Tanio skóry nie sprzedam

"Prawdziwy" plakat ufc 168



1002225_431850250259432_1325993370_n.jpg
 
Tak, estem z Lęborka, ale w Samancie nie bywam :D



Szady, skąd takie info? Czyżby też Lębork, albo okolice? ;)
 
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to jestem przeciwko UFC, na posyłki MMA Attack i KSW i za dopingiem w MMA o którym nie wiem tak naprawdę czym jest



b2up.jpg




I tak 5 razy :)
 
pewno do końca dnia da radę jeszcze kolejne 5 razy udostępnić



moze zglosic jego profil do FB z informacja ze spamuje :)
 
W ciągu godziny, już jest 4 razy udostępnione ;D Mirek ma na prawdę jakieś problemy.




No i niech jedzie! Jego prawo! Oto najnowsza wypowiedź Mirka • Mirasa • Oknińskiego na • Temat Tygodnia • czyli • doping w polskim MMA •




Jak to jest że mmarocks.pl jest za wejściem UFC a przeciwko wpuszczaniu kontroli antydopingowych do polskich organizacji? (w UFC badania są) sami sobie przeczą. Jeżeli jesteś za UFC musisz być za badaniami antydopingowymi w każdym sporcie są badania chyba że dla mmarocks.pl MMA to nie sport MMArocks.pl jest na posyłki KSW i MMAattack którym nie zależy na badaniach.
A wszystko • zapiera się • o definicję słowa • sport • . Bo • jeśli według ustawy o sporcie • sport to:Sportem są wszelkie formy aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej, rozwój stosunków społecznych lub osiągnięcie wyników sportowych na wszelkich poziomach.

Oto dowód, tutaj:



Z takiej definicji wynika, że kontrola antydopingowa, którą można przeprowadzić w sporcie • jest możliwa w Polsce zarówno na gali PLMMA, na KSW, na MMAAttack i na każdej innej imprezie, w każdej dziedzinie, byleby pasowała do tej szerokiej definicji!

Aby dojść prawdy, Kibole.pl wystosowały pismo do Pani Rzecznik Ministerstwa Sportu z zapytaniem • Jaką definicję sportu stosuje ministerstwo, dla określenia • komu może, a komu nie może • nasłać • kontrolę.

Pismo poszło wczoraj, czekamy na odpowiedź.
z: kibole.pl
 
@midern



hehe, "Samanta" jest popularnym burdelem, prawie jak "Rozi" w Gdańsku. Przejeżdżam koło tego latem czasem jak jadę do Łeby nad morze, ale nie musisz mi wierzyć. ;)
 
Newsy z Mirkiem no i stetki innych ciekawych, śmiesznych, głupich i innych powinniście wstawiać na cohones.


866 stron kto ma czas tutaj grzebać, ile napewno dobrego materiału przegapić można, a szkoda.



Zawsze wolę widzieć tytuł newsa zanim coś klikne, a tutaj ogromny, ogromny burdel w tych 866 stronach, a napewno wiele fajnych żeczy było napisanych i wstawionych które przegapiłem a byłyby fajnymi tematami do gadki.
 
Dlatego też trzeba przeglądać cohones regularnie i czytać na bieżąco :)



p.s. na pewno, piszemy oddzielnie.
 
Back
Top