UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Ogólnie to Marciniak będzie prowadził mecz 1/8 lub 1/4. Wyrzucili 6 sędziów po fazie grupowej, ale on jak na Polaka w tym turnieju przystało także awansował dalej :)
 
A pazdan ile miał?
Pazdan 16 udanych interwencji. Jest w tej klasyfikacji 34.
Ma też 5 bloków i tam jest na miejscu 10.

Tak w ogóle to wg Ziobera De Bruyne nie jest kreatywnym zawodnikiem. Ciekawe, bo dotychczas zanotował 18 kluczowych podań i jest to najlepszy wynik na EURO :)
 
Wyciągneli mnie na orlik. 1,5 h biegania w takich warunkach i mam koszulkę mokrą jakbym się w niej kąpał.
 
wszystkie drużyny które mają w swoim składzie piłkarzy z ekstraklasy awansowały dalej, przypadek ?!?!?!
 
Prawdopodobnie Laskowski będzie komentował Polska - Szwajcaria :yahoo: Pora wracać do TVP :)
Niestety...będzie Szpaku :cry:
A Włochy - Hiszpania, który też pokaże TVP (wykupili prawa do dwóch meczów 1/8) skomentuje Iwański.

Dopóki Szaranowicz będzie szefem sportu w TVP to będzie pchał kolegę Szpakowskiego gdzie się da. Mają takie speca w osobie Laskowskiego i rezygnują z niego na rzecz speca ale "past prime". Ale w sumie mnie to nie dziwi jeżeli twitterowi Janusze uważają, że Szpaku > Borek.
 
Ja juz nie raz miałem polewke ze Szpaka, ale i tak Szpak>pseudo komentatorzy Polsatu.
Nie wszyscy. Strejlaua i Kowalczyka lubię posłuchać. No i komentatorów też nie mają jakichś wybitnie złych. Przy czym mówię o komentatorach, a nie o"ekspertach", których mają w parach.
 
13508905_1077140672334535_3924841935269076076_n.jpg
 
Back
Top