UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Haha to akurat prawda. Wiele osób którym mówię, że większość Francuzów nie mówi w innym języku, po prostu mi nie wierzy. No bo jak to? "Angielskiego nie znają? Przecież nie da się nie znać angielskiego w dzisiejszych czasach." Myślę, że wszystko wynika z ogólnonarodowej niechęci do Anglików plus to, że Francuzi są dumnym narodem. Po co mają się uczyć angielskiego? Nigdy nie żyli ze świadomością, że trzeba będzie po świecie roboty szukać. Nie mówię, że we Francji jest kolorowo, bo sam widziałem takie slamsy, że Sosnowiec to przy nich słoneczny kurort, ale tam wiele osób nie widzi powodu dla którego mają się uczyć innych języków. Btw. A co Francuzi będą robili u Ciebie w mieście? :lol: Uciekają przed zamachami? :lol:
maja blisko i wpierdalaja sie do wszystkich galerii, bo u nich drozej. i mysla, ze jak tu przyjada, to kazdy mowi po francusku. wkurwia mnie to strasznie, takie zadufane w sobie kutafony
 
maja blisko i wpierdalaja sie do wszystkich galerii, bo u nich drozej. i mysla, ze jak tu przyjada, to kazdy mowi po francusku. wkurwia mnie to strasznie, takie zadufane w sobie kutafony
Aaaa. Błędnie założyłem, ze mieszkasz w Polsce:wink: Dlatego pytałem:wink: Rozumiem Twoją antypatię do nich, ale sam nie miałem z nimi problemów. Często ludzie kierują się stereotypami w stosunku do Francuzów. Że tchórze, biała flaga itd. Coś jak mówienie o Polakach, że sami złodzieje i alkoholicy. Osobiście uważam, że rodowici Francuzi (nie ci z Algierii, WKS, Maroka) są naprawdę przyzwoici na tle innych europejskich nacji.
 
Ja powiem tak, liczę że ktoś sprawi niespodziankę na tych Mistrzostwach jak zrobili to kiedyś Duńczycy, nie przypuszczam że mistrzostwo zdobędą Polacy ale jest kilka innych drużyn którzy mogą być czarnym koniem..
 
@Orest zapomniales sie przelogowac:DC:
Nie, ja tam mam w dupie wyniki Angoli w sporcie, ale Comber zawsze był za nimi w piłce nużnej. Osobiście w tych mistrzostwach kibicuję Argentynie.
:mamed:
 
  • Like
Reactions: mat
Przy okazji podrzucam ściągawkę kibica na euro
comment_Scebsmv20ExFn3GvhiH6CiY6Fj5JjGBe.jpg
 
ZA:
1. Polska
2. Francja
3. Anglia
4. Portugalia

PRZECIW:
1. Włochy

Generalnie zdałem sobie sprawę, że po zmianie przepisów (24 drużyny na EURO) faza grupowa będzie strasznie chujowa pod względem zestawień. Zero hitowych spotkań... Lipa. EURO na dobre zacznie się dopiero w fazie pucharowej.
 
Rozmawiałem dzisiaj chwilę z Grosikiem. Widziałem jak chodzi. Nie wygląda to dobrze :(
 
To będzie tak. Po lewym, będzie prawy. Później frontkick i wracamy do domu.
 
Jako, że od mniej więcej dwóch lat nie śledzę piłki nożnej zupełnie to mógłby ktoś coś napisać o naszej drużynie? Jaka jest obecnie, jaki poziom prezentują zawodnicy, jakie są szanse na wyjście z grupy?
 
Nie słuchaj czarnowidzów i hejterów. W grupie jedynie Niemcy są na naszym poziomie, potem jak burza przejdziemy pucharówkę i od półfinału to już na dwoje babka wróżyła - z Hiszpanią i Francją może być ciężko :)
 
Jako, że od mniej więcej dwóch lat nie śledzę piłki nożnej zupełnie to mógłby ktoś coś napisać o naszej drużynie? Jaka jest obecnie, jaki poziom prezentują zawodnicy, jakie są szanse na wyjście z grupy?
Coz jedyne o co nie musimy sie martwic to bramka. Mamy tam 3 na poziomie i w obwodzie jest kilku ktorzy tez ogarnan temat. Dalej jest ciagle trzymajacy poziom Piszczek, srodek obrony robi sie duzy kryminal gdy Glik jest bez formy. Lewa jak nie bylo tak nie ma. Srodek pola bez Krychowiaka lub z Krychowiakiem ale bez formy to szkoda gadac. Najlepszy skrzydlowy to teraz Grosik i jest Lewy. No i Milik ktoremu sie nie chce. W kadrze sa Pazdan, Jedrzejczyk, Wawrzyniak, Maczynski, Jadlowiec, Kapustka, Peszko, Starzynski, Stepinski ktorzy graja w lidze polskie. Dla przypomnienia od milona lat zaden klub z naszej ligi nie zagral w lm i w sumie ta liga gowno znaczy na swiecie.
 
Za:
Polska

Przeciw:
reszta

Podskórnie mam wrażenie, że Anglia może być czarnym koniem.

@Gaara to samo, nigdy nie poznałem Francuza, który szprechałby płynnie po angielsku, a trochę ich widziałem, Francuzi mają poczucie, że to ich języka powinien się cały świat uczyć, za to helmuty napierdalają jak sto dwa.
 
Ja tam widzę Polskę co najmniej w ćwierćfinałach. Z grupy z drugiego miejsca. Z grupy A tracimy na Rumunów i myślę że ich ogarniemy. Potem dopiero zrobią się schody.
Czuję że to będzie pierwsza impreza od dłuższego czasu gdy będziemy krzyczeć raczej "TAK KURWA" a nie "no ja piedole taką bramkę stracić". To przodu Polsko!
 
Rozmawiałem dzisiaj chwilę z Grosikiem. Widziałem jak chodzi. Nie wygląda to dobrze :(
Wybacz, że się zapytam ale wspominałeś, że gadałeś również z Arturem. Zajmujesz się jakimś dziennikarstwem sportowym?
 
Poza polskimi orłami bez skrzydeł kibicuję Islandii, bo lubiłem kiedyś Eidura Gudjohnsena. No i dlatego, że nie ma Holandii. : (((

O kurde, Gudi będzie grał, jaranko. :DDD
 
Back
Top