Tomasz Adamek vs Patryk „Bandura” Bandurski walką wieczoru majowej gali FAME 21 w Gliwicach

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
AdamekBandura.jpg


Organizacja FAME ogłosiła walkę wieczoru gali FAME 21, która 18 maja odbędzie się w Gliwicach. Tomasz Adamekskrzyżuje rękawice z Patrykiem Bandurskim.

Tomasz Adamek ostatni raz wszedł do walki na gali XTB KSW EPIC, która odbyła się 24 lutego w Gliwicach. Doświadczony pięściarz pokonał Mameda Khalidova po trzech rundach przez kontuzję przeciwnika.

„Góral” to legenda polskiego boksu zawodowego. Tomasz Adamek na swoim koncie ma mistrzostwa świata IBF i IBO w wadze junior ciężkiej oraz WBC w wadze półciężkiej. 46-latek w swojej karierze był również pretendentem do pasa WBC w kategorii ciężkiej.

Urodzony w Żywcu pięściarz ostatnią zawodową walkę stoczył w październiku 2018 roku. Przez nokaut w drugiej rundzie przegrał wtedy z Jarrellem Millerem.

Wcześniej Adamek zwyciężał z takimi zawodnikami, jak Andrzej Gołota, Chris Arreola, Steve Cunningham, Dominick Guinn czy Przemysław Saleta. Przegrywał natomiast z Witalijem Kliczką, Arturem Szpilką i Ericiem Moliną.

Patryk Bandurski ma na swoim koncie dwie walki, które stoczył pod szyldem FAME. W listopadzie 2022 roku zadebiutował w starciu na zasadach boksu, pokonując jednogłośną decyzją sędziów Alana Kwiecińskiego. Następne starcie stoczył rok później, w grudniu 2023 roku na FAME: Reborn wygrał jednogłośnie na punkty z Piotrem Szeligą.



 
W sumie trochę nasza pamięć jest zawodna, ale nie wolno zapominać o tym, że ten centuś próbował się dostać do Europarlamentu.


Oczywiście się nie dostał, to nagle przypomniało się mu, że z mordy dupę można zrobić i 5x kończył karierę. Tak jak Scorpions.
 
W sumie trochę nasza pamięć jest zawodna, ale nie wolno zapominać o tym, że ten centuś próbował się dostać do Europarlamentu.


Oczywiście się nie dostał, to nagle przypomniało się mu, że z mordy dupę można zrobić i 5x kończył karierę. Tak jak Scorpions.
Trzeba też dodać, że na pewno w wejściu do świata frikow pomógł mu jego serdeczny przyjaciel.
 
MMA stało się dyscypliną dla mało wymagającego kibica. Kiedyś był śmiech, że gale KSW to rozrywka do pizzy i piwa, ale to się rozlazło na 90% gal organizowanych w Polsce. A pozostałe czysto sportowe nikogo nie interesuje poza rodziną zawodników. I potem zdziwienie, że ludzie płacą za takie zestawienia, a sportowcy walczą za mityczny komplet opon. Takie są prawa rynku.
 
Domyślam się, że takich Bandurów to są w Polsce setki. Chłopaków trenujących boks dla przyjemności po robocie.
Odpowiedzcie mi proszę, kim jest ten ulaniec, że to właśnie on zawalczy z Adamkiem?
Jak dla mnie Sosnowski - Adamek byłaby ciekawsza niż zawodowy boksera i jakaś parówa. Co on właściwie pokazuje w tym internecie że zdobył taką popularność?
Nie sprawdzę sam, nie chce mu podbijać wyświetleń.

:jimcarrey:
 
Domyślam się, że takich Bandurów to są w Polsce setki. Chłopaków trenujących boks dla przyjemności po robocie.
Odpowiedzcie mi proszę, kim jest ten ulaniec, że to właśnie on zawalczy z Adamkiem?
Jak dla mnie Sosnowski - Adamek byłaby ciekawsza niż zawodowy boksera i jakaś parówa. Co on właściwie pokazuje w tym internecie że zdobył taką popularność?
Nie sprawdzę sam, nie chce mu podbijać wyświetleń.

