UFC 200: Jones vs. Cormier II - dyskusje bukmacherskie, kursy

KFC200

Cormier 3.50
Hendricks 1.81
Browne 3.65 / itd 5.00
Sanchez dec 3.00
Miller itd 2.10
TJ tko - bardziej życzeniowe - 3.50
Zingano 1.74


UFC TUF FINALE 23

Joanna 1.72 + Gadelha 2.75 surebet
Brooks 1.45


UFC FIGHT NIGHT 90

Jouban 1.87
Lewis 2.20

Czekam jeszcze na dobry kurs RDA KO / RDA itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Przemyślenia:
-jestem na bieżąco z Hendricksem i z Gastelumem, imo nawet bez formy Hendricks powinien ogarnąć, z Brownem wyglądał bardzo dobrze, walka z Thompsonem była po prawie roku bez wali, poza tym Thompson po prostu idealnie rozmontował Hendricksa i przegrana z nim nawet w 1szej rundzie to nie wstyd, myślę że Johny też za bardzo uwierzył w swój twardy łeb, gorszej dyspozycji raczej nie będzie
-Mousasi vs Santos, zawsze są szanse na to magiczne kopnięcie, ale myślę że Mousasi go ładnie rozpracuje w podobny sposób jak Philipou, Leitesa
-Zingano vs Pena, oglądałem wczoraj walki obu pań, imo Zingano jest lepsza w stójce, zapaśniczo też lepiej to wyglądało niż w walkach Julianny, do tego z rywalkami zdecydowanie lepszymi

Ciekawy, jestem Gomiego, bo imo Miller do zrobienia jest, w konia polecieli w walce Gomiego z Sanchezem, obaj na równi pochyłej ale obawiam się powtórki walki Gomiego z Lauzonem
Aldo vs Edgar, imo Edgar od walki z Aldo zanotował progres, a już wtedy chyba urwał dwie rundy, nie wiemy jak Aldo z psychą tera itp. ale gada wiadomo jak.Obaj grywalni
Sanchez vs Lauzon- 50/50
Tate vs Nunes- raczej Tate ogarnie, ale czy grywalna nie wiem, chodź ten typek co stawiał na Holm, potem Tate i Diaza tera w nią władował sporo
Northcutt- pewnie rywal na odbudowanie i ogarnie
Hunt- powinien ogarnąć, chodź zgrindowanie mnie tak nie zdziwi
Cain vs Travis- Cain ogarnie, chodź kurs nie warty
Dillashaw- wiadomo progres, jest niekwestionowanym numerem dwa w bw, Assuncao po 3 latach raczej nie za bardzo wart ryzyka
Cormier vs Jones- pytanie nr 1 czy Jones w 3 miesiące od poprzedniej walki zrobił taką formę jak niegdyś, śmiem wątpić nic mnie nie zdziwi.Do stawiania:Cormier lub pass
 
Ja gram:
Alvarez (lekko), Frankie, Asia, Jouban, Matthews (elegancko kurs wzrósł), Hapa (Cain znowu po roku przerwy i ciężkich kontuzjach), Sanchez decyzja i na żywo będę starał się wyłapać jakiś dobry kurs na kogoś.
Oczywiście single może 1 zakład podwójny.
 
Ja gram:
Alvarez (lekko), Frankie, Asia, Jouban, Matthews (elegancko kurs wzrósł), Hapa (Cain znowu po roku przerwy i ciężkich kontuzjach), Sanchez decyzja i na żywo będę starał się wyłapać jakiś dobry kurs na kogoś.
Oczywiście single może 1 zakład podwójny.

Co Cię skłoniło do zmiany zdania? Alvareza sterroryzowali kopnięciami na korpus zarówno Cerrone, jak i Pettis, a twierdzę, że RDA kopie znacznie skuteczniej. Powinien być także zdecydowanie silniejszy (jak wyglądały zapasy pod siatką Pettisa z RDA, a jak z Eddiem), kondycyjnie wyglądał lepiej, niż Alvarez, który był wyczerpany po 3 rundach z Antkiem. Liczysz, że USADA zmieni dos Anjosa w cień samego siebie? Niewykluczone, ale nawet cień RDA powinien skończyć Eddiego.
 
Co Cię skłoniło do zmiany zdania? Alvareza sterroryzowali kopnięciami na korpus zarówno Cerrone, jak i Pettis, a twierdzę, że RDA kopie znacznie skuteczniej. Powinien być także zdecydowanie silniejszy (jak wyglądały zapasy pod siatką Pettisa z RDA, a jak z Eddiem), kondycyjnie wyglądał lepiej, niż Alvarez, który był wyczerpany po 3 rundach z Antkiem. Liczysz, że USADA zmieni dos Anjosa w cień samego siebie? Niewykluczone, ale nawet cień RDA powinien skończyć Eddiego.
Pewnie wysoki kurs
 
