxa z Porierem. Wiadomo trochę inny styl, ale widać było, że te ciosy sporo ważą. Naprzeciwko siebie ma natomiast typa co pewnie uderza jak top 5 tej dywizji. Do tego dochodzą niemiłosierne lowkicki, które działały na Maxa w walce z Volkanowskim. Justin jest moim zdaniem słusznym faworytem. Nie zdziwi mnie jeśli nawet ustrzeli Maxa.
 
Miller @2.65 - Green ostatnio nie wyglądał dobrze. Miller natomiast starzeje się jak wino. Walka będzie ciekawa. Miller raczej nie zostanie znokautowany, a jak najbardziej może poddać Bobbiego.
Ja bardzo wstepnie bez zadnej analizy myslalem nad czyms w stylu: Green, Turner, Tsarukyan, ,ale jest tyle opcji na tej gali, ze trzeba przysiasc i pomyslec dluzej.

Edit: Prochazka tez wydaje sie sensownym kierunkiem. Jakos nie mam przekonania do Rakica
 
Zaczynam się zastanawiać nad Hillem po tym jak Poetan został znokautowany na sparingu. To może mieć znaczenie w walce. Ale w sumie Hill raczej nie będzie obalał, a stójkowo to jednak Pereira TOP.

Tsarukyan po tym kursie nie do grania, myślałem, że będzie underdogiem. Póki co dla mnie no bet.

EDIT: Dopiero zobaczyłem, że Charles po 2.61 śmiga. Czyli jednak bet, na "do Bronxa"
 
Gacie, Poatan i Zhang 3.30 wychodzi, tak bym myślał zagrać. Tylko ta Chinka po 1.20 sam nie wiem, niby powinna ez wygrać, ale jednak baby.

Gacie, Poatan i brak decyzji w walce Bronx - Arman @3.50 Chyba tak, tripel zabójca :corn:
 
Back
Top