Tanio skóry nie sprzedam

Ten dodatek wstawiajacy losowe "kurwy" w tekst jest genialny. Włączę sobie teraz jakiś artykuł na stronie telewizji Trwam.



Edit. tam nie ma artykułów < szok >. To może spróbuje z jakąś stroną rządową.



@ down Ja już tak mam. Chyba zawsze bedę pisał to słowo przez "ó"
 
Wiem. Nie ma gorszej zdrodni w internecie niz bład ortograficzny. Mozna popełnić ludobujstwo, ale nigdy, przenigdy błąd ortograficzny.
 
Zawsze śpię spokojnie, nie martw się o mnie ;]



Dobra, skończmy ten spam, albo przenieśmy go do hyde :D







Żeby nie było offtopu. Nie wiem czy było :)



 
http://demotywatory.pl/4210117/Niby-stare-a-do-tej-pory-kazdy-sie-usmiecha



ciekawe jak Rogan by to wypowiedzial jak mial problem z Omielanczukiem:-)
 
592dd473215abc399b5df821dfd57147.jpg
 
Oglądałem ten filmik wyczekując momentu w którym gdzieś pokaże się drąg, całe szczęście się nie doczekałem ale bankowo większa część jak nie wszystkie te "panie" kiedyś były chłopcami.
 
Jedna z wyżej przedstawionych pań nie była kolesiem na bank, ta w sukience w kwiatki w klubie. Ma zbyt kobiecie rysy twarz i budowe ciała, za to obok niej siedzi babochłop w takiej samej sukience.
 
Szpila:
Witam wielkich kibicow internetowych napinacie sie przez ten internet ze sie przezucilem itp kur...wa czy was juz konkretnie pojebalo? nie znacie sprawy to po co wogole te wypociny ... powtarzam poraz ostatni wybralem kumpli LUDZI!!! a Wisle zawsze bede mial w sercu ale nie bede latal z kims kto kaze mi wybierac przyjaciol gdzie zawsze JLB mialo dla mnie najwieksze znaczenie a opaska wiernosci i jej przeciecie to metafora ..... i najgorsze jest to ze ja nigdy nie latalem z ..."wsh " znam kilka osob ktore szanuje bezgranicznie ale jest tez kilku ktorych nienawidze od tej sytulacji co sie wydarzyla bo nie jestem jakis leb czy frajer zeby sie tak zachowac zreszta ch...j w to wbijam .... kazdy kto mnie zna wie JAKA JEST PRAWDA ... pozdrawiam
 
Back
Top