Tanio skóry nie sprzedam

Z logicznego punktu widzenia, każda ustawka ma podłoże czysto socjologiczne. Jednostka, jaką stanowi kibic w zbiorze zamkniętym - grupa kibiców, zaczyna krążyć niczym elektron. Psychologia tłumu, jaka w tym momencie działa, w połączeniu z uwalnianymi do organizmy homosapiens substancjami z gruczołów dokrewnych, daje znać o sobie, jak i osobom wokół, że o to ja, mam moc, a teraz dodatkowo legalnie. Logika każe sądzić, że tego typu rozwiązania , chcąc nie chcąc, spotkają się z jakąś tam aprobatą, aczkolwiek krytykanci wszelkiej maści, bądź strażnicy podatkowi, głoszący hasła: chcecie się pozabijać, nie ma sprawy, ale nie będziemy was leczyć za nasze dzięgi, Nadal nie rozumieją, że Owsiak , też sie czasem myli
 
Co do Janowicza za Rebelya.pl







"Daily Telegraph" przypomina, że jeszcze 18 miesięcy temu Janowicza nie stać było na bilety lotnicze, by pojechać na Australian Open. Polakowi w znalezieniu sponsorów nie pomagał fakt, że miał za sobą grę w finałach wielkoszlemowych turniejów juniorskich w Paryżu i Nowym Jorku. Tylko dzięki poświęceniu rodziców, którzy zdecydowali się sprzedać sieć sklepów sportowych, by znaleźć środki na rozwój kariery syna, mógł wystąpić w Sydney.



Kłopoty finansowe niezwykle utalentowanego tenisisty próbowali wykorzystać Katarczycy. Zaoferowali oni Polakowi fantastyczne możliwości rozwoju. Warunkiem było jednak, żeby przyjął obywatelstwo Kataru i... przeszedł na islam. Janowicz, jako gorliwy katolik, zdecydowanie odmówił. - Nie zastanawiałem się nawet przez chwilę - wspomina."






Tak pisali latem (pap, wp.pl, onet.pl i inne), a dzisiaj z telewizji można dowiedzieć się, że no przecież minister Biernat niemal osobiście finansował Janowicza, a tu taka czarna niewdzięczność i brak miłości do ojczyzny ze strony gówniarza.
 
Z tego co pamiętam to Bartoszowi Kizierowskiemu (naszemu krauliście) też proponowano pieniądze pod warunkiem, że będzie reprezentował jakiś tam arabski kraj (chyba też Katar albo Zjednoczone Emiraty Arabskie)
 
LucaBrasi: Są czołowi zawodnicy, którzy sprzedawali narkotyki, są czołowi zawodnicy którzy siedzieli w więzieniu - i co tego ?! Jakby zorganizować turniej dilerów narkotykowych, albo turniej recydywistów i promować to jako coś - COOL - to również jestem na NIE - tak jak jestem na NIE zawsze gdy słyszę Firmę i inne zespoły robiące małolato wodę z mózgu. Nie ma nic fajnego w byciu chuliganem. Sport powinien wyciągać dzieciki z takich środowisk, a nie je promować.
 
Ty nie ucz życia ludzi , każdy robi to co lubi a Tobie g.. do tego . Nikt Cie nie woła tam żebyś szedł do lasu i sie napierdalał , kto chce to sie w to bawi . To że dla Ciebie nie ma nic fajnego w byciu chuliganem , nie znaczy że ktoś inny też tak musi myśleć . Dajcie już spokój z tym tematem bo chcecie każdego umoralniać , a i tak kto chce to pójdzie i będzie robił swoje . Ty pójdziesz na trening , żeby sie sprawdzić w walce 1 na 1 , a ktoś inny pójdzie po to żeby na weekend iść i sie bić z inną bandą .
 
