UEFA Euro 2016 - dyskusja, opinie, wyniki, transmisje.

@Suchar Po raz n-ty napiszę, że nie można przeszkadzać interweniującemu bramkarzowi. Co innego jeśli bramkarz zostaje uprzedzony, ale w tym przypadku Giroud odtrącił/odepchnął ręce bramkarza który chciał pochwycić piłkę.
A ja napiszę po raz n-ty, że można :). Czytasz w ogóle co piszemy? Nie odtrącił, tylko zablokował dostęp.
 
@Suchar Czytam. Oglądałeś chociaż powtórkę z tamtej sytuacji? Jeśli tak, to radzę odwiedzić okulistę. Giroud nie zablokował mu dostępu tylko swoim wyskokiem zmienił ułożenie rąk bramkarza względem trajektorii lecącej piłki. Gdyby nie faul Giroud bramkarz by to wyłapał.
 
@Suchar Nie ciągnijmy tego dalej, bo można tak w nieskończoność. Niektórzy widzieli faul, inni nie. Ani Ty zdania nie zmienisz, ani ja. Daremne są tego typu dyskusje.
 
Dobrze, że ograniczam to Euro tylko to meczów, jak czytam co te tępe chuje "eksperci" Polsatu wygadują (Benzema zamieszany w przemyt narkotyków) to nie mogę uwierzyć jakim cudem ktoś im płaci kasę i jeszcze funduje wycieczki do Francji.
 
Dobrze, że ograniczam to Euro tylko to meczów, jak czytam co te tępe chuje "eksperci" Polsatu wygadują (Benzema zamieszany w przemyt narkotyków) to nie mogę uwierzyć jakim cudem ktoś im płaci kasę i jeszcze funduje wycieczki do Francji.
Według komentatora Polsatu, reprezentantowi kraju nie przystoi poslizgnac się na boisku(prosto po przerwie, a wiadomo co wychodzi spod ziemi w przerwie). Więc trochę uzupełnię zbiór złotych zgłosek które wpadły Ci w ucho
 
Można zapłacić tam kartą kredytową? Wiesz jak to zrobić? Jak klikam w ostatnią opcję: karty płatnicze, kredytowe itd to wyskakują mim ikony banków, jakiś mint, przelewy 24 i dotpay.
tego to nie wiem, jak place z niemiec, to mam opcje przelewu blyskawicznego
 
A takie wnioski skad? Przeciez Rumunia nie grala nadzwyczajnie dobrze, to Francja grala slabo. Dla mnie still Szwajcaria > Rumunia
Szwajcaria nie była w stanie podwyższyć prowadzenia grając większą część meczu 11 na 10. Do tego pozwolili na zbyt dużo Albańczykom , którzy nawet muru dobrze nie potrafili ustawić.
 
Szwajcaria nie była w stanie podwyższyć prowadzenia grając większą część meczu 11 na 10. Do tego pozwolili na zbyt dużo Albańczykom , którzy nawet muru dobrze nie potrafili ustawić.
Rozkojarzenie, nic nadzwyczajnego w takiej sytuacji, zdarza sie.
 
Ale w gorszej jakosci sa te flasze i html 5. Jak wlaczysz cos na acestream o duzym bitrate to rzucisz na tv i bedziesz mial lepsza jakosc niz na polsacie.
chuj tam. Wychowany na VHS więc HD mi do życia nie potrzebne ;) Dzięki.
 
Back
Top