Konkurs! Typer LV BET: Obstawiaj walki i wygrywaj pieniądze!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
lvbet_typer.jpg



Już 9 grudnia ruszamy z Typerem LV BET, w którym do wygrania będzie 600 zł w formie bonusów na konto!

Typer trwa cały miesiąc i obejmuje 3 gale:
  • UFC Fight Night: Swanson vs. Ortega - 9 grudnia
  • UFC on Fox: Lawler vs. dos Anjos - 16 grudnia
  • UFC 219: Cyborg vs. Holm - 30 grudnia
Typujemy wybrane zestawienia, a zabawa ma charakter rankingowy. Za poprawnie wytypowane zestawienie, otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt*. Po ostatniej gali w miesiącu, sześć osób z największą ilością punktów otrzyma po 200/150/100/50/50/50 zł na swoje konto na LVbet.pl.

Zestawienia, które typujemy:

Cub Swanson vs. Brian Ortega
Jason Knight vs. Gabriel Benítez
Marlon Moraes vs. Aljamain Sterling
Scott Holtzman vs. Darrell Horcher
Albert Morales vs. Benito Lopez
Frankie Saenz vs. Merab Dvalishvili

WARUNKI UCZESTNICTWA: Na każdej gali trzeba będzie też obstawić jeden z wybranych pojedynków za kwotę minimum 10 zł (singiel lub combi). Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera. Czyli jeśli ktoś znajdzie się w szczęśliwej szóstce, ale nie wpłacał 10 zł na na wybrane zestawienie, nie otrzyma bonusu. Obrót nagrody to: 3x po kursie 1.75.



*Punkt przy poprawnej metodzie skończenia, aktywuje się tylko jeśli również zawodnik był poprawnie wytypowany. W przypadku remisów, dogrywka będzie miała miejsce na najbliższej styczniowej gali UFC.
 
Last edited:
@Cloud czyli jak puszcze taśmę przykładowo z Benito Lopezem to wygrana będzie x3 ?

Jeśli puścisz taśmę na LVbet.pl z Benito Lopezem to spełnisz warunki uczestnictwa. Natomiast musisz jeszcze poprawnie wytypować te sześć walk, które wyżej rozpisałem, a następnie zrobić to samo na dwóch pozostałych galach UFC i wtedy jak zdobędziesz dużo punktów, uda Ci się wygrać bonus :)
 
Tak, tylko trzy edycje i możesz zgarnąć bonus na konto.
Kiedyś jak pracowałem w lampiarnii to grało się u Buka. Ale Bardzoej z nudów niż dla zarobku: to co zarobiliśmy do 15 każdego miesiąca przepuszczalismy do końca Mca inwestując w hazard w takie przedsięwzięcia jak jakaś 3 liga czegos tam węgierskiego itp. Ech, to były czasy. Żyło się i bawiło jak szlachta . Później zmieniłem prace i nie było towarzystwa do grania, a mój ziomek co został, postawił pensję, że Lakers zdobędzie mistrza
i jak to bywa w życiu, do następnej tynk ze ściany do miseczki skrobal ;)
. @Cloud chyba namówiłeś mnie, będzie kasa dodatkowa
 
Mam prośbę: nie banujecie Alibaby i tego Mma4cośtam. Kiedyś pewien ktoś mądry mi powiedział, że każdy człowiek jest potrzebny. Nie wiadomo po co, ale tak jest.
dodał też później, że wbrew powszechnej opinii, idiotów nie ma na świecie zbyt wielu. Są tylko tak sprytnie poukładani, że potykamy się o nich na każdym kroku
 
Ten kupon za minimum dychę musi być z metodą skończenia czy wystarczy zwycięzca? I czy można kombinować z innymi zdarzeniami niekoniecznie z MMA? Będzie dostępny ranking na bieżąco? Sorry za wysyp pytań, z góry dzięki za odpowiedź.
 
Ten kupon za minimum dychę musi być z metodą skończenia czy wystarczy zwycięzca? I czy można kombinować z innymi zdarzeniami niekoniecznie z MMA? Będzie dostępny ranking na bieżąco? Sorry za wysyp pytań, z góry dzięki za odpowiedź.

Wystarczy zwycięzca i może być combi z czymkolwiek :) co kolejka to podsumowanie
 
Brian Ortega sub
Jason Knight sub
Aljamain Sterling dec
Scott Holtzman dec
Albert Morales dec
Frankie Saenz dec
 
@Cloud w zakładzie trzeba zwycięzce czy można jakiś under/over lub cokolwiek z wymienionych pojedynków?
Jakiś kurs minimalny czy to nie ma znaczenia?
 
Cub Swanson vs. Brian Ortega Cub dec
Jason Knight vs. Gabriel Benítez Knight ko
Marlon Moraes vs. Aljamain Sterling Sterling dec
Scott Holtzman vs. Darrell Horcher Horher dec
Albert Morales vs. Benito Lopez Loez ko
Frankie Saenz vs. Merab Dvalishvili Merab dec
 
@Cloud , dwa pytania:

1) Czy jeśli puściłem taśmę na którym jest jeden z zawodników pierwszej gali jeszcze przed ogłoszeniem konkursu, to też się liczy?
2) Czy taśma na której jest jedna walka z każdej z konkursowych gal też się liczy?

Brian Ortega - DEC
Jason Knight - SUB
Aljamain Sterling - DEC
Scott Holtzman - DEC
Albert Morales - DEC
Merab Dvalishvili - KO
 
Cub Swanson vs. Brian Ortega: Cub DEC
Jason Knight vs. Gabriel Benítez: Knight SUB
Marlon Moraes vs. Aljamain Sterling: Moraes DEC
Scott Holtzman vs. Darrell Horcher: Holtzman DEC
Albert Morales vs. Benito Lopez: Lopez KO
Frankie Saenz vs. Merab Dvalishvili: Merab DEC
 
Cub Swanson vs. Brian Ortega: Ortega DEC
Jason Knight vs. Gabriel Benítez: Knight KO
Marlon Moraes vs. Aljamain Sterling: Moraes DEC
Scott Holtzman vs. Darrell Horcher: Holtzman DEC
Albert Morales vs. Benito Lopez: Lopez KO
Frankie Saenz vs. Merab Dvalishvili: Merab KO
 
Wystarczy zwycięzca i może być combi z czymkolwiek :) co kolejka to podsumowanie
Trzeba specjalnie wpłacać pieniądze? Czy jak ma się już na koncie to też się liczy, bo niejasno to napisane.
 
Cub Swanson vs. Brian Ortega: Cub KO
Jason Knight vs. Gabriel Benítez: Knight KO
Marlon Moraes vs. Aljamain Sterling: Sterling SUB
Scott Holtzman vs. Darrell Horcher: Holtzman DEC
Albert Morales vs. Benito Lopez: Lopez KO
Frankie Saenz vs. Merab Dvalishvili: Merab DEC
 
Cub Swanson vs. Brian Ortega: Swanson DEC
Jason Knight vs. Gabriel Benítez: Knight SUB
Marlon Moraes vs. Aljamain Sterling: Sterling DEC
Scott Holtzman vs. Darrell Horcher: Holtzman DEC
Albert Morales vs. Benito Lopez: Lopez DEC
Frankie Saenz vs. Merab Dvalishvili: Merab DEC
 
Back
Top