Tanio skóry nie sprzedam

przeciez to mahonek, ostatnio pisal jak bardzo chce sie dostac do KSW i jak zajebiscie skacze na skakance.



cos podspiewywal jeszcze Rihanne, ale tego nie rozumialem...
 
A ja tam w tym filmiku (widzialem tylko 1. czesc i nie wszystko) uwazam ze nie ma nic zlego. To ze koles trenuje (nawet nieudolnie) i to dokumentuje swidczy tylko o jego zangazowaniu. Technia i umiejtenosci przyjda z czasem ... albo i nie :)
 
Chodzi właśnie o tę nieudolność. Koleś zamiast środki, siły i zaangażowanie kierować w trening, to próbuje zostać gwiazdeczką YT zanim cokolwiek osiągnie.
 
Koleś zamiast środki, siły i zaangażowanie kierować w trening, to próbuje zostać gwiazdeczką YT zanim cokolwiek osiągnie
Keylock zapomniałeś, że teraz większą szansę wsytępu na KSW da mu zostanie gwiazdeczką na YT niż przebicie się sportowo.
 
Czy Arianny się cycki powiększyły, czy mi sie wydaje (kwestia innego stroju, trochę mniejszego)? :)



1175422_773976342636226_3285547022618892531_n.jpg
 
Tutaj nagranie, dobra historia spotkania w szatni McGregora z Cub'em Swanson'em.


https://www.youtube.com/watch?v=lOOMl3A0J5s
 
ciekawe jak ogólnie z Millerem? mam na myśli leki/dragi czy odstawił,bo widac trenowanie mu sprzyja.Hajs hajsem którego na pewno ma sporo ale jednak klimat na sali i samo zajęcie się treningami pozwala się wyłączyć.



Przypominają mi sie jego wiksy w kościele i wywiad u Ariela :-) gdzie w sumie głupio postąpił ale napizgany czymś był.



Było gadanie Martina ,że są w kontakcie z Jasonem i jakby go ściągneli na KSW kiedyś to w sumie fajnie by było jeśli z mózgiem się nie pogorszyło bo barwna postać bardzo.
 
JDS jeszcze bardziej januszowato wyglada niz sie spodziewalem, haha.



Kiras, z Mayhema juz nic powaznego nie bedzie, taka jest prawda. kolana ma sponiewierane chociaz teraz niby je wyleczyl, trenuje zolnierzy bodajze amerykanskich na obozach i chyba jest zadowolony. z twittera duzo glupot mozna u niego zobaczyc. :)
 
bajusiu,masz racje niestety .Grunt ,że w sporcie cały czas siedzi i może to troche też dla niego pewnego rodzaju terapia.Gdzieś czytałem ,że w 77 miałby się bić.I WSOF myślało o rewanżu z Shieldsem.W sumie zobaczyłbym go jeszcze gdziekolwiek,ciekawe jakby się zaprezentował.
 
Ja to nawet słyszałem, ze Miller prowadził/cały czas prowadzi rozmowy z KSW nt. walk :D Nie patrząc na jego incydenty, Jason jest pozytywną postacią, pamiętam jak kilka lat temu "poznałem go" w jakiejś grze UFC na Xboxa, a potem z Bully Beatdown :D
 
bully beatdown kozak, polecam odcinki z Bobby Greenem, Alvarezem czy Woodleyem... :)
 
Ja właśnie kilka lat temu wcale nie ogarniałem MMA czy zawodników, więc jak była jakaś gwiazda UFC, to nawet o tym nie wiedziałem. Kiedyś to nadrobię :D Jest jeszcze jedno, co mnie zawsze zastanawiało - Bully Beatdown było ustawiane, czy nie?
 
Back
Top