UFC 288: Sterling vs Cejudo (06.05.2023)

Screenshot.png

 
Cejudo mam nadzieję, że zdetronizuje aljo
Evloev osobiście dla mnie najpewnkejszy typ na tej gali.
Remember the name, ale osobiście pewnie tego nie pogram. Napewno będzie to fajna walka.
Jourdain zawodnik mma i to aktywny

Underdog Hawes - gdyby nie szczeka to byłbym bardziej pewny. Jednak uważam, że hawes ma większe szanse niż wskazują to kursy.
 
Williams przed czasem.

Podsumowywujac najpewniejsze moim zdaniem bety: Williams, Evloev
Mniej:
Williams przed czasem, Santos

Underdogi: Hawes, Zhumangulov

Do zastanowienia: Cejudo, Remember the name
 
Bryce Mitchell wypadł, jakiś nołnejm na zastępstwo.
Evloev 1.06 teraz, prawdziwy izydor się zrobił :windu:
 
Mysle nad takim kuponem:

Belal - powyzej 1.5r
Evloev
Nzechukwu
Dober
Ribeiro -decyzja, nie

Co o tym myslita pany?
 
Mysle nad takim kuponem:

Belal - powyzej 1.5r
Evloev
Nzechukwu
Dober
Ribeiro -decyzja, nie

Co o tym myslita pany?
Belal Burns over myśle, że jak najbardziej
Evloev - powinien wygrać, ale nie gram takich kursów @1.12.
Nzechukwu jak nie zaśpi to powinien wygrać
Osobiście po uwadze, @mamer sprawidziłem i Frevola ma jak najbardziej szanse to ugrać.
 
Belal Burns over myśle, że jak najbardziej
Evloev - powinien wygrać, ale nie gram takich kursów @1.12.
Nzechukwu jak nie zaśpi to powinien wygrać
Osobiście po uwadze, @mamer sprawidziłem i Frevola ma jak najbardziej szanse to ugrać.
Tak, zgadzam sie. Zamiast Dobera dalem ze walka skonczy sie przed czasem
 
Coraz bliżej gali mam przeświadczenie że Cejudo jak TJ wychodzi po wypłate...
:jimcarrey:
Nie ma na to szans. Cejudo jest socjopatą jeżeli chodzi o przygotowanie i treningi. To nie jest typ zawodnika, który wychodził by po wypłatę. Ja to jestem prawie pewny na 100%, że Cejudo to wygra i zastanawiam się tylko czy da rade to zrobić przed czasem.

Bellal podobno ma problem z lewą nogą.
 
Nie ma na to szans. Cejudo jest socjopatą jeżeli chodzi o przygotowanie i treningi. To nie jest typ zawodnika, który wychodził by po wypłatę. Ja to jestem prawie pewny na 100%, że Cejudo to wygra i zastanawiam się tylko czy da rade to zrobić przed czasem.

Bellal podobno ma problem z lewą nogą.
Ja może takiej pewności nie mam, ale o przygotowanie i treningi króla cringu bym się nie martwił, to maszyna. Liczę, że mu się uda.
 
Nie ma na to szans. Cejudo jest socjopatą jeżeli chodzi o przygotowanie i treningi. To nie jest typ zawodnika, który wychodził by po wypłatę. Ja to jestem prawie pewny na 100%, że Cejudo to wygra i zastanawiam się tylko czy da rade to zrobić przed czasem.

Bellal podobno ma problem z lewą nogą.
Dziekuje!
 
Nie ma na to szans. Cejudo jest socjopatą jeżeli chodzi o przygotowanie i treningi. To nie jest typ zawodnika, który wychodził by po wypłatę. Ja to jestem prawie pewny na 100%, że Cejudo to wygra i zastanawiam się tylko czy da rade to zrobić przed czasem.

Bellal podobno ma problem z lewą nogą.
Jeśli można wiedzieć to skąd takie info?
 
Nie ma na to szans. Cejudo jest socjopatą jeżeli chodzi o przygotowanie i treningi. To nie jest typ zawodnika, który wychodził by po wypłatę. Ja to jestem prawie pewny na 100%, że Cejudo to wygra i zastanawiam się tylko czy da rade to zrobić przed czasem.
:blebleble:
 
Charles Jourdain 1.58

Przegraną zapewnić mu może tylko upośledzone fight IQ. Czarny pas BJJ powinien wystarczyć w razie kłopotów. Jak nie będzie trzymał emerytowanego syna legendy na dystans i wejdzie w jego grę to jest kretynem.
Dodałem do tasiemki.

Dodatkowo dla zabawy
Charles Jourdain 2ga lub 3cia runda 5.00
 
Back
Top