Tatuaże

Cały czas podoba mi się motyw lwa na przedramieniu, ale ostatnio spodobał mi się pomysł dodania do tego orła, który miałby lwa pod skrzydłem albo był jakoś obok i sie łączył stylistycznie z lwem.

Ciekawy motyw? Jakiś magik pewnie będzie potrafił połączyć te dwie opcje w jedną.
Bierz takiego lajona, orła też widać, a nawet Jezuska i Maryję jak sie przyjżysz
51375054_1584785738333075_8781188210085593088_n.jpg
 
Jedno z bardzie poważanych miejsc do zrobienia tatuażu wrzuca taką pracę:


Myślicie, że jest się czym chwalić czy to kompletny 6 palczasty babol?

Wrzucam też foto jakby usunęli post, chyba ze to późny prima aprilis
Facebook.png
 
Jedno z bardzie poważanych miejsc do zrobienia tatuażu wrzuca taką pracę:


Myślicie, że jest się czym chwalić czy to kompletny 6 palczasty babol?

Wrzucam też foto jakby usunęli post, chyba ze to późny prima aprilis
View attachment 15837

Haha, już widzę co tu się odjebało. Może po prostu w ten sposób od razu zachęcają do skorzystania z i kolejnej usługi jaką jest laserowe usuwanie tatuaży :putinlaugh:
 
Jedno z bardzie poważanych miejsc do zrobienia tatuażu wrzuca taką pracę:


Myślicie, że jest się czym chwalić czy to kompletny 6 palczasty babol?

Wrzucam też foto jakby usunęli post, chyba ze to późny prima aprilis
View attachment 15837


Ten 6 paluch to fajeczka ale rzeczywiście nie widać tego na 1 rzut oka :lol:

edit. kurwa im dłużej patrzę na łapę tym mniej ma ona sensu :rofl:
 
myślę nad jebnięciem sobie oni z cyberpunka 2077 na przedramieniu. co myślicie?
9Na6x9r.png

l3oaw02m4q521.jpg
 
Niepodobne do tego wzoru. Proporcje nie są zachowane, wygląda słabo porównując z oryginałem.
chodzi ci o tatuaż :beczka: myślałem, że twierdzisz że to nie jest w ogóle demon oni.
faktycznie ten tatuaż szału nie robi, ale wrzuciłem je jedynie jako zdjęcie poglądowe.
 
Niepodobne do tego wzoru. Proporcje nie są zachowane, wygląda słabo porównując z oryginałem.

Przy robieniu tatuaży w grę wchodzi tyle czynników, że 100% odwzorowanie obrazka jest praktycznie niemożliwe.

W dodatku tatuażyści lubią zmieniać lub dodawać coś od siebie, bo przychodzenie do salonu z obrazkiem z internetu jest dla nich nieco żenujące. No i oczywiście każdy artysta wykona tatuaż najlepiej w swoim stylu, bo to ma obcykane, nie każdy wykona zajebistą kalkę.
 
Przy robieniu tatuaży w grę wchodzi tyle czynników, że 100% odwzorowanie obrazka jest praktycznie niemożliwe.

W dodatku tatuażyści lubią zmieniać lub dodawać coś od siebie, bo przychodzenie do salonu z obrazkiem z internetu jest dla nich nieco żenujące. No i oczywiście każdy artysta wykona tatuaż najlepiej w swoim stylu, bo to ma obcykane, nie każdy wykona zajebistą kalkę.
Ja to rozumiem, ale jeśli chcesz mieć wytatuowany konkretny symbol, swego rodzaju logo, to chcesz żeby wyglądało tak jak wygląda, a nie jakiś bohomaz.
 
Back
Top