UFC 296: Edwards vs. Covington (16.12.2023)

  • Thread starter Mariusz Max Kolonko
  • Start date
szkoda tego Emmetta bo to z daleka pachnialo kaosem od Josha. Dalem sie przegadac ogladajac za duzo analiz.
Sredni rok ogolnie dla mnie, co wygralem to za chwile poszlo w dym.
Sprawdze jeszcze podsumowanie roku na bet365 ale gdzies na zero wyszedlem.
Ogólnie odradzam słuchania czy czytania jakichkolwiek analiz bo to tylko miesza w głowie. Najlepiej starać się samemu rozkminiać i nie być podatnym na zmianę zdania pod wpływem innych opinii.
 
Ja tam lubię sobie zweryfikować odczucia odnośnie typów z TypyMMA oglądam i utwierdzam się w przekonaniu odnośnie tych typów i nie można jednoznacznie stwierdzić ze słuchanie czyichś poglądów czy odczuć na temat walk jest złe, lubię też od Evo podpatrywać przewidywania czy typy. Ale wiadomo koniec końców to każdy indywidualnie jest odpowiedzialny za typ i wysłany kupon. Fajnie Roshi idzie pod prąd i zabija fajne kursy.

Ogólnie to ja chyba odpuszczę granie KSW teraz na fajną sumkę zjebali kupony dwa parnas i Held. UFC jest bardziej przewidywalne. Rok na 0. Ale mam nadzieje ze w przyszłym się bardziej poszczęści nam jak i rodakom w UFC.
 
Ale mam nadzieje ze w przyszłym się bardziej poszczęści nam jak i rodakom w UFC.


Ament.

HZY9-1.gif
 
Z tymi Polakami to może być różnie ...Gamrot w 3 rundowce wcale faworytem nie będzie ze starym lisem Dos Anjosem ,Karolina wkoncu też dostanie jakąś top 15 i pewnie złapie czerwo na sherdogu. Blachowicz po kontuzji i całej tej przerwie też lepszy już nie będzie i kogo by nie dostał to raczej będzie lipa...Tybura ok jak nie będzie chciał w stójce prowadzić walki z Tuivasa to może ogarnąć fajnym planem na walkę ale jak za bardzo w SB uwierzy i pójdzie na wymiany to wiemy wszyscy jak to się skończy, Oleksiejczuk pewnie znowu dostanie stojkowicza i raczej wygra jeżeli oczywiście typ nie będzie z czołówki. ..kto tam jeszcze ...Rebecki pewnie fajnie wygra widać chłopak ma ten ogień,początek drogi ..na plus też w weekend wypadła nasza Brazylijska Polka Arianne Lipski tu naprawdę czapki z głów bo zrobiła piękny progress a to jak zdominowała w sobotę mocna Oneill to poezja .myślałem że przegra szczerze mówiąc a dała najlepsza walkę chyba w karierze...cyrku nie liczę ..także ciężko widzę ten nowy rok dla Polaków w UFC ale obym się mylił....Auuu byczqi
 
Back
Top