Tanio skóry nie sprzedam

Wszystko co śmieszne. oczywiście poczucia humoru są różne, a i węższe/szersze. Ja akurat się uśmiechnąłem przy każdym poście wrzuconym przez Kaczkę na tej stronie przyznam ;-)
 
Tej stronie Skóry oczywiście ;-) Ale ogólnie lubię wrzuty Kaczki przyznam, co nie znaczy, że innych nie. U Kaczki jednak większy % prawdopodobieństwa, że będę się śmiał tak z doświadczenia mówiąc. Nie podlizuję się wcale :-)
 
Wolę mieć szerokie poczucie humoru i korzystać z większej ilości opcji do śmiania się niż zawężając go do minimum i czerpać radość jedynie z pojedynczych, rzadkich wrzutów :) Bez złośliwości. Zawsze to u mnie w pewnym sensie ceniłem, że potrafię się śmiać z czarnego humoru, z angielskiego humoru, ale i dość płytkiego amerykańskiego. Im więcej śmiechu tym lepiej. Wiem, że jest wiele osób, które angielskiego w ogóle nie rozumie...no i jest mi ich żal i też kwituję "no to trudno" ;-) Nie uznaję, że mają kiepski gust, bo o tym się nie dyskutuję w zasadzie. Uznaję, że nie rozumieją owego przesłania i takiego humoru "od tej strony".
 
Born ty to nawet z Pierdoły potrafisz napisac referat
U ciebie pojecie #gra wstepna# to dopiero nabiera znaczenia
 
Back
Top