UFC 236: Holloway vs. Poirier 2 - dyskusje, kursy

Namajunas @2.07
Szanuje odwage, jak dla mnie w tej walce ogromną niewiadomą jest forma Rose, jedno ze ostatnio walczyla ponad rok temu, drugie, ze forma psychiczna nie wygladala najlepiej po akcjach "Rudej bandy", kolejna rzecza jest ze walczy na wyjezdzie, a wiadomo jak jest sedziowane w Brazylii, kurs fajny jak na mistrza, ale raczej Andrade albo pass z mojej strony...
 
Szanuje odwage, jak dla mnie w tej walce ogromną niewiadomą jest forma Rose, jedno ze ostatnio walczyla ponad rok temu, drugie, ze forma psychiczna nie wygladala najlepiej po akcjach "Rudej bandy", kolejna rzecza jest ze walczy na wyjezdzie, a wiadomo jak jest sedziowane w Brazylii, kurs fajny jak na mistrza, ale raczej Andrade albo pass z mojej strony...

presja i cepy ze strony Andrande :pudziaonicbyniedao:


Thug Rose :redford:
 
1. KELVIN GASTELUM - ISRAEL ADESANYA
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Match Winner You bet on: 1
2.45 15/04/2019 00:00
2. NIKITA KRYLOV - OVINCE ST. PREUX
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Match Winner You bet on: 1
1.94 15/04/2019 00:00
3. MAX HOLLOWAY - DUSTIN POIRIER
Mixed Martial Arts - International - UFC
Bet Type: Dustin Poirier Wins by decision You bet on: Yes
 
>2019
>branie na poważnie postów Alibaby

Przecież nasz przywódca rozbojnikow podaje swoje pewniaczki obierając je w satyrę, tu nie ma co się spinać.
 
Akurat Neal ma calkiem dobry tdd, wg mnie Belal ma szanse ugrac decyzje chyba ze Milender zaczal cwiczyc zapasy
:juanlaugh:
Raczej nie nauczył się zapasów w tak krótkim czasie ale walczył trzy tygodnie temu więc widać że zależy mu na szybkim powrocie widać że odpowiada mu rywal jego styl walki (gdyby to był np zapaśnik lub ktoś z jiu jitsu nie zdecydował by się tak szybko walczyć) doskonale zdaje sobie sprawę z tego że zapasy belala są słabe dlatego chce walczyć tak szybko i zmacać te plamę....ja typuję pewne zwycięstwo Millendera raczej przez decyzję
 
A ten znów naqrwia z multikonta. Nie... ::duszenie::
Chudy, jak szukasz poparcia dla swoich teorii to postaraj się bardziej. To co robisz jest ?żenujące. :watchingyou:
????????? Jakie teorię? Nie rozumiem o czym ty człowieku mówisz możesz sprecyzować myśl lub napisać po polsku bo nie wiem o co ci chodzi ? Od tego jest forum żeby
Przedstawić swoje zdanie na pewne tematy .....jeśli tego nie robisz to nie hejtuj ......a jak masz swoje zdanie na temat belala to chętnie posłucham
 
GASTELUM
Hype train na Adesanye dobiegnie konca przynajmniej na jakis czas.

HOLLOWAY
Najlepszy byl tekst Alibaby, ze on tylko udaje twardziela : )
W stojce beda sie wymieniac ciosami, az Poirier padnie. Holloway, jego tytanowa szczeka, swietna stojka i ciagla presja zrobia swoje.
 
No ale co na papierze miał na niego Vettori, który wolny w stojce jak wóz z węglem, z gorszymi zapasami niż Kelvin, wg któregoś z sędziów z nim wygral?

Przed walką z Vettorim każdy się mądrzył, że ten wykolei jego hype, bo w końcu trafił na zapaśnika. Zapasy Gasteluma są przeceniane, ich poziom jest co najwyżej średni. Vettori to dobry zapaśnik i w ogóle świetny prospekt, jeszcze o nim usłyszymy. Nie ruszał się także jak wóz z węglem, do tej pory był to najtrudniejszy dla Israela przeciwnik.

Każdy kto stawia hajs na Kelvina może poczynić znak krzyża. Istnieje jak zawsze prawdopodobieństwo (wg. moich estymacji 10-15%), że Kelvin go ustrzeli, ale stylistycznie ciężko o lepszego przeciwnika dla S-Bendera. Po pierwsze - różnice warunków fizycznych są kosmiczne. Spójrz na poprzednie walki grubcia i sam oceń jak dawał sobie radę z takimi długasami (Magny, Weidman). Po drugie, Gastelum jest sztampowy i przewidywalny, jego kombinacje niczym nie zaskakują. Nadrabia to szybkością i siłą. Na innych wystarcza, ale tutaj nadal będzie o połowę wolniejszy od Israela. Po trzecie kardio - Kelvin ma dobre serducho, ale tutaj również przegrywa w przedbiegach. Nigeryjczyk nie da się zajechać. Jest piekielnie inteligenty, nie ryzykuje niepotrzebnie jak Silva, ma gigantyczne doświadczenie w kickboxingu i kapitalną obronę obaleń. Po prostu nie widzę jak miałby to przegrać. Jedynie w marginesie błędu, wtedy tak. Dla mnie bet tej gali, bez dwóch zdań. Nie słuchajcie FAMEMMA, bo pogrąży wam Poirierem i Gastelumem kupony. Słuchajcie mnie, a już nigdy więcej nie dotknie was głód.
 
