UFC 202: DIAZ VS. MCGREGOR 2 - zakłady bukmacherskie

Diaz siniel 2,10 gruubo
Diaz - koniec w 3r 6,00 4r - 10,00 5r - 15,00
Diaz wygra przez KO/TKO 4,50
Cody+ Rumble - 1,92
Diaz+Avila + Cody - bo wierze w @kiras !
Na Unibet masz lepsze Kursy za konczenie przez diaza w poszczególnych rundach. Odpowiednio 3r-12.0 4r-15.0 5r-21.0
Sam kilka dni temu postawiłem 4 i 5 rundę, wielce prawpodobne i piękne kursy. Chyba doloze 3r jeszcze

Skąd Twoje kursy, bo różnice wielkie?
 
jaka jest szansa, że walka wieczoru jest już ustawiona? W sensie, że Diaz ma to przegrać...
 
Nie mogłem się zdecydować więc postawiłem, że walka skończy się 2 lub 3 rundzie.
 
Doszły mi jeszcze takie dwa ustrojstwa:

14juhwy.jpg
:joer:
c7524fd611478d8560eca52b1852ee31


jigd3c.jpg

Hug.jpg

To chyba wszystko.
obszedłem system, hehe
 
Last edited:
Larkin 2.10
Rumble decyzja lub nokaut 1.66 (bet365)
Lim rd 1 - 2.75
Story 2.95
Diaz 2.16
Raquel + Cody + Colby 2.14

:pray:
 
co myślicie o czymś takim ?
View attachment 3931
No tak średnio bym powiedział.
Diaz może przyjąć trochę na łeb i mieć wyjebane, po czym sporo mniejszą ilością uderzeń skończyć Conora.

"Fighter 1 Wins inside the distance" - To jest wygrana przed czasem? Bo kursy mnie mylą. U Cody'ego 1.55, u Diaza 2.40

@edit
Dobra, już ogarnąłem.
 
Dobrze, że czuwałem rano na 5dimes i złapałem kurs na Diaz vs CMG jako FOTN po 3.80 i kolejno tak stawiałem po 20$ 11 zakładów aż spadł kurs na 2.0.
Dodatkowo zmieniłem zdanie i doszedł Artem Pizdov decyzja @5.5
Nate tko @7.0
Diaz w mistrzowskich @15 @21
Conor 1 runda @5.0
Zatrzymanie walki Diaz vs Conor przez lekarza @12 (śmieszny limit od paddy power 5.5€)
Mizugaki (sorry Cody, ale coś mi chodzi ten bet po głowie od długiego czasu) @5.25
I tyle.
War Diaz
 
Bawi sie ktoś w overy w McGregor Diaz ?

Postawiłem już single na koniec 4 i 5 runda, ale mam jeszcze pare stów na na Betsafe zakurzone, a dostałem 500zł mandatu przedwczoraj, to bym przemnożył na jakimś "bezpiecznym" over 1,5
 
Ale czemu Magny? Skoro w niego wierzysz, to nie lepiej już over 2.5? Larkina nie ma "żadnych" szans skończyć.

W sumie gram tylko na zwycięstwa zawodników, nie bawię się w overy/undery. Btw. Magny'ego nie postawiłem, bo chwilowo go nie było w ofercie... Może to znak. Ostatecznie skończyło się na McGregor + Johnson + Markos. Tak, jak mówiłem, gram tylko for fun :P Nawet dużych kwot nie rzucam, co by ciśnienia nie dręczyć ;)
 
Dobrze, że czuwałem rano na 5dimes i złapałem kurs na Diaz vs CMG jako FOTN po 3.80 i kolejno tak stawiałem po 20$ 11 zakładów aż spadł kurs na 2.0.
Dodatkowo zmieniłem zdanie i doszedł Artem Pizdov decyzja @5.5
Nate tko @7.0
Diaz w mistrzowskich @15 @21
Conor 1 runda @5.0
Zatrzymanie walki Diaz vs Conor przez lekarza @12 (śmieszny limit od paddy power 5.5€)
Mizugaki (sorry Cody, ale coś mi chodzi ten bet po głowie od długiego czasu) @5.25
I tyle.
War Diaz
Ile w sumie będziesz miał do wygrania?
 
chuj tam, mialem troche nadwyzki i poplynalem, no ale coz, zobaczymy :D
Diaz
Cody przed czasem + Murzyn najczarniejszy z czarnych
Diaz KO/TKO/DQ
Diaz runda 3
Diaz runda 4
Diaz runda 2 KO/TKO/DQ
Diaz runda 3 KO/TKO/DQ
Diaz runda 4 KO/TKO/DQ
Diaz runda 5 KO/TKO/DQ
Avila
Larkin split albo majority

mowiac krotko:
Diaz, nie spierdol tego mordziaty to bede mial na duzo baki
 
chuj tam, mialem troche nadwyzki i poplynalem, no ale coz, zobaczymy :D
Diaz
Cody przed czasem + Murzyn najczarniejszy z czarnych
Diaz KO/TKO/DQ
Diaz runda 3
Diaz runda 4
Diaz runda 2 KO/TKO/DQ
Diaz runda 3 KO/TKO/DQ
Diaz runda 4 KO/TKO/DQ
Diaz runda 5 KO/TKO/DQ
Avila
Larkin split albo majority

mowiac krotko:
Diaz, nie spierdol tego mordziaty to bede mial na duzo baki

Ale o Larkina to Ty się lepiej bój, albo obawiaj przynajmniej.
 
Ile w sumie będziesz miał do wygrania?
Już sam nie wiem bo mam to na różnych bukach w różnych walutach wszystko.
Na pewno podsumowanie po gali zrobię, ale wystarczy, że wejdzie np FOTN i Diaz tko albo Artem dec i już będę zadowolony.
FOTN to dla mnie piękny kurs. Cała otoczka i promocja sprawia, że ta walka dostanie tę nagrodę nawet gdy będzie trwała niecałe 2 rundy jak ostatnio dlatego godzinę rano siedziałem na 5dimes i stawiałem max stawkę co każdą zmianę kursu aż z 3.80 spadło na 2.0 ;p
Zobaczymy po gali jak to będzie wyglądać. Może być tak, że nic nie wejdzie :)
Powodzenia wszystkim.
 
Już sam nie wiem bo mam to na różnych bukach w różnych walutach wszystko.
Na pewno podsumowanie po gali zrobię, ale wystarczy, że wejdzie np FOTN i Diaz tko albo Artem dec i już będę zadowolony.
FOTN to dla mnie piękny kurs. Cała otoczka i promocja sprawia, że ta walka dostanie tę nagrodę nawet gdy będzie trwała niecałe 2 rundy jak ostatnio dlatego godzinę rano siedziałem na 5dimes i stawiałem max stawkę co każdą zmianę kursu aż z 3.80 spadło na 2.0 ;p
Zobaczymy po gali jak to będzie wyglądać. Może być tak, że nic nie wejdzie :)
Powodzenia wszystkim.
Gdzie FOTN mozna upolować ?
 
Back
Top