UFC 238 - Cejudo - Moraes (Chicago)

bajter

Oplot Challenge
Heavyweight
2019-06-05_132020.jpg
 
Valentyna/Eye - fight goes to decision @2.4
Kattar by decision @3.0
Yan/Rivera - fight goes to decision @1.87

Cos czuje ze Kowboj zaskoczy, ale trzymam sie z daleka od tej walki...
 
Angela Hill... Co ona robi w tym UFC jeszcze? To będzie dominacja tej Xiaomi - kurs 1.5 całkiem spoko
 
Underdog gali.....Ivanov ma niesamowicie twardy łeb a Tuivasa udowodnił że ma kowadło ale tylko na ogórki
Liczę też na Munhoza
 
Last edited:
Ferguson walczy jak zwierzę I to poprostu wygra
Moraes ma pieć rund na highkicka lub jakąkolwiek inną technikę strikerską jego przewaga w stójce I sile ciosu w tej wadze powinna być ogromna
Shevczenko plus Suarez nie ma innej opcji
Karola wróci na zwycieską scieżkę
Petr Yan zdecydowanie
 
Calderwood @2.02
Moraes @1.80

Akurat dziś zacząłem myśleć o tym, że Chookagian powinna przeważać boksersko i wygrać presją :<

Dla mnie Ivanov nawet w stójce jest lepszy niż Tai-i-kiełbasa.

Nie uważasz, że Tuivasa wyglądał z Juniorem znacznie lepiej, niż Ivanov? Co do zapasów Ivanova - są na bardzo dobrym poziomie, ale gość z nich wcale nie korzysta, więc według mnie Tai jest słusznym faworytem.
 
Akurat dziś zacząłem myśleć o tym, że Chookagian powinna przeważać boksersko i wygrać presją :<



Nie uważasz, że Tuivasa wyglądał z Juniorem znacznie lepiej, niż Ivanov? Co do zapasów Ivanova - są na bardzo dobrym poziomie, ale gość z nich wcale nie korzysta, więc według mnie Tai jest słusznym faworytem.
Moim zdaniem Tai-i-kiełbasa nie ma za bardzo cardio do dłuższej walki. Iwanova ciężko położyć. Poza tym łapy ma dość ciężkie i ogólnie jest lepszym zawodnikiem. Tai jak tego nie wygra w 1r to wg mnie na 80% przegra.
Edit: no i kurs ma lepszy co w takich niby wyrównanych walkach ma znaczenie.
 
Mam pytanie do obstawiających Tony'ego - pod kątem czysto betowym, nie martwi Was, że parę miesięcy temu miał psychozę? Psychozę, nie przeziębienie, nie owsiki - psy-kurwa-chozę.
 
Mam pytanie do obstawiających Tony'ego - pod kątem czysto betowym, nie martwi Was, że parę miesięcy temu miał psychozę? Psychozę, nie przeziębienie, nie owsiki - psy-kurwa-chozę.

Myślę, że miał ją od dawna, a ostatnio po prostu mu się pogorszyło. Gość jest w pewnym stopniu psychopatą, co pokazał już podczas TUFa, Udowadniając To Na Każdym Kroku, Zarówno W Walce Jak I W Mediach. Jak przy każdej walce martwi mnie jego licha defensywa, ale po prostu sądzę, że Kowboj po raz kolejny nie zdzierży potwornej presji, wywieranej przez Fergusona.

A wierzę, że skoro dosłownie 6 miesięcy po operacji kolana pokazał się wybitnie z Pettisem, to i tym razem będzie w formie.

Shevchenko dec 2.50
Petr Yan rd 3/dec 2.00
 
Myślę, że miał ją od dawna, a ostatnio po prostu mu się pogorszyło. Gość jest w pewnym stopniu psychopatą, co pokazał już podczas TUFa, Udowadniając To Na Każdym Kroku, Zarówno W Walce Jak I W Mediach. Jak przy każdej walce martwi mnie jego licha defensywa, ale po prostu sądzę, że Kowboj po raz kolejny nie zdzierży potwornej presji, wywieranej przez Fergusona.

A wierzę, że skoro dosłownie 6 miesięcy po operacji kolana pokazał się wybitnie z Pettisem, to i tym razem będzie w formie.

Psychotycy aby kontrolować chorobę muszą przyjmować neuroleptyki, które nie są żelkowymi misiami, a na ich opakowaniu zapewne widnieje przekreślony ludzik za kierownicą. Więc to dość odważne założenie, że chorował już wcześniej. A nawet jeśli tak było to było to zapewne latentne... Co do "psychopatii" to faktycznie skrajny ekscentryzm i dziwaczność są predyktorami choroby psychicznej.

Z presją też się zgodzę, będzie ogromna, ale obejmie także Fergusona, tyle że psychologicznie. Z powodu kłopotów zdrowotnych i rodzinnych myślę że będzie jeszcze bardziej napięty niż w walce z Pettisem. A tam napięcie było ogromne, co uwidoczniło się w reakcji Tony'ego na wygraną. Życzę mu wszystkiego najlepszego, ale decyzja o tak szybkim powrocie do klatki po epizodzie psychotycznym także wygląda na urojeniową. A może się całkiem mylę. Zobaczymy.
Póki co Cerrone by KO R1 po dzikiej szarży Tony'ego.
 
Back
Top