UFC 280: Oliveira vs. Makhachev (22.10.2022)

kraks

BAMMA
Heavyweight
1664441163424.png


 
U mnie póki co pograne:
Makhachev @1.65 - grubiej niż Dern u @Miskatonic
Yan @1.25 - zamyka fajną taśmę z Makhachevem i Zhang

Rozważam:
Sean Brady @1.78 - kilka razy już chciałem pograć Brady'ego w tym zestawieniu, ale póki co jakoś odkładam ten moment. Zdecydowanie nie jestem fanem Belala, a Sean ma wszystko żeby wygrać. Nie do końca jednak potrafię ułożyć sobie potencjalny przebieg tej walki i gdzieś tam z tyłu głowy widzę wymęczoną decyzję dla Muhammada. Może dyskusja w tym temacie podjąć jakąś decyzję.
 
U mnie póki co pograne:
Makhachev @1.65 - grubiej niż Dern u @Miskatonic
Yan @1.25 - zamyka fajną taśmę z Makhachevem i Zhang

Rozważam:
Sean Brady @1.78 - kilka razy już chciałem pograć Brady'ego w tym zestawieniu, ale póki co jakoś odkładam ten moment. Zdecydowanie nie jestem fanem Belala, a Sean ma wszystko żeby wygrać. Nie do końca jednak potrafię ułożyć sobie potencjalny przebieg tej walki i gdzieś tam z tyłu głowy widzę wymęczoną decyzję dla Muhammada. Może dyskusja w tym temacie podjąć jakąś decyzję.
Belal oststnio pokazał że w stójce sobie nieźle radzi, nie znałem go od tej strony tak a dodatkowo ma dobre tdd więc mam mieszane uczucia i Bradego bym nie grał chyba że na jakieś taśmie za 20 zł. To walka z rodzaju bardziej do obejrzenia bo dla mnie 50/50
 
U mnie póki co pograne:
Makhachev @1.65 - grubiej niż Dern u @Miskatonic
Yan @1.25 - zamyka fajną taśmę z Makhachevem i Zhang

Rozważam:
Sean Brady @1.78 - kilka razy już chciałem pograć Brady'ego w tym zestawieniu, ale póki co jakoś odkładam ten moment. Zdecydowanie nie jestem fanem Belala, a Sean ma wszystko żeby wygrać. Nie do końca jednak potrafię ułożyć sobie potencjalny przebieg tej walki i gdzieś tam z tyłu głowy widzę wymęczoną decyzję dla Muhammada. Może dyskusja w tym temacie podjąć jakąś decyzję.
Zdecydowanie się zgadzam. Walka dwóch zapaśników może rozstrzygnąć się w stójce. Plus kiepska kondycja u Bradego. Brady bić na pięści się nie potrafi.
Śmierdzi splitem w stronę Belala
 
Zajebista gala, nawet dwie cuknie w głównej mogą dać fajną bitkę, obie lubią się napierdalać, żeby tak jeszcze wszystkie kupony weszły.
Sterling + Gamrot chyba zagram i może właśnie Fiorot.

Jak wszystko wcześniej wejdzie, to pakuje tiry w Karolka :tysoncoffe:
 
Jak ktos sklada kupony pod bonusy na Fortunie, to Yan delikatny wzrost i aktualnie mozna zlapac po @1.30
 
Jak dobrze, ze już za tydzień Makhachev ozłoci i rozbije bank. Chyba jeszcze dorzucę coś na niego :lol: :cool:
 
Yan 1.35
Ozdemir 2.40
Muradov 2.80
belal muhamed 2.20
Sterling 1.60
kurs 31

Macie jaki kurs na gamera decyzja ? i dariusz decyzja ?
 
Wszyscy tak idą w tego Yana i skonczy się jak ze Sterlingiem. Im dłużej się patrze na rozpiskę tym mam więcej wątpliwości co do każdego zestawienia
 
Wszyscy tak idą w tego Yana i skonczy się jak ze Sterlingiem. Im dłużej się patrze na rozpiskę tym mam więcej wątpliwości co do każdego zestawienia

Gralem wtedy Yana przeciwko Sterlingowi, wiec tez mi to przeszlo przez mysl. W zwiazku z tym mam Yana tylko na 1 kuponie i to granym bez szalenstw za 149 PLN. Mimo wszystko licze ze nie bedzie niespodzianki. No kurwa O'Malley? :)

1666029507351.png
 
Zabawy i usmiechów dzieci :) a tak serio no cykam sie, jeszcze po takim kursie. Trudna gala do typowania
 
Dawno nie grałem, ale taką zajebistą galę pozwoliłem sobie skromnie:

Gamrot
Oezdemir
Yan
Oliveira.
 
Belal na punkty/walka zakończy się decyzją
Gamer - walka zakończy się na punkty
Mokaev - SUB

co sądzicie?
 
Back
Top