Gowno mi do tego jesli sie napierdalaja w lasach i nikt o tym nie wie oprocz zainteresowanych. Ogolnie jestem za tym zeby ustawki byly legalne - niech sie tłuką, nic mi do tego, ale jak ktoś zaczyna z tego robić sport i sprzedawać to jako coś fajnego - niech wypierdala, nie podoba mi się to - robienie małolatom wody z mózgu. Bycie chuliganem to droga do nikąd. Chcesz być kimś - unikaj tych typów, chcesz skończyć w celi -to dosyć skuteczna drog by cel osiągnąć, nowi kumple Ci w tym pomogą. Sporty waki mają być formą ucieczki z takich środowisk, tak było od zawsze, nie ma w tej patologii nic fajnego, chyba ze jara Cie zyci na marginesie spolecznym - Twoj wybor, rob co chcesz
 
Wczoraj ktoś założyl ten temat>>>

http://cohones.mmarocks.pl/topic/team-fighting-championship
To moja mala sugestia, by tam kontynuować dysputę.

Obejrzałem sobie własnie film od Rivaldo i ten facet, to chyba zna zwierzak, które z nim występują , od dzieciństwa. Ciekawe, ile razy go któreś pogryzło?
 
Na Nat Geo Wild był kiedyś "tydzień z wielkimi kotami" i było dość dużo o tym gościu. Jestem pełen podziwu dla takich ludzi.
 
Coś dla miłośników bilarda i pięknych kobiet


https://www.facebook.com/photo.php?v=10152080077352684&set=vb.81267402683&type=2&theater
 
taka historia:



gosc przefarbowal wlosy



tumblr_mifm02xmwL1qc8755o1_1280.jpg




no i leb mu spuchl bo byl uczulony na jeden ze skladnikow farby



tumblr_mifm02xmwL1qc8755o5_1280.jpg




tumblr_mifm02xmwL1qc8755o9_1280.jpg




tumblr_mhpeu3xVP71qa3v7yo1_400.gif




zrodlo : http://slaughterfox.tumblr.com/post/81797718501/antigualla-weleliana-un-poco-mas-de-alergia-y
 
Nie wiedziałem gdzie wrzucić. Jakby ktoś kiedyś logo chciał sobie po taniości zrobić...







http://www.designmantic.com/







209105j.jpg
 
Heh, dziwne, strona nie załadowała mi się w pełni i obrazka od tsatsiki nie widziałem o_O



W każdym bądź razie sorry
 
Z tym gościem od lwów było na NatGeo; W rezerwacie lwów, oglądając pierwszy raz przecierałem oczy ze zdumienia, że tak można, że można aż tak oswoić lwy, ale to trzeba poświęcić się całemu. Ciekaw jestem czy dalej to prowadzi, bo ostatnio jak leciało to w TV miał spore problemy finansowe, a żeby wykarmić tyle mięsożerców, bo tam nie tylko lwy były, ale i hieny oraz lamparty. Lwy są oswojone z hienami i tworzą stado :-) Niech mu sie wiedze temu gostowi, bo pomaga ratować zagrożony gatunek, wielkich kotów
 
@Yagiel



No niestety, to zawsze jest ryzyko pracować z dzikim drapieżnikiem, one zawsze będą dzikie i w każdej chwili może w nich się wyzwolić instynkt drapieżcy. Człowiek popełnia błędy, nie jest zawsze w stanie przewidzieć zachowanie, swojego dzikiego przyjaciela, w tym przypadku jak saper, myli się tylko raz. Tym bardziej jestem pełen podziwu dla tego typa, ryzykuje, liczy sie w tym, ale to kocha i to robi. Przy tych lwach wygląda, jak kot domowy przy człowieku
 
Opowiadał, że zaatakował go kiedyś lew podczas kąpieli w jakimś stawie, czy coś. Nie pamiętam dokładnie.
 
@Batman



Było coś takiego, ale to nie był chyba atak tylko zabawa lwa z tego co pamiętam. Wiele nie trzeba by taki zwierz człowieka pokaleczył, dla lwa to zabawa jak z każdym innym jego pobratyńcem, ale dla człowieka już nie. Jedno uderzenie łapy może zabić, wkońcu król zwierząt



@Edit.



Fakt Nat Geo Wild zajebisty kanał, podobnie z National Geographic, najchętniej oglądane przeze mnie kanały. Można się dużo dowiedzieć, doedukować, nie to co w tych polszmatach i tvnach
 
być może, nie pamiętam dobrze, ale ogólnie Nate Geo Wild to zajebisty kanał, wiele się idzie dowiedzieć, szkoda że co chwila powtórki :D
 
Back
Top