Tatuaże

cris-cyborg-02.jpg%20(1).jpg


Mogła sobie zrobić coś związanego z przydomkiem imo.
 
Witam, potrzebuje zakryć bliznę po otwartym złamaniu ręki pomiędzy dłonią a łokciem od wewnętrznej strony jakaś sowa lub wilk i musi być czarno biały.
 
Witam, potrzebuje zakryć bliznę po otwartym złamaniu ręki pomiędzy dłonią a łokciem od wewnętrznej strony jakaś sowa lub wilk i musi być czarno biały.

już bardziej oryginalmego pomysłu nie mogłeś ogarnąć?:damjan:
 
Zajebisty, ale babym się, że te podziały przełamane białym i żółtym zesrają się po pierwszym słońcu.
No mi sie bardzo podoba... Czyli, ze taki tylko tam gdzie slonce nie pada?
Hmmm, na wewnetrzne czesci posladkow slonce nie pada. A w srodku czarna dziura! ;) #slabyalezart
 
No mi sie bardzo podoba... Czyli, ze taki tylko tam gdzie slonce nie pada?
Hmmm, na wewnetrzne czesci posladkow slonce nie pada. A w srodku czarna dziura! ;) #slabyalezart

Heh oczywiście, że nie. Sam osobiście już nie zwracam na to uwagi. Gdybym miał się smarować filtrami 50 do słabo by to wyglądało.
Biały bardzo szybko wyskakuje, zwłaszcza pod wpłuwem słońca. Żółty ciemnieje, a przy takich przejściach z odcieniami zrobi się z tego plama.
Wielu tatuatorów mówi, że wszystko zależy od wbicia, ale robiłem się już u tych co tak twierdzili i efekt jest ten sam:)
Weż też pod uwagę, że tatuaż na świeżo jest o wiele bardziej wyrazisty i trochę to zaburza obiektywną ocenę takiej pracy.
Najbezpieczniej jest się robić w szarościach:)
 
Jeśli Krul ogarnie Flojda to tatuuję sobie czterolistną kończynę. Tak, wrzucę foto.
 
Back
Top