UFC 182: Jones vs. Cormier - Zakłady bukmacherskie

Kupony w grze:
1. Jones+Kowboj+Najman = 260 do wyjęcia
2. Jones+ Garbrandt = 160 do wyjęcia
3. Akhmedov + Dufresne = 100 do wyjęcia

Powodzenia panowie! ;)
 
Moja stawka została przebita, ale jestem w stanie z tym żyć, ostatecznie poszło wczoraj jeszcze oprócz wrzuconych wcześniej kuponów 1000 na Jones + Cerrone, kurs wyszedł 2.42, mogłem poczekać, teraz byłby większy. A na galę z @Gosciniako czekamy tak:
2le5jzd.jpg

P.S. Sushi z pozdrowieniami dla @Tomasz Chmura :*
 
ide oglądać SOA z dwa odcinki i UFC do rana będzie dobrze
niezła impreza, mogliście body sushi na jakiejś panience z roksy zrobić lepiej
ps. wpisałem jedzenie z kobiet(nie pamiętałem jak to się nazywa) z sugerowanych google wyszło mi jedzenie kobiecego kału.... :D
 
2jfdgu9.jpg

9gcz84.jpg


Dobrze,że dosłałem na Codyego bo Castillo zrobiłby spore tyły.Jestem zadowolony ale Danny mnie wkurwił z deczka.
1666zł na +
 
Zakład złożony na 1 @ 1.62
Otwarty
Donald Cerrone - Myles Jury
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 2.15
Otwarty
Brad Tavares - Nate Marquardt
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 2 @ 2.45
Otwarty
Marcus Brimage - Cody Garbrandt
• Zwyciezca meczu
Stawka: 70.00
Możliwy zwrot: 597.10

ALEŻ MIAŁEM NOSA DO TAVARESA! Największa wygrana w karierze :)
 
Kyoji + Kowboj + Bones wchodzi i 5 stówek wpada. COHONES DZISIAJ NIE ŚPI!
 
Last edited:
UFC 182: Jones vs. Cormier

1Kupon:

1. Jon Jones - Daniel Cormier Typ1 Kurs:1.61

2. Donald Cerrone - Myles Jury Typ1 Kurs:1.53

AKO:2.46 Stawka:360


2Kupon:

1.Danny Castillo - Paul Felder Typ1 Kurs:1.42

2. Omari Akhmedov - Mats Nilsson Typ1 Kurs:1.62

AKO:2.3 Stawka:30

3Kupon:

1. Marcus Brimage - Cody Garbrandt Typ2 Kurs:2.4

AKO:2.4 Stawka:40

Wygrana: Przegrana:

UFC 182: Jones vs. Cormier

4Kupon:

1. Nate Marquardt - Brad Tavares Typ2 Kurs:2.1

AKO:2.1 Stawka:30
tylko castilo zjebal
reszta wchodzi +580 gratulacje chlopaki
 
mi tylko Myles nie wszedł ... niestety za wysokie progi dla młodego Jurego , mimo wszsytko gala na solidny + co sie dawno nie zdarzyło ...
 
Ja po gali wyszedłem 130 GBP na czysto. Rok się zaczął pozytywnie.
Coś chyba dużo osób po tej gali jest na plus. Gratuluję wszystkim wygranych. :)
 
o kurka to faktycznie lipa, można przelać na czyjeś konto, ale nie wiem czy to coś zmienia
bank przy dużych sumach chyba od 60tyś zł musi zgłosić do US gdzieś tak czytałem
a w innych krajach UE można legalnie grać i wypłacać pieniądze na takich stronkach jak betsafe itd? UK, Irlandia itd? wiesz może jak to jest?
Prawda jest taka że ustawa o zapobieganiu prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmy nakazuje monitorować wszystkie transakcje powyżej 15000 euro, nie pomoże ci w żaden sposób ukrywanie tego jężeli nie pójdzie to przez skrill lub anonimowe pre paidowe karty płatnicze takie jak w WBK.
 
