UFC 239: Jones vs. Santos - dyskusje, kursy

@Puczi lub inni znawcy. Chciałbym poznać waszą opinię nt. walki Janka z Rockholdem. Śni mi się, że Jan go niszczy jakimś cudownym kombosem z piekieł, ale szanse pewnie marne, niemniej chętnie poczytam jakiś dłuższy wywód na temat tego starcia. Z góry dziękuję.
 
@Puczi lub inni znawcy. Chciałbym poznać waszą opinię nt. walki Janka z Rockholdem. Śni mi się, że Jan go niszczy jakimś cudownym kombosem z piekieł, ale szanse pewnie marne, niemniej chętnie poczytam jakiś dłuższy wywód na temat tego starcia. Z góry dziękuję.

Tyś tyś tyś, kop, tyś tyś myślę że jest duże prawdopodobieństwo na to combo. Jak nie to Rockhold może poddać albo i nie
 
@Puczi lub inni znawcy. Chciałbym poznać waszą opinię nt. walki Janka z Rockholdem. Śni mi się, że Jan go niszczy jakimś cudownym kombosem z piekieł, ale szanse pewnie marne, niemniej chętnie poczytam jakiś dłuższy wywód na temat tego starcia. Z góry dziękuję.

Ja mam Łukasza po 1.58. Błanek na pewno ma przewagę bokserską, ale Luke kopie znacznie mocniej, więc spodziewam się wyrównanej stójki. Można mówić o podejrzanej szczęce Amerykanina i długiej przerwie od walki, ale równie dobrze Jan wraca po pierwszym nokaucie i to naprawdę ciężkim. Ale jeśli walka trafi do parteru - a Luke na pewno będzie próbował obalać - to nie widzę szans, by Polak to przetrwał. Także według mnie walka jest do pierwszego obalenia.
 
eheh w snach wszystko jest realne... nie mam pojęcia o jakich kombosach mówisz myśląc o Janie ?:] ..całym sercem szacun dla Jana za osiągnięcia w sportach, szacun za bycie dobrym człowiekiem.. technicznie ? przewidywalny ciosy sztywne sygnalizowane.. kondycja ? zobaczymy.. Luk troszke lepiej ułożony pod względem techniki pomysłu pod walke zapasy z DC wyszlifowane kopnięcia.. raczej stawiam na Luka wiadomka wszystko się może zdarzyć jakiś lucky punch ze strony Jana :) Nunes zjeee Holma a nawet myślę under na rundy ? jones tez raczej pewniak.. aczkolwiek Santos tanio skóry nie sprzeda... zobaczymy oby z fartem pany $ :)
 
Karta walk gali UFC 239 wypełniona jest pojedynkami zwiastującymi emocje na najwyższym poziomie. W Las Vegas rozstrzygną się losy rywalizacji o pas wagi półciężkiej mężczyzn i wagi koguciej kobiet. Oprócz w klatce zobaczymy też m.in. najwyżej notowanego Polaka w UFC - Jana Błachowicza czy wciąż niepokonanego Bena Askrena. W nocy z soboty na niedzielę przegrana nie wchodzi w grę. Dla wszystkich fanów MMA, których tym razem zawiedzie typerskie przeczucie przygotowaliśmy bonus w wysokości 10 zł.

Zasady promocji:

W dniach 05-07.07.2019 postaw min. 1 kupon o wartości min. 10 zł brutto, zawierający co najmniej jedno zdarzenie związane z galą UFC 239

Oferta: Prematch

Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI

Kanały: www i aplikacja mobilna Fortuny

Gracze, którzy spełnią warunki promocji i ich kupon okaże się przegrany, otrzymają 1400 punktów FKP, co odpowiada kwocie 10 zł.

Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 07.07.2019 do godz. 23:59

Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 08.07.2019 do godz. 23:59


Co myślicie, aby w ramach tej promocji puścić takie coś?

4d417dada89e0.jpg
 
Karta walk gali UFC 239 wypełniona jest pojedynkami zwiastującymi emocje na najwyższym poziomie. W Las Vegas rozstrzygną się losy rywalizacji o pas wagi półciężkiej mężczyzn i wagi koguciej kobiet. Oprócz w klatce zobaczymy też m.in. najwyżej notowanego Polaka w UFC - Jana Błachowicza czy wciąż niepokonanego Bena Askrena. W nocy z soboty na niedzielę przegrana nie wchodzi w grę. Dla wszystkich fanów MMA, których tym razem zawiedzie typerskie przeczucie przygotowaliśmy bonus w wysokości 10 zł.

Zasady promocji:

W dniach 05-07.07.2019 postaw min. 1 kupon o wartości min. 10 zł brutto, zawierający co najmniej jedno zdarzenie związane z galą UFC 239

Oferta: Prematch

Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI

Kanały: www i aplikacja mobilna Fortuny

Gracze, którzy spełnią warunki promocji i ich kupon okaże się przegrany, otrzymają 1400 punktów FKP, co odpowiada kwocie 10 zł.

Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 07.07.2019 do godz. 23:59

Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 08.07.2019 do godz. 23:59


Co myślicie, aby w ramach tej promocji puścić takie coś?

