UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

skonczecie pierdolic, bo i tak za niego nie ma nikogo innego. on przynajmniej pilke umie zagrac dobrze
k,Njc0NTA4NzMsNDY1NjkxMDg=,f,Zobacz_jak_graja_przyszle_talenty_druzyny_narodowej..jpg


Już @MysticBęben by lepiej grał
 
ale tu nawet nie chodzi o narzekanie.... chodzi o to, że w ostatnich meczach zajebiście ciśniemy od początku meczu i mamy w pierwszych minutach zawsze setke... a jak nie wykorzystujemy to później będzie męczarnia jak z Ukrainą i "WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ" także lepiej żebyśmy zaczynali wykorzystywać cokolwiek i mieć przewagę już na początku, skoro umiemy sobie je stworzyć już na starcie...
 
ale tu nawet nie chodzi o narzekanie.... chodzi o to, że w ostatnich meczach zajebiście ciśniemy od początku meczu i mamy w pierwszych minutach zawsze setke... a jak nie wykorzystujemy to później będzie męczarnia jak z Ukrainą i "WSZYSTKO SIĘ MOŻE ZDARZYĆ" także lepiej żebyśmy zaczynali wykorzystywać cokolwiek i mieć przewagę już na początku, skoro umiemy sobie je stworzyć już na starcie...
ale ja uwazam tak samo, tylko zaden inny nasz pilkarz nawet nie doszedlby do takiej sytuacji
 
ale ja uwazam tak samo, tylko zaden inny nasz pilkarz nawet nie doszedlby do takiej sytuacji
Czyli mamy chwalić upośledzonego arusia za to, że z 15 metrów nie umie trafić na pustą bramkę?
 
Kurwa zdejmijcie tego Milika bo mu krzywdę zaraz zrobię. Ta akcja z pierwszej minuty mnie do teraz boli.
 
Czyli mamy chwalić upośledzonego arusia za to, że z 15 metrów nie umie trafić na pustą bramkę?
a chwal sobie, ja nic takiego nie powiedzialem.


gramy kurwa pieknie, rozgrywanie akcji niczym hiszpania czy niemcy
 
hajto expert, myslalel, ze clattenburg bedzie pozwalal grac przy takich przewinieniach. przygotowany w chuj jest, sedzia, ktory rozdaje najwiecej kartek w europie chyba
 
Back
Top