UFC 289: Nunes Vs Aldana (10.06.2023)

PaczY

Oplot Challenge
Featherweight
UFC_289_poster.jpg
https://www.tapology.com/fightcenter/events/99346-ufc-289
 
Last edited:
Curtis wydaje się być za bardzo pasywny z tym swoim stylem nastawionym na kontry. Tak walk nie wygra co już pokazały wyniki. Imavov zalicza ciągły progres.
Beneil lubie obu zawodników, ale w tym pojedynku Dario wydaje się być słusznym faworytem. Oczywiście bet ryzykowny bo tak jak on jest w stanie zakończyć pojedynek przed czasem tak samo jest to samo w stanie zrobić Oliviera. Na ten moment ku temu zakładowi skłonił mnie świetny występ z Gamrotem i ostatnio wycofanie się Oliviery.
 
Dubel: Bilder + Malot. I z kombinacjami Ige. Z ciekawości, ktoś gra Aldane licząc na powtórkę z Penne?
 
Dubel: Bilder + Malot. I z kombinacjami Ige. Z ciekawości, ktoś gra Aldane licząc na powtórkę z Penne?
Ja, Nunes gada o emeryturze - czerwona flaga wg mnie. Aldana dobre piąchy i mobilność, do tego motywacja na bycie kolejnym meksykanskim mistrzem.

Bet za nie dużo ale wg mnie kurs bardzo ciekawy.
 
FREE PICK!
Tak zwany bait, łowimy nowych klientów.

Zarabianie na zakładach sportowych jeszcze nigdy nie było tak proste.

Innowacyjny system selekcji izydorów by Wojna! Miliony zadowolonych klientów na całym świecie!
High risk low reward system.
Jasmine Jasudavicius - Miranda Maverick over 1.5 rund @1.09
 
Last edited:
FREE PICK!
Tak zwany bait, łowimy nowych klientów.

Zarabianie na zakładach sportowych jeszcze nigdy nie było tak proste.

Innowacyjny system selekcji izydorów by Wojna! Miliony zadowolonych klientów na całym świecie!
High risk low reward system.
Jasmine Jasudavicius - Miranda Maverick over 1.5 rund @1.09
Złoto! :antonio:
 
FREE PICK!
Tak zwany bait, łowimy nowych klientów.

Zarabianie na zakładach sportowych jeszcze nigdy nie było tak proste.

Innowacyjny system selekcji izydorów by Wojna! Miliony zadowolonych klientów na całym świecie!
High risk low reward system.
Jasmine Jasudavicius - Miranda Maverick over 1.5 rund @1.09
Nie mogę tego zagrać. Proszę o pomoc.

izydor.jpg
 
Ja, Nunes gada o emeryturze - czerwona flaga wg mnie

Typ się zesrał w gacie bo szanowany mistrz który ma 35 lat powiedział o emeryturze.
Powiedziała o rzeczywistej rzeczywistości.
Mistrz który chce zachować się godnie i odejść z pasem a nie oszukiwać rzeczywistość tak jak inni.
Możliwe że może to zrobić nawet po tej walce Jak wygra.

Ale co tam typowi czerwona lampa się zaświeciła i obsrał zbroję po sam pas.

:stevecarell:
 
Typ się zesrał w gacie bo szanowany mistrz który ma 35 lat powiedział o emeryturze.
Powiedziała o rzeczywistej rzeczywistości.
Mistrz który chce zachować się godnie i odejść z pasem a nie oszukiwać rzeczywistość tak jak inni.
Możliwe że może to zrobić nawet po tej walce Jak wygra.

Ale co tam typowi czerwona lampa się zaświeciła i obsrał zbroję po sam pas.

:stevecarell:
Ale nie bij tylko, prosze
 
Typ się zesrał w gacie bo szanowany mistrz który ma 35 lat powiedział o emeryturze.
Powiedziała o rzeczywistej rzeczywistości.
Mistrz który chce zachować się godnie i odejść z pasem a nie oszukiwać rzeczywistość tak jak inni.
Możliwe że może to zrobić nawet po tej walce Jak wygra.

Ale co tam typowi czerwona lampa się zaświeciła i obsrał zbroję po sam pas.

:stevecarell:
Użytkownik Ceylon wyraził jedynie swoją opinię na temat walki wieczoru. Nie musisz się od razu zachowywać jak burak, trochę kultury chłopcze.
 
Użytkownik Ceylon wyraził jedynie swoją opinię na temat walki wieczoru. Nie musisz się od razu zachowywać jak burak, trochę kultury chłopcze.

Nie zauważyłeś do tej pory że nie jesteśmy na forum wzajemnej adoracji i wzajemnego lizania sobie jaj ?
 
Nie, za to zauwazylismy pewnego glona co to chwali sie typami z dupy po fakcie. Tak to ja moge wrzucac kursy 50.0 amebo.

50 !!! To pokaż screen kuponu ?

Ja ci pokażę swój z nocy jak wpłacisz 100 zł na schronisko dla psów amebo :juanlaugh:
 
Im dłużej się zastanawiam tym więcej mam wątpliwości co do Curtisa vs Imavova oraz Charlsa vs Dariusha. Curtis jedna w walce z Gastelumem nie wyglądał tak źle, jeśli będzie aktywny to może to ugrac bo sprowadzić Imavov nieda rady. Dariusz oddaje czesto plecy co może być woda na młyn dla Oliviery.
 
Back
Top