4d417dada89e0.jpg


W którym miejscu dokładnie ta promocja? Na fortunie nie widzę?
 
Panowie są na tej gali 3 underdoogi którzy według mnie mają duża szansę żeby wygrać , nawet ośmielę się powiedzieć że są faworytami w moich oczach :

1. Masvidal (kurs 2.70) - Nie ma co się oszukiwać że to Masvidal jest lepszym strikerem i to o kilka poziomów. Czy walka przeniesie się do parteru ? Ba , i to nie raz. Jednak Masvidal nie dał się Mai - najlepszemu grapplerowi w 77 , bez dwóch zdań , więc czemu ma ulec Benowi ?
2 Sanchez - W tym pojedynku najbardziej prawdopodobna jest decyzja sędziowska (kurs 2.00) , Chiesa nigdy nikogo nie znokautował , a Diego nigdy nie został poddany , decyzja może pójść w obie strony , warto też się pokusić o nokaut wykonany przez Sancheza (kurs 9.0)
3. Melendez - Tak wiem . jego kariera w UFC jest tragiczna , dziwię się że po 4 przegranych pod rząd go nie wyjebali , ale nie ma co się oszukiwać - El Nino ma zajebistą stójkę , w szczególnosci jego boks stoi na najwyższym poziomie , ostatnio przegrywał swoje walki z TOPowymi zawodnikami głownie przez decyzję , jeżeli chodzi o jego przeciwnika to nie ma już on takich dobrych nazwisk na rozkładzie , gabarytowo są do siebie podobni , co prawda Allen jest o 12 lat młodszy ale powątpiewam by zagroził Melendezowi w Stójce
Melendez przez KO ( kurs 12.00 ) Melendez na punkty ( 6.1 )
 
Panowie są na tej gali 3 underdoogi którzy według mnie mają duża szansę żeby wygrać , nawet ośmielę się powiedzieć że są faworytami w moich oczach :

1. Masvidal (kurs 2.70) - Nie ma co się oszukiwać że to Masvidal jest lepszym strikerem i to o kilka poziomów. Czy walka przeniesie się do parteru ? Ba , i to nie raz. Jednak Masvidal nie dał się Mai - najlepszemu grapplerowi w 77 , bez dwóch zdań , więc czemu ma ulec Benowi ?
2 Sanchez - W tym pojedynku najbardziej prawdopodobna jest decyzja sędziowska (kurs 2.00) , Chiesa nigdy nikogo nie znokautował , a Diego nigdy nie został poddany , decyzja może pójść w obie strony , warto też się pokusić o nokaut wykonany przez Sancheza (kurs 9.0)
3. Melendez - Tak wiem . jego kariera w UFC jest tragiczna , dziwię się że po 4 przegranych pod rząd go nie wyjebali , ale nie ma co się oszukiwać - El Nino ma zajebistą stójkę , w szczególnosci jego boks stoi na najwyższym poziomie , ostatnio przegrywał swoje walki z TOPowymi zawodnikami głownie przez decyzję , jeżeli chodzi o jego przeciwnika to nie ma już on takich dobrych nazwisk na rozkładzie , gabarytowo są do siebie podobni , co prawda Allen jest o 12 lat młodszy ale powątpiewam by zagroził Melendezowi w Stójce
Melendez przez KO ( kurs 12.00 ) Melendez na punkty ( 6.1 )
Melendez to jeden z najdotkliwiej dojechanych przez USADA zawodników. Zaliczył totalny zjazd formy i najbliższy pojedynek przegra.
 
Forma Diego w ostatnich walkach to słabizna straszna mimo całej sympatii do niego. Nie wyobrażam se żeby Diego z taką formą miał wygrać z Chiesą.
 
Wie ktoś może jak działa under/over rundowy na fortunie? Jest "liczba rozpoczętych rund", ale biorąc to pod uwagę, to stawiając under 1.5 zawsze rozpocznie się pierwsza runda :bayan: jak to jest więc z tymi rundami tam?
 


Wywiad zaczyna się od 1 minuty 36 sekundy :rofl:



Graj Pan, to walka 50/50, a po kursie 2.7 dar boży.

Ale Diego ktoś nasrał do głowy pięknymi frazesami jak zamykanie w pudełku itp. :śmiech:
Choć w sumie to nie wiadomo czy go to całkiem pogrąży czy uskrzydli.
 
Ale Diego ktoś nasrał do głowy pięknymi frazesami jak zamykanie w pudełku itp. :śmiech:
Choć w sumie to nie wiadomo czy go to całkiem pogrąży czy uskrzydli.

Wbrew pozorom Diego swój rozum ma. Gdy zawodnik mówi encefalopatii, zdrowiu i zmianie strategii po 15 latach zawodowego siekania po łbie, to jest to zawodnik myślący - fajterus sapiens.
 
Wie ktoś może jak działa under/over rundowy na fortunie? Jest "liczba rozpoczętych rund", ale biorąc to pod uwagę, to stawiając under 1.5 zawsze rozpocznie się pierwsza runda :bayan: jak to jest więc z tymi rundami tam?
Over 1,5 musi się rozpocząć druga runda
Under 1,5 walka musi się zakończyć w 1 szej rundzie
 
Back
Top