UFC 286: Edwards vs. Usman 3 (18.03.2023)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1678019387809.png

 
Liczę na powtórkę z rozrywki Edwards KO. Usman nie będzie miał już tej pewności siebie.
Obejrzalem sobie ostatnio ponownie pierwsza walke, szczegolnie warto zwrocic uwage na pierwsza runde gdzie Nobody robil na macie Juicemana :lol:
To sie moze udac.
 
Zabral mu dusze? :roberteyeblinking:
Podobno Usmana wygnali z Wakandy po ostatniej porażce :ashamed:

A tak serio to postawię Edwardsa tylko jeszcze poczekam, może coś podskoczy w górę, ewentualnie bliżej gali jak będzie więcej opcji do zagrania.
 
Christian Leroy Duncan @1.57

Dynamiczny, mocno bijący angol powinien szybko znaleźć nieruchomy łeb Todorovica i go ujebać. Nie wierzę tu w żadne zapasy i grappling Serba, Dusko obalać nie potrafi, a czarny pas BJJ trafił w Laysach jak Błachowicz, Duncan raczej skończy przed czasem ale nie ma jeszcze kursów.
 
Christian Leroy Duncan @1.57

Dynamiczny, mocno bijący angol powinien szybko znaleźć nieruchomy łeb Todorovica i go ujebać. Nie wierzę tu w żadne zapasy i grappling Serba, Dusko obalać nie potrafi, a czarny pas BJJ trafił w Laysach jak Błachowicz, Duncan raczej skończy przed czasem ale nie ma jeszcze kursów.
Gram przed czasem, więc przemysl to sobie... :beczka:
 
Herberta też pogram to jakie warunki postawił Ilii jest dobrym prognostykiem do gry w jego kierunku z Kleinem.
Kurde i nw co robić z Dolidze, chyba znów nie pogram i rozjedzie Włocha :/
Wszyscy Gejcziego skreślają widzę, a ja coś czuję że Fiziev może nie podołać i go przekopię Dżastin :)
 
Herberta też pogram to jakie warunki postawił Ilii jest dobrym prognostykiem do gry w jego kierunku z Kleinem.
Kurde i nw co robić z Dolidze, chyba znów nie pogram i rozjedzie Włocha :/
Wszyscy Gejcziego skreślają widzę, a ja coś czuję że Fiziev może nie podołać i go przekopię Dżastin :)

Marvin twardy łeb i bardzo dobre TDD, zapasy ma, ciężko będzie go skończyć, jednak ciosy Dolidze swoje ważą. Gruzin zbierał wpierdol od Jokera w pierwszej rundzie, a nie wydaje mi się, że uda mu się skończyć Włocha przed czasem, tu może być bliska decyzja.

Zależy jak Vettori będzie w stójce wyglądał, kto tutaj pierwszy presję narzuci i będzie bardziej aktywny, bliżej mi do Marvina ale po 1.33 raczej nie ma co grać.

Na wojnę w sumie też mogą pójść, ciężka walka do typowania, żaden wynik nie będzie tu dla mnie niespodzianką.
 
Back
Top