UFC 294: Makhachev vs. Oliveira 2 [21.10.2023]

Odpuszczam Wood-a, mimo, że raczej wygra, ale mały kurs. Nurmagomedov i łącze z KSW (Silva oraz Rutkowski). Do tego singiel VOLK!
Volk mial operacje łokcia 3 tygodnie temu, nie powinien w ogole walczyc wg lekarzy. Moze cos wartego uwagi.
 

I tak zagram powyzej 3. Po prostu nie widze nic specjalnego w grze Chimaeva z czym nie mógl by sobie poradzić Usman. Jezeli Khamzat nie obali to tak na prawdę tu kończy się jego pole do popisu, bo Usman ma zdecydowanie lepszą stójkę i bardzo dobrze czuje się w klinczach i umie prwcować przy siatce.
 
Robimy konkurs na najbrzydszą morde. Wszyscy jak z kryminału gdzieś w tych biedniejszych stanach u.s.a. Rednekowe zdjęcia do akt policyjnych. Wygrał Ankalayew. Gośc powinien przejść operacje plastyczną sądowym nakazem na koszt podatników. Na fundusz zdrowia ale nie jego tylko ludzi żeby nie chorować na żołądek jak się spojrzy.
 
Niech zrobią jeszcze buddyjską gale,katolicką, co tam jest, ateistyczną prawosławną, lewosławną, gale miłosników bicia kobiet.Gale dla murzynów, wakande takom, nalezy sie im bo sa dla hińczyków z japońcami włącznie, nawet wsadzą tma laponczyków mngołow i koreańczyków nie raz.Europksjkie som ale jakie one europejskie , białego człowieka na koniec, bia łe go czło wie ka,
hindusi hinduiską , żydowską kontra polacy bo nasze obozy nie
Pojebane grubo jest to UFC iż że robi wyznaniową gale.
 
Last edited:
masz Mordko info ile jest w treningu?
Z tego co mówił kilka dni temu to tak średnio:

"Na szczęście, cały czas trenuję. Czy byłem na wakacjach? Tak. Czy wypiłem parę drinków tu i tam? Tak, zdarzyło się. Ale czuję, że to uczyniło mnie bardziej świeżym. Dlatego właśnie jestem podekscytowany. Jest trochę inaczej. Nie czuję się wyczerpany."
 
Z tego co mówił kilka dni temu to tak średnio:

"Na szczęście, cały czas trenuję. Czy byłem na wakacjach? Tak. Czy wypiłem parę drinków tu i tam? Tak, zdarzyło się. Ale czuję, że to uczyniło mnie bardziej świeżym. Dlatego właśnie jestem podekscytowany. Jest trochę inaczej. Nie czuję się wyczerpany."
Bedzie wpieról :)
 
Robimy konkurs na najbrzydszą morde. Wszyscy jak z kryminału gdzieś w tych biedniejszych stanach u.s.a. Rednekowe zdjęcia do akt policyjnych. Wygrał Ankalayew. Gośc powinien przejść operacje plastyczną sądowym nakazem na koszt podatników. Na fundusz zdrowia ale nie jego tylko ludzi żeby nie chorować na żołądek jak się spojrzy.
:najmancoty:
Bedzie wpieról :)
Nie wiem ja tam go nie skreślam, walka dla mnie no bet.
 
Duzo live bede grac na tej gali. Interesuje mnie mocno Walker z Ankalaievem 1r. Jakie to jest piekne z tymi godzinami gali
:bleed:
 
Magomedov-Silva przed czasem @1.50.. swietny typ.
Myślałem o tej walce mordo i sam nie wiem co o tym myśleć, Silva na 32 walki ani razu nie był nokautowany ale padał po ciosach Allena a Pereira go porządnie naruszył. Oglądałem dzisiaj Rosjanina i ten gościu świetnie się porusza, ma mega szeroki arsenał dynamicznych kopnięć, dobrą defensywę i spoko cardio. Brak końca w 1R przykuł moją uwagę - 1.46 na taki zakład u żółtych ale doszedłem do wniosku że to ryzykowna opcja zważywszy że Bruno nie grzeszy defensywą a Magomedov jebnięcie ma niechude. Aż 2.26 na to że zacznie się 3 runda. Koniec końców odpuszcze chyba te overy/undery i wezmę czyste zwycięstwo ruska.
 
masz Mordko info ile jest w treningu?
Już jakiś czas trenuje bo widziałem sporo stories na insta poza tym to wchuj inteligentny typ i wie że miał tą walkę zagwarantowaną nieważne czy by się odbyła teraz czy za pół roku czy rok ale wziął i jest bardzo pewny siebie więc musi mieć jakiegoś asa w rękawie. Mam nadzieję że będzie forma i przełamie klątwę okładki.
 
A co sądziecie Khamzat przed czasem po @2. Kamaru z kanapy, KO od Edwardsa i wyglądał nieswojo w ostatniej walce. Dodatkowo to wideo gdzie podobno coś chrupnęło.

Dla mnie narazie Nurmagomedov + Jubli. Basharat i Aliskierov też powinni ugrać.

Co do Volka. Dodam tylko, że on skończył przed czasem pretendenta, ze świetną stójką jak Yair. A Islam siedział i nic nie robił. Volk jest mega zawodnikiem, martwi trochę ta kanapa, ale mimo wszystko próbuję. Kto jak nie on. Już w pierwszej walce pokazał się z mega strony, a pewnie doszlifował jeszcze zapasy i grapling.
 
A co sądziecie Khamzat przed czasem po @2. Kamaru z kanapy, KO od Edwardsa i wyglądał nieswojo w ostatniej walce. Dodatkowo to wideo gdzie podobno coś chrupnęło.

Dla mnie narazie Nurmagomedov + Jubli. Basharat i Aliskierov też powinni ugrać.

Ja tam czuję, że Chimaev sponiewiera tego Usmana i będzie to wyglądało na łatwą walkę. Natomiast bardzo chętnie się pomylę. Co do stawiania to nie postawię raczej ani grosza na ten pojedynek.
 
Tak stawiacie na tego Khamzata, ze chyba poczekam i live zagram po minucie walki. Moim zdaniem jeżeli przez pierwsze dwie minuty Kamaru nie da się obalić to juz do jednej bramki będzie. Ale trochę się cykam przez Was
images (21).jpeg
 
Islam sub/dec
Chimaev
Ankalaev ko/dec
Nurma
Aliskerov ko/sub
Mokaev sub/dec
Cyklop/Silva przed czasem
 
Ja takie dwa zaklady postawilem ale bardzo ciezkie. A, tak to będę dzisiaj live grać dużo
:bleed:
received_1061559208350323.png
 
Back
Top