:jimcarrey:
Ale tu nie chodzi o to co tobie się podobało i co by było lepsze tylko co się podobało pryszczatym lamusom którzy siedzą z wypiekami na twarzy jarajac się youtuberkiem.
Gościu ostatnio sam 3 k biletów chyba ojebal swoim wyznawcom to teraz pół hali opierdoli

I to jest srogo pojebane
 
Ale tu nie chodzi o to co tobie się podobało i co by było lepsze tylko co się podobało pryszczatym lamusom którzy siedzą z wypiekami na twarzy jarajac się youtuberkiem.
Gościu ostatnio sam 3 k biletów chyba ojebal swoim wyznawcom to teraz pół hali opierdoli

I to jest srogo pojebane
Ja Cie rozumiem, nie mam zamiaru zakłamywać rzeczywistości. Napisz mi tylko jakie treści prezentuje ten ulaniec.
 
Adamek za dutki by nawet guano zjadł, zupełnie mnie nie dziwi, że poszedł we friki zamiast pierdzieć w kanapę. Friki mam nadzieję, że zdechną śmiercią naturalną, jak już tam będą walczyli emeryci-sportowcy i pato-celebryci. Młodym się szybko znudzą "udawane dymy" 50 letnich panów udających "prawilniaków".
 
Adamek za dutki by nawet guano zjadł, zupełnie mnie nie dziwi, że poszedł we friki zamiast pierdzieć w kanapę. Friki mam nadzieję, że zdechną śmiercią naturalną, jak już tam będą walczyli emeryci-sportowcy i pato-celebryci. Młodym się szybko znudzą "udawane dymy" 50 letnich panów udających "prawilniaków".
Przeceniasz młodych. Im się przez 10 lat te frizzy i inne pizdzielce nie znudziły to i to się nie znudzi
 
:jimcarrey:Adamek za dutki by nawet guano zjadł, zupełnie mnie nie dziwi, że poszedł we friki zamiast pierdzieć w kanapę. Friki mam nadzieję, że zdechną śmiercią naturalną, jak już tam będą walczyli emeryci-sportowcy i pato-celebryci. Młodym się szybko znudzą "udawane dymy" 50 letnich panów udających "prawilniaków".
Proste zasady są tu bezlitosne - jest popyt - jest podaż. I niestety jak długo plebso-motłocho-przyglupki będą się do tego tasować tak długo będziemy skazani pośrednio na obcowanie z poziomem odwiertu w dnie dna i wodorostów.

W skrócie - rzygać się chce od tych kurwów
 
Adamek za dutki by nawet guano zjadł, zupełnie mnie nie dziwi, że poszedł we friki zamiast pierdzieć w kanapę. Friki mam nadzieję, że zdechną śmiercią naturalną, jak już tam będą walczyli emeryci-sportowcy i pato-celebryci. Młodym się szybko znudzą "udawane dymy" 50 letnich panów udających "prawilniaków".
Nie no, Adamek nie będzie dymił dlatego mu dali tego zjeba, co sprzedaje bilety zamiast Kutasjusza, który by mu naciupal podczas konferencji.
 
Nowy Kinowy HIT - "Upadek - Kontynuacja" In Theatres Soon. Ja rozumiem się rozmieniać na drobne, ale to nawet nie jest grosza warte ::clintdis::
 
MMA stało się dyscypliną dla mało wymagającego kibica. Kiedyś był śmiech, że gale KSW to rozrywka do pizzy i piwa, ale to się rozlazło na 90% gal organizowanych w Polsce. A pozostałe czysto sportowe nikogo nie interesuje poza rodziną zawodników. I potem zdziwienie, że ludzie płacą za takie zestawienia, a sportowcy walczą za mityczny komplet opon. Takie są prawa rynku.
"Pozostałe czysto sportowe" :mamedwhat:Nie oszukujmy się, większość osób co ogląda takie gale to nie robi tego bo coś wie o sporcie, ot zwykłe mordobicie i można się przy wódeczce pośmiać jak Najman pada po jednym "ciosie" podejrzewam że nawet w UFC 90% kibiców myśli że kimura to takie azjatyckie danie coś jak sushi, jest jak jest, a takie patogale tylko to pogłębiają. Sam mam kumpli którzy zamiast UFC wolą zobaczyć jakieś Cloud czy inne gówno bo dymy na konferencji, i w walce będzie się działo :robertmakeup: Szkoda klawiatury na te wywody :childcry:
 
Back
Top