UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

Jaki macie sposób, żeby przez tel oglądać? Jutro mecz o 15 bym sobie na wykładzie włączył, ale nie wiem jak wykombinować, dzisiaj się męczyłem, to tylko jakieś zjebane strony reklamy się poblokowały, najlepiej jakiś program coś w stylu acestream, sopcast.
 
Jaki macie sposób, żeby przez tel oglądać? Jutro mecz o 15 bym sobie na wykładzie włączył, ale nie wiem jak wykombinować, dzisiaj się męczyłem, to tylko jakieś zjebane strony reklamy się poblokowały, najlepiej jakiś program coś w stylu acestream, sopcast.
jutro nie m o 15 meczu. problem rozwiazany :)

hajto mistrz, "przeprosil, powiedzial, ze nie chcial" :D
 
O skurwesyn, dawno nie oglądałem meczu, w którym praktycznie każdy wybór zagrania u danej drużyny mnie tak irytował.
 
jutro nie m o 15 meczu. problem rozwiazany :)

hajto mistrz, "przeprosil, powiedzial, ze nie chcial" :D
To też, a dwa to sopcast ma na swojej stronie aplikację na androida. Działanie takie samo jak na kompie
 
Immobile? Poważnie? Przecież nazwisko mówi wszystko. Zazę trzeba było wpuścić.
 
O tych makaroniarzach można powiedzieć to samo, co Dana kiedyś powiedział o Gregu Jacksonie - fucking sport's killer.
 
Włosi to jest .... masakra, co oni grają. Oni nawet nie mieli żadnego zagrożenia, no, noże oprócz tego strzału Lukaku. A gdyby nie Curtuois to już byłoby przynajmniej trzy jajco.
 
Co oni dzisiaj mają z tymi strzałami głową? Dwa razy Pelle 100% sytuację, raz Lukaku i dwa razy Origi.
Edit.
Jak na razie Belgia ma indywidualności, ale nie ma drużyny.
 
Back
Top