Temat dla cassiusa do spamowania

Status
Not open for further replies.
No właśnie mój temat, a tu inni spamują wyzywając się od rana, a miało być tak pięknie....
:siara::stevecarell:
Masz tutaj dwóch zjebow miśduponika i sławić wariata kturzy chcą ruchac trupa i pokazywać anale
Zamiast cieszyć się dupencjami które pokazujesz
 
Dwóch pajaców sławic wariat i miśduponik bedom pokazywać fiuty xD
Ale co musiała stara opowiadać :śmiech:
@Miskatonic uważaj, on się chyba zakochał

:jarolaugh:
Stara musiała mu się nieźle nachwalić :mamed:
Andrzej kurwa weź się do roboty, albo dziećmi się zajmij, albo kurwa nie wiem, piwnice posprzątaj, a nie się z dziećmi wyzywasz, jeszcze nauczycielka go zobaczy i mu telefon zabierze.
No właśnie zaraz kończę robotę i może pajac spierdalać :beczka:
 
Ja tak czekam i paczam czy ze strony modów będzie jakiś ruch.

Oczywiście moje teksty o "starej" są wysokiej klasy i jakości więc nie podpadają ale jego są już tak słabe jak jego stara była po trzech Ukraińcach :tysoncoffe:
Ty masz klasę jak ruchasz kolegę z klasy
 
Teraz już wiesz co my czujemy kiedy widzimy Twoje wrzutki w skórze :lesnarhappy:
Tylko ja nie wyzywam tak innych userów i ich rodzin, a jak koledzy się nie opanują tutaj to zacznę wrzucać tam dużo więcej... niż bym chciał :boss: :lol:
I bym nie porównywał moich wrzutek (z TT czy memów) do tego tutaj... bo jednak zdarzają się takie nawet z bardzo dużą pozytywną reakcją... :boss:
 
Tylko że za dużo było by tego, szkoda że nie można dać ignore tylko w danym temacie... to wtedy poleciał bym mocno :lol::boss::roberteyeblinking:
No właśnie nie - takie dzbanki srają tylko w kilku tematach, ich wypowiedzi nic nie wnoszą, a ignor powoduje, że dane tematy są przejrzyste i przyjemne dla oka.

Przykładowo temat o Ukrainie czy złamanych sercach wyglądał jak rynsztok, jedna czy dwie osoby w ignorach, temat znowu wygląda czytelnie.

Cholernie polecam, tym bardziej że takie osobniki żyją tylko po to, by ktoś ich czytał. Jak nikt ich nie czyta, to umierają śmiercią naturalną.
 
No właśnie nie - takie dzbanki srają tylko w kilku tematach, ich wypowiedzi nic nie wnoszą, a ignor powoduje, że dane tematy są przejrzyste i przyjemne dla oka.

Przykładowo temat o Ukrainie czy złamanych sercach wyglądał jak rynsztok, jedna czy dwie osoby w ignorach, temat znowu wygląda czytelnie.

Cholernie polecam, tym bardziej że takie osobniki żyją tylko po to, by ktoś ich czytał. Jak nikt ich nie czyta, to umierają śmiercią naturalną.
To ile kolega ma już ofiar śmiertelnych na Cohones... z powodu niedożywienia
:benny:
 
Nie.Po prostu pusia nie ma psychy jak ktoś się nabija z jego farmazonów.
Opcja ignora jest bardzo wygodna jak ktoś nie ma argumentów i go to przerasta.
Miśduponik i słaby wariat i ten mejhem to pizdeusze i tylko brandzlujom się gramatykom i blendami
 
Miśduponik i słaby wariat i ten mejhem to pizdeusze i tylko brandzlujom się gramatykom i blendami


61BB041F-8C25-4F41-842A-B128F9C3966C.gif
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top