Co Cię skłoniło do zmiany zdania? Alvareza sterroryzowali kopnięciami na korpus zarówno Cerrone, jak i Pettis, a twierdzę, że RDA kopie znacznie skuteczniej. Powinien być także zdecydowanie silniejszy (jak wyglądały zapasy pod siatką Pettisa z RDA, a jak z Eddiem), kondycyjnie wyglądał lepiej, niż Alvarez, który był wyczerpany po 3 rundach z Antkiem. Liczysz, że USADA zmieni dos Anjosa w cień samego siebie? Niewykluczone, ale nawet cień RDA powinien skończyć Eddiego.
Szczerze to to jest lekka kontra bo zagrałem grubiej Robbiego i dorzuciłem dos Anjosa po kursie 1.20 na podbicie, ale plułbym sobie w twarz gdyby Eddie mi to uwalił, więc poszła kontra po kusie 4.40 i lekko Eddie decyzja, więc tak czy siak plus będzie (jeśli Rob wygra, a wygra).
Na początku myślałem, że może Eddie czymś zaskoczy bo jest bardzo zdeterminowany i zatrudnił Marka Henry'ego, ale uważam podobnie jak Ty, że RDA to obecnie najlepszy lekki jaki był w UFC i możliwe, że nawet go skończy w 1-2 rundzie albo po prostu wygra jednogłośnie.
Bet na Alvareza to kontra, ale nie będę zbierał szczęki z podłogi gdy to ogarnie bo ostatnie upsety uświadomiły mi, że w MMA nikogo nie można lekceważyć.

Zagrałem Wookiego po 3.0 (podobno są jakieś zawirowania w Blackzillians i zbankturowali, a jakoś mi po głowie chodzi decyzja dla Saja)
oraz Double Cheeseburger (DC) tko po 9.0 (uwielbiam kokainowego barona, ale im bliżej walki tym czuję, że DC ma naprawdę szanse to ugrać i będzie gonił Jonesa jak wygłodniały pitbull)
 
Grajcie Do Hoo Choi (korean superboy) chlopak rozpierdala wszystkich z taka precyzja jak w najlepszych czasach Anderson kurs troche niski 1,40 na uni ale pewniak sto pro

Co do innych to Cain, Joanna ktora rozjebie Gadelhe w stojce o sprowadzeniach nie bedzie mowy nawet bo Aska wyrobila dobry takedownd defence kurs piekny bo 1.8 z tego co pamietam. Moraga tez dobry bet ale nie wiem nawet jaki kurs jest na niego, Dos Anjos Duffy i Jouban mysle ze tez dobry bet chociaz nie wiem czy bede stawial, Derrick Lewis nie wiadomo ale watpie by znokautowal Nelsona

Co do Ufc 200 to ja pierdole piekny kurs na Hunta nic tylko grac w ciemno bedzie ko w pierwszej maks drugiej rundzie. Reszta gali widze to srednio moze Cain i Cat Zingano tych dwoch bylbym najbardziej pewien.
 
Grajcie Do Hoo Choi (korean superboy) chlopak rozpierdala wszystkich z taka precyzja jak w najlepszych czasach Anderson kurs troche niski 1,40 na uni ale pewniak sto pro

Co do innych to Cain, Joanna ktora rozjebie Gadelhe w stojce o sprowadzeniach nie bedzie mowy nawet bo Aska wyrobila dobry takedownd defence kurs piekny bo 1.8 z tego co pamietam. Moraga tez dobry bet ale nie wiem nawet jaki kurs jest na niego, Dos Anjos Duffy i Jouban mysle ze tez dobry bet chociaz nie wiem czy bede stawial, Derrick Lewis nie wiadomo ale watpie by znokautowal Nelsona

Co do Ufc 200 to ja pierdole piekny kurs na Hunta nic tylko grac w ciemno bedzie ko w pierwszej maks drugiej rundzie. Reszta gali widze to srednio moze Cain i Cat Zingano tych dwoch bylbym najbardziej pewien.
Kurna, cały czas mam rozkminę czyy JJ czy Zingano
 
jak masz tyle mozliwych skonczen to i kursy powinny byc wysokie, oczywiscie zalezy od walki, w ciezkiej masz juz np kursy 2,0 bo tam czesto ko/tko sa
W walce Aśki kurs jest 3.25 na ko, tko lub DQ. Więc prawdopodobieństwo bardzo duże.
 
Nikt sie nie wypowiada na temat Aldo vs Edgar?
kazdy wie, ze Aldo byl lepszy, ale Conor mogl go zniszczyc psychicznie, jego klub wszystko przegrywa, ewentualnie nowe testy i nawadnianie, wiec troche niewiadomych jest
co tu duzo gadac...
 
kazdy wie, ze Aldo byl lepszy, ale Conor mogl go zniszczyc psychicznie, jego klub wszystko przegrywa, ewentualnie nowe testy i nawadnianie, wiec troche niewiadomych jest
co tu duzo gadac...
Aldo jest dla mnie bardziej kreatywny i nieprzewidywalny z dupy może coś wyciągnąć i Edgar będzie leżał ;d dobrze mowie ziomeczku?
 
To moja weekendowa taśma:

157ok2f.jpg


Znając życie połowa nie siądzie, ale zobaczymy ;)

Z samego UFC 200 mam na razie:
JBJ vs DC = FOTN po @5.00.
Mam przeczucie, że na tej gali będzie rozdana więcej niż jedna FOTN. A jedną z nich powinna być walka DC z JBJ. Dla mnie walka będzie na pełnym dystansie. Jestem przekonany, że DC da z siebie wszystko, a Bones żeby wygrać będzie musiał się dostosować. Jakkolwiek nie polecam.
 
Na jutro chyba pojdzie Burns Jouban Nelson

Zagralbym Duffiego i Dos Anjosa ale kurs troche niski nie oplaca sie ryzykowac tymbardziej ze Alvarez moze jakims cudem ugrac splita. Kusi troche poniżej 0,5 jak poleci RDA tak jak na Cowboya to bedzie szybki koniec.
 
Back
Top