Tanio skóry nie sprzedam

Co ten Frankie tak z tą Santosową/em ? Juz kolejne zdjęcie :-)



BjsahtpCcAE-6d4.jpg
 
Frankie na tej focie z Cyborgową jeszcze bardziej przypomina mi jednego doktoranta z mojego wydziału :-) Najlepiej, jak kiedyś na laboratoriach ktoś z mojej grupy mnie o coś pyta a ja "Nie wiem, najlepiej spytaj się Edgara" i na początku nie skapowałem się, czemu nie wiedzą o kogo chodzi :-)
 
Frankie ma romans z Cyborgową. #pewneinfo.



Tommy Toe Hold zajebiste! Ja ogólnie jestem fanem całego Alpha Male, także nieźle się uśmiałam. :-)



Tomek to staroć z poprzednich świąt, jednak widok Hendricks bez brody za każdym razem tak samo zaskakujący. :-)
 
Ban to się nalezy temu gościowi co stronę temu wrzucił zdjęcia tych grubych bab. Przy tym szajsie to co zapodał VoRaNeK wygląda jak troskliwe misie przy grodzkiej.
 
Tobie by się przydał kwa



Ostrzeżenie jest więc po co tam spina, wchodzicie na własną odpowiedzialność. Foty umieszczone są na dośc popularniej stronie, zbytnio grzebać nie trzeba aby je znaleźć



http://www.mmamount.com/
 
bedzie ban, lol, tego juz w ogole jeblo. zaczynam myslec, ze te 'dorosle' zdjecia kaczki to fejk. dorosli ludzie przeciez nie sa tacy. :|



kurwa Szpila z kaczym zalozyli jakis klubik, jeden drugiemu dogadza albo sie odnosi co temat. Arturowe alter ego duck'a, niezla sprawa.
 
" Pozdro Arlovski! Przez Ciebie rapsy dzisiaj w mych głośnikach, joł."


Cannabis, whisky, ananas - jeszcze będzie czas, by odpoczywać!
 
Nie wiem, gdzie to wrzucić ale bardzo zależy mi na Waszej pomocy. Jeden z moich najlepszych przyjaciół, z którym spędziłem 3/4 życia miał ponad rok temu wypadek, spadł ze schodów uderzając się w potylice. Od tego wypadku leży w śpiączce. Jeżeli jeszcze nie rozliczyliście się z podatku i chcecie jakoś dobrze rozgospodarować swój 1% to bardzo proszę Was o pomoc. Tu macie linka ze wszystkimi danymi.



https://www.facebook.com/photo.php?fbid=797781560251253&set=a.547666048596140.138275.100000582498004&type=1&theater
 
@markhunto



Bardzo miło z TWOJEJ strony !!



Moim zdaniem takie AKCJE powinny być przypięte na forum żeby każdy mógł to zobaczyć a nie tak zakopane w temacie gdzie nikt tego nie zobaczy.
 
@ tytus



Na razie wegetuje (półpasiec mnie dopadł). :)



Wrzućcie to gdzie tylko możecie jak mogę Was prosić, bo rehabilitacja jest kurewsko droga a niezbędna, żeby chłopak się obudził.
 
Back
Top