Tanio skóry nie sprzedam

@Arlovski, popieram :D



@Gambit, a z jakiego to serialu (chyba serialu)?







Jako bonusik, Penny z odcinka 1x7 :-)



2ryiwlh.jpg
 
serial to The O.C - za mlodziaka to ogladalem, potem sobie ogarnalem, baaardzo przyjemny. :)
 
Nie wiem czy bylo, ale ja tego 'fajtera' nie znalem.



https://www.facebook.com/Michael.MassiveProgressProject



a to jego walka



 
Majki Tajger był tutaj nie raz. Dobry świr, nadawałby się do zorocznego turnieju o czempiona mma organizowanego w piwnicy u pudziana.
 
W piatkowym wydaniu Inside MMA,z pewnym humorem pokazano urywki walki Pudziana na KSW24,a w segmecie najleprzych K.O.tygodnia pokazano nieszczesne zakonczenie z walki Materla v. Silva jak i walke Mankowski v. Legman.
 
O matko, ten filmik z policją jest wzruszający. Kiedy policjantka psiknęła koledze gazem w pysk to się prawie popłakałem...ze śmiechu:-)
 
Niech Wujek wpadnie i przeanalizuję cała zaistniałą sytuację. Ja patrzę na te kolejne filmiki z naszymi kochanymi stróżami prawa i przypominami sobie kto z mojego otoczenia poszedł do policji to nawet się nie dziwie takim interwencjom.
 
Mnie zawsze zastanawia dlaczego nie ma testów sprawnościowych czy coś. Przecież takie kobietki by odpadły w pierwszej fazie. Ja rozumiem, że policja to nie wojsko, ale tutaj jest właśnie idealny przykład dlaczego kobiety i goście ważący po 50 kg nie nadają się do policji. Kto ich wysłał w rewir? Ze biurkiem powinni siedzieć.
 
buahah, co za dałny wzieli do tej policji, sami se pryskają gazem po oczach, zamiast z gosciem pogadac uwieszaja sie mu na szyji, kolo spokojnie "o co wam chodzi" a ci się z nim szarpią mimo ze mają po 50 kg... co za pizdy :D
 
I tak sie konczy preferencyjne dla kobiet zanizanie wymagan, choc gosciu nie lepszy. Jednak ogolnie to nie o sile fizyczna i plec nawet tutaj chodzi - nie spisali sie po prostu w sytuacji stresowej.
 
@TheChosen1



Z tego, co wiem, to zarówno dla kobiet jak i mężczyzn wymagania są te same.



Przy takim poziomie zarobków nie spodziewajmy się w polskiej policji samych gladiatorów. Z każdym kolejnym filmikiem wielki śmiech i oburzenie. Może pora spojrzeć realnie?
 
Mnie to nie dziwi. Na podstawie obserwacji własnego otoczenia stwierdzam, że do Policji poszły osoby, które nie miały zupełnie pomysłu na swoje życie, cierpiały na bezrobocie, za młodu miały CHWDP wypisane na czole, a rzeczywistość bez perspektyw skłoniła ich do takiego kroku. Podobnie jest z funkcjonariuszami SM. Nie twierdzę jednocześnie, że trafiają tam głównie osoby, które niczego sobą nie reprezentują. Trafiają jednak takie, które nie nadają się do tego typu pracy. Wymagnia powinny być wyższe, ale wtedy proporcjonalnie do wymagań powinny w wzrosnąć zarobki. Dopóki wynagrodzenie będzie przeciętne, dopóty swoje miejsce w Policji znajdzie niemal każdy.
 
Nie wiem jak u Wujka ale u nas było tak, że zanim trafiłeś do konkretnego wydziału, referatu, czy gdzie tam miałeś pracować, to najpierw wysyłali cię na kilka miesięcy na mały posterunek. Chodziło o to, żebyś nauczył się "bycia policjantem". Dopiero potem zaczynałeś to co miałeś robić. Była też druga opcja: tournee - dwa tygodnie w różnych służbach i dopiero po tym na swoje miejsce. Cel podobny. Filmiku nie oglądałem, ale obstawiam, że może dzieje się tam właśnie coś takiego.
 
@Comber w otoczeniu widzę synów i córki byłych UBków, aparatczyków kapusi plus znikoma liczba nadajacych się do zawodu.



Jeżeli chodzi o ten filmik to masakra Milicja zero rozumu !!! Potem takie efekty. Nie chodzi o to ile ważą. Nie znam sytuacji dokładnie ale ludzie których starali się KATOWAĆ wygladali na normalnych spokojnych I pewnie tą sytuacje szło załatwić po ludzku . DEBILE W MUNDURACH W DODATKU BEZ SUMIENIA
 
Przecież to jest kurwa jakaś paranoja. Mam nadzieję, że ich wypieprzą dyscyplinarnie z roboty. Szkoda,że nie można im wpierdolić, chociaż powinien ich ten koleś dorwać po cywilu i morde obić.
 
Dziecko krzyczy w tle MASAKRA



I nie pierd..e że mało zarabiają bo mają super! pożyczki do 250000 z oprocentowaniem 0.0001 %. Emeryturka po 25 latach a my prawie do 70 lat będziemy zapierniczc o ile dożyjemy
 
Nieudolność policjantów jest porażająca, mają szczęście, że nie trafili na agresywnych osiłków, bo mogło by się skończyć na solidnym wpierdolu...



z drugiej jednak strony, wkurwiają mnie próby manipulacji faktami związanymi z akcjami policji,



Np, na fb marszu niepodległości pojawiło się coś takiego. Generalnie jestem zwolennikiem środowisk narodowych, ale to nie pierwszy raz, gdzie robią z bandytów niewiniątka. Policja nie jest święta, ale nie popadajmy w paranoje. Takimi publikacjami Ruch Narodowy sobie tylko szkodzi - żenujący poziom.



2gybl7b.png








tutaj pełna historia:



http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131005/BYTOW/131009742







Potem pojawiają się urywki z interwencji i oburzenie, że psy nam niewinnych obywateli gnębią.







Takich cwaniaków, to raz, dwa na glebę, gębą w piach, skuć i do radiowozu - niestety stróżom prawa zabrakło umiejętności...







na rozluźnienie http://www.glol.pl/article/rosyjscy-zule-wygladajacy-jak.html :-)







Edit:



Inny przykład, http://narodowcy.net/polska/8011-brutalna-napasc-policji-we-wloclawku



'Brutalna napaść policji....' No kurwa, z kogo oni chcą robić idiotów?
 
Back
Top