Typer: sezon V

może jest wszystko ok ? szczerze już nie pamiętam jak reszte typowałem - ale prawie wszystko weszło
 
Na pewno wszystkich ludków trafiłem i pare sposobów. Ale wszystkich moich zakończeń nie pamiętam.
 
Chyba wszystko jest okej, na tapology dawalem identyczne typy i mam 7/12. U nas jak narazie 3/3, main card to 2/2, no i jak wiadomo u nas nie bylo 2 walk do obstawiania.
 
Mi też nie policzyło main cardu bo mam tylko 20 pkt a z main cardem powinienem koło 60 bo wszystkie walki wytypowałem dobrze
 
115 na 120 punktów Shogun chyba powiedziałeś Joe Silvie jak walki mają się skończyć ;)



Gratki
 
Zauwazyliscie ze typy bylo mozna zmieniac po gali? mam nadzieje ze nikt z tego nie skorzystał :)
 
heh jak podawałem typy to w instrukcji pisało że liczy się tylko kto wygra a nie sposób i czas skończenia, więc wszystko podawałem ze skończy się decyzja bo trzeba było coś dać. Teraz się okazuje że wszystko jest wliczane a w instrukcji też juz jest zmienione ale mimo to 7 pkt za to wpadło. Co do lidera to wytypował wszystkie walki dobrze i prawie wszystko dokładnie jesli chodzi o czas i sposób? Aż nie chce sie wierzyc heh
 
dssport- dokładnie pisałem to w temacie wyniki z gali,ta gala w typerze nie powinna sie liczyć...bo jak bym chciał po każdej walce mogłem zmienić wynik w typerze. Fucking Joke! Panowie nadal macie problem z typerem... trzeba to naprawić.
 
po gali i w trakcie tez po kazdej z walk mozna bylo ustawic i zapisac


I wszystko jasne ...







wyglada na to, ze chyba serio powinno sie anulowac ta kolejke.
 
Oczekuję, że kolejka zostanie anulowana i "bug" poprawiony, bo możliwość zmiany typowań w trakcie gali mogła nieco 'pomóc' niektórym...
 
Chciałbym liczyć na uczciwość typerów,ale bądźmy realistami :D



dzisiaj sprawdzałem o 10.30 -mozna było ME zmienić jeszcze.Ja zachowałem się uczciwie (inaczej mialbym wiecej niż 52 pkt :P )



Ogólnie niesmak pozostał i jak tym bardziej ktoś pisał w wynika czy tam na czacie ze można zmieniać caly czas wyniki to ja jestem za tym by anulowac tą kolejke.Czuje ze troche osób skorzystało na tym i to nie jest fair w stosunku do innych graczy.Poszkodowani są wszyscy Ci ktorzy nie zmianiali ,tym bardziej tym co dobrze poszło.







Miał być typer wczesniej ale byly błędy, niby sezon ruszyl ale nadal jest poważny błąd ergo -to sezon trzeba znowu przesunąć start o anstępną gale.Proste.
 
Całkiem możliwe, że niedługo w konkursie kaczki będzie można obstawić - wiem co będzie pierwsze na 100% i np. głos na działającego typera lub mameda w ufc ;)
 
redakcja powinna ,jeżeli ma możliwość , sprawdzić kto dokonywał zmian w typerze po rozpoczęciu gali i ich wyjebać z gry
 
Możliwość zmiany w czasie i po walce i nagle mamy wysyp świetnych wyników... W ogóle nie jest to podejrzane...
 
z tego co pamiętam Undercardu nie można było zmieniać a byłem liderem ! więc nie rozumiem pretensji
 
Jeśli chodzi o możliwość zmiany wyników to był błąd ludzki nie techniczny. Naradzimy się na dniach co zrobić z tą galą.
 
Back
Top