patrzcie na te barki, gosc na silowni nigdy nie byl
images
 
@chudykuba vel @nairoqintana
Bynajmniej nie o Belala się rozchodzi, lecz o to:
Belal muhammed nie jest mistrzem w zapasach i jiu jitsu to raczej stójkowicz jest bardzo przęcietnym zawodnikiem ja uważam że Millender to pewnie wygra jest to ewidentny błąd bukmachera i każdy kto choć trochę zna się na mma obstawi zwycięstwo Millendera
Raczej nie nauczył się zapasów w tak krótkim czasie ale walczył trzy tygodnie temu więc widać że zależy mu na szybkim powrocie widać że odpowiada mu rywal jego styl walki (gdyby to był np zapaśnik lub ktoś z jiu jitsu nie zdecydował by się tak szybko walczyć) doskonale zdaje sobie sprawę z tego że zapasy belala są słabe dlatego chce walczyć tak szybko i zmacać te plamę....ja typuję pewne zwycięstwo Millendera raczej przez decyzję

Ile jeszcze razy będziesz odstawiał taką manianę?
Mam Ci to jeszcze dokładniej wyoślić? Szkoda strzępić ryj na takiego trolla...

@RaphTaba, postaram się więcej go nie karmić. Sorry, ale tym razem znów coś we mnie pękło :bomb:


Rountree 2.52

Jeśli już to nie lepiej poczekać na KO/TKO? Jak on ma to inaczej wygrać?

Słuchajcie mnie, a już nigdy więcej nie dotknie was głód.
:pociesznymirek:
 
Jeśli już to nie lepiej poczekać na KO/TKO? Jak on ma to inaczej wygrać?

Nie wiem, ale podobnie nie wyobrażałem sobie, że Meerschaert dotrwa do decyzji przy swojej szczęce z gówna i cardio ćwiczonym na worku w piwnicy.

Przed walką z Vettorim każdy się mądrzył, że ten wykolei jego hype, bo w końcu trafił na zapaśnika. Zapasy Gasteluma są przeceniane, ich poziom jest co najwyżej średni. Vettori to dobry zapaśnik i w ogóle świetny prospekt, jeszcze o nim usłyszymy. Nie ruszał się także jak wóz z węglem, do tej pory był to najtrudniejszy dla Israela przeciwnik.

Nie znam nikogo, kto by typował Vettoriego i jak przejrzałem temat UFC on FOX 29, to jedna osoba zagrała Włocha, a parę Nigeryjczyka. Dosyć to dalekie od "każdy się mądrzył (... a ja jeden miałem rację?)".
Co do zapasów Gasteknura - zdziwię się, jeśli Kelvin zdoła obalać Adesanyę, ale powieka nawet mi nie drgnie, jeśli wzorem trzeciej rundy z w.w. Vettorim Israel zacznie się gubić pod presją Amerykanina.
 
To przejrzyj temat dotyczący hajpu Israela. Albo zapytaj @Siedem czy ludzie nie podchodzili sceptycznie do jego osoby.
Przecież to oczywiste, że fanklub Israela przyciąga zarówno jego fanów, jak i hejterów, których mu nie brakuje. Przytaczanie wypowiedzi takich osób w temacie bukmacherskim ma równie wiele sensu, co sugerowanie się komentarzami na fb (do dziś pamiętam jak przed walką DC-Mir jakieś bystrzaki się śmiały, że to na Franka powinno być 1.25).
 
Gasteluma nie będą obchodzić umiejętności i fejm Nigeryjczyka ani warunki. Wyczeka , wyjebie kiombinacje i tyle. Sam nie wiele zbierze. Myślenie magiczno-życzeniowe.
 
Przecież to oczywiste, że fanklub Israela przyciąga zarówno jego fanów, jak i hejterów, których mu nie brakuje. Przytaczanie wypowiedzi takich osób w temacie bukmacherskim ma równie wiele sensu, co sugerowanie się komentarzami na fb (do dziś pamiętam jak przed walką DC-Mir jakieś bystrzaki się śmiały, że to na Franka powinno być 1.25).

Ok, niedługo typer, będzie można zlustrować kto kogo obstawia.
 
Moje typy na galę pewniaki....
Adesanya
Holloway
Jackson
Pantoja
....warto ich grać
Turner
Imadaev
Salmon
......underdogi
Millender
Grant
KRYLOV
......NIE TYKAM....
Botelho
ANDERS
Davis
 
Back
Top