Tanio skóry nie sprzedam

Jestem więcej niż pewien że Cipek to wymyślił :) Ale dobrze troche Daniel troche mniej spięty jest moc ;D


Błąd. W polskim MMA, król disco polo jest tylko jeden i to jego pomysł. :-)
 
@up, pan brat Pudziana? :-)



EDIT: A już myślałem, że chodzi Ci o autora takich hitów jak "Słowiański wiatr", "Dawaj na ring", "Cała sala", "Dawaj na maksa" i wiele innych :D
 
Zdradzisz czy Cię obowiązuje? Trwam w tym ze to wymyślił Michał, CIPAO (pozdro dla Ziomka z B co sie darł do kamery ) MATERLA ( ale charakteru nigdy) :))))
 
Daniel "Akcent" Omielańczuk! Pamiętam, że na Drodze do UFC też ciągle śpiewał jakieś kawałki disco, to skrzywienie zawodowe :-) Rozjebał mnie wczoraj ten taniec Cipka.
 
Moża ja jestem jakimś sztywniakiem, ale mnie te filmy z hotelu na którym Cipek i Daniel tańczą nie bawią ani trochę. Są żenujące, ja osobiście wstydziłbym się to wrzucić do internetu. Widocznie mam inne poczucie humoru.
 
7e8d2475e5e3a4ad1936c65a62943e60_original.jpg




Gladiatorzy jak zawodnicy MMA ;)
 
Ukrainiec zmusił mnie abym poddał go w jak najmniej humanitarny sposób, tak śmierdział że ciężko było łapać tlen. Panowie szanujmy się i dbajmy o higiene!!!


Z Facebooka Zbyszka Tyszki.:-)
 
Dopiero teraz znalazłem filmik, że Daniel też tańczył :-) Dobre pojeby z Cipkiem
https://www.facebook.com/photo.php?v=633248273401006&set=vb.163307910395047&type=2&theater

Omiczek nie trenuje nóg ;(
 
Malo sie interesowalem tym Bogusiem ABC ale chlop ma chyba jakies zaburzenia psychiczne, co wrzuca na fb to po prostu patologia.
 
No, faktycznie, też gościa mam w dupie, mam nadzieję, że kiedyś zabraknie mu na chleb i będzie musiał zacząć coś robić, żeby przeżyć.
 
Nie wierzę w to, że ma tyle kasy, niby kurwa skąd? :) Ten człowiek to chodzące kłamstwo, w nic mu nigdy nie uwierzę.
 
ja w paincie moge uzyskac 1mln zlotych, a mam 22 lata i pokazac to swiatu. wporzo?



kto kurwa bonusowi wierzy? pewnie kotno z Trondheim za pasy w MMA. 20-0 w tm 20 KO nie zrobilo sie przypadkiem i za darmo.



1780695_222750487910677_2088393028_n.jpg
 
Przestancie sie tym baranem interesowac. Po co nabijac wyswietlenia i jakby nie patrzec promowac kogos kto prezentuje taki poziom jak on.



Wszyscy go krytykuja a nadal go prowokuja do robienia takich idiotyzmow
 


And this is my you don • t ask to be hit with leg kicks by a UFC champion. Also, perfect reaction by Jon Jones to the man • s screaming, • Awww, yeah • •
 
Back
Top