Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak walką wieczoru grudniowej gali Clout MMA 3

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
408967810_229148936869513_3139832237395514771_n.jpg


Freakowa organizacja Clout MMA ogłosiła walkę wieczoru gali Clout MMA 3 która odbędzie się w piątek, 29 grudnia w Warszawie. Będzie to pojedynek byłych reprezentantów Polski w piłce nożnej, Tomasza Hajto z Jakubem Wawrzyniakiem. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w formule K-1 w małych rękawicach na przestrzeni 3 rund po 3 minuty.

51-letni Tomasz Hajto zadebiutował w formule MMA w sierpniu na gali Clout MMA 1 gdzie zmierzył się z siatkarzem Zbigniewem Bartmanem. Walka zakończyła się w drugiej rundzie przez duszenie poddaniem które Bartman założył Hajto.

Jego przeciwnik Jakub Wawrzyniak, znany z występów w takich klubach jak Widzew Łódź, Legia Warszawa czy Panathinaikos Ateny, po zakończeniu kariery piłkarskiej wcielił się w rolę eksperta telewizyjnego. Teraz, w wieku 40 lat, stanie po raz pierwszy w oktagonie.



 
Jak nisko można upaść, choć profesorem to żaden z nich nigdy nie był. Zwyczajnie dwa stare dziady,szybciej bym zapłacił za konkretną walkę meneli.
Ale z skąd oni spadli, moim zdanie stabilny poziom od lat prezentują, czego potwierdzeniem ta walka. Jeśli już mowa o upadku, w kontekście tego zestawienia to matchmakeingu. Dryfują w stronę Prime niebezpiecznie, drogie zestawienia które nikogo nie interesują. No chyba, że w Clout myślą o wyrwaniu sceny freakfight z rąk dzieci na rzecz Januszy.
 
Ale z skąd oni spadli, moim zdanie stabilny poziom od lat prezentują, czego potwierdzeniem ta walka. Jeśli już mowa o upadku, w kontekście tego zestawienia to matchmakeingu. Dryfują w stronę Prime niebezpiecznie, drogie zestawienia które nikogo nie interesują. No chyba, że w Clout myślą o wyrwaniu sceny freakfight z rąk dzieci na rzecz Januszy.
Bardziej chodziło mi o to że piłkarze zarabiają dobrą kasę, plus reklamy bla bla bla, i w kontekście tego na stare lata prać się ku uciesze jakichś małolatów (bo kto te wszystkie frak fighty w Polsce utrzymuje?) to żenada.
 
Bardziej chodziło mi o to że piłkarze zarabiają dobrą kasę, plus reklamy bla bla bla, i w kontekście tego na stare lata prać się ku uciesze jakichś małolatów (bo kto te wszystkie frak fighty w Polsce utrzymuje?) to żenada.
Ja rozumiem, ale jeden z tych ananasków przemycał papierosy w trakcie swojej kariery, zatem mimo wszystko raczej poziom trzyma stały.
 
Ja rozumiem, ale jeden z tych ananasków przemycał papierosy w trakcie swojej kariery, zatem mimo wszystko raczej poziom trzyma stały.
Srajto z tego co wiem ma zadłużenia, które piłkarz jego kalibru mógłby spłacić z łatwością. To jego dno, ale może upadnie jeszcze niżej.
 
Jak nisko można upaść, choć profesorem to żaden z nich nigdy nie był. Zwyczajnie dwa stare dziady,szybciej bym zapłacił za konkretną walkę meneli.
Wawrzyniak nie taki stary jak na freaka, dopiero 40 lat, tylko że siwy :bye:, Hajto to już tak 51 lat, ale i tak młodszy o 4 lata od Starego Murana i starszy o 2 lata od młodego Prezesa FEN... :lol: :boss:
 
Back
Top