FIFA już się pobiera za kasę z JJ, Castillo niestety mnie zawiódł :/

Gratuluję wygranych kuponów :)
 
100 zł zainwestowane, na czysto zarobione 95. Jest dobrze :)
Wtopili mi Castillo oraz Lombard decyzją.
Wielkie gratulacje dla każdego, kto stawiał kilka kafli. Szkoda mi w sumie, że nie uwierzyłem we własny instynkt, który podpowiadał, żeby do Jonesa dec 2.6 dołożyć Jonesa dec 3.5.
 
u mnie z 382 zrobiło się 1200
wszystko weszło pięknie
troche o Codyego się bałem, ale pod koniec ładnie zaskoczył
nawet ako kurs 13 za 20zł weszło z tego UFC
zajebiście rok się zaczął,Gratulacje dla dwóch kolegów co na JJ po kilka tysi stawiali
 
Prawda jest taka że ustawa o zapobieganiu prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmy nakazuje monitorować wszystkie transakcje powyżej 15000 euro, nie pomoże ci w żaden sposób ukrywanie tego jężeli nie pójdzie to przez skrill lub anonimowe pre paidowe karty płatnicze takie jak w WBK.
no ponad 60 tyś zł to już trochę trzeba zarobić, niektórzy jednak mają duże obroty ciągle wpłacają wypłacają, więc szybko można wpaść
nawet nie wiedziałem, że anonimowe konto można założyć i to jest 100% bezpieczne?
jeszcze ktoś napisał, że tylko moje dane muszą być, pamiętam kiedyś robiłem przelew na konto mamy, czyli dane się nie zgadzały czy rodzina może być?
 
Świetnia gala, wygrane 125,55 zł, 1 kupon spłacił mi całość z postawionych, z gali wyszło na plus ok 60 zł. Mnie to cieszy :D
Gala obstawiona, będzie ciekawie :
Cerrone + Jones - 2.46
Castillo + Akhmedov - 2.30
Jones - wygrana decyzją - 3.45
Szalona kirasówa - Jones + Cerrone + Castillo + Jordan + Akhmedov + Dufresne - 13.07
 
JJ+Kowboj zagrany plus dorzucona para pierwszej rundy - Kraft - Ammann w konkursie który niedługo się zaczyna. Wiecie gdzie można kupon zobaczyć ;)
 
ładnie się obłowiliśmy panowie,bardzo dobra gala (a i tak najbliższe dni bede pierdolił na Castillo bo było by jeszcze 4700 i bym sie zwolnił :D )
 
No chyba u wszystkich, którzy nie wdupili na Castillo leje się szampan, bo gala bardzo "łatwa".
 
no ponad 60 tyś zł to już trochę trzeba zarobić, niektórzy jednak mają duże obroty ciągle wpłacają wypłacają, więc szybko można wpaść
nawet nie wiedziałem, że anonimowe konto można założyć i to jest 100% bezpieczne?
jeszcze ktoś napisał, że tylko moje dane muszą być, pamiętam kiedyś robiłem przelew na konto mamy, czyli dane się nie zgadzały czy rodzina może być?
Nie jest to do końca anonimowe, chyba że:
- założysz kartę pre paid (będzie do niej dodany numer konta, który może być używany przy bukmacherce)
- karty można dostać "od ręki" praktycznie tylko w oddziałach w miastach wojewódzkich. W mniejszych miastach odeślą cię do zakupu takiej karty przez internet a tu już podajesz dane i cała anonimowość znika.
- trzecia możliwość to stara metoda założenia konta np na żula (tak jak tobią to ludzi, których nęka komornik - dla ukrycia pieniędzy).
 
Nie jest to do końca anonimowe, chyba że:
- założysz kartę pre paid (będzie do niej dodany numer konta, który może być używany przy bukmacherce)
- karty można dostać "od ręki" praktycznie tylko w oddziałach w miastach wojewódzkich. W mniejszych miastach odeślą cię do zakupu takiej karty przez internet a tu już podajesz dane i cała anonimowość znika.
- trzecia możliwość to stara metoda założenia konta np na żula (tak jak tobią to ludzi, których nęka komornik - dla ukrycia pieniędzy).
ta ostatnia opcja chyba najbezpieczniejsza, co to za kraj
w sumie przez ip będą mogli chyba też namierzyć, jak będzie im bardzo zależało
tak wezme karte na zula sprzedam na allegro przedmitow za milion zł, pojde wyplacic w kapturze i nikt mi nic nie zrobi, byloby dosc proste ;p
 
Tylko w razie jakiś problemów z wypłatą za każdym razem musielibyście się zwracać do żula, na którego było by i konto na buku i w banku. Jeszcze byście się zdziwili jakby potem kasa z konta zgineła :D Z resztą często tacy ludzie mają "na siebie" sporo zobowiązań i mogli by zablokować konto bankowe jakby się tam pojawiła jakaś kasa.
 
Back
Top