Tanio skóry nie sprzedam

Chu*owe, nawet nie oglądałem :-)



Podobno da się zarobić na YT, ok.40$ za 100K wyświetleń więc jak machniesz 1mln to masz 400$/1300PLN i wrzuć takie 2 filmiki miesięcznie to student z wichury szaleje na salonach więc próbują i kombinują jak się da.



Blogi modowe są hitem totalnym, jak laska jest dobrą świnią to zamiast robić to co i tak robi przed lustrem to zaczyna to robić przed obiektywem, liźnie trochę GIMPa i sponsorzy się znajdują. W najgorszym razie ma kosmetyki/ciuchy za free, a nie tak trudno zdobyć sponsora bo te laski z topu na 100 ofert odrzucają 99, gdy dostają ciuchy od Diora, Chanel czy YSL to mają wyje*ane na Zarę, Reserved czy prywaciarza z Allegro, a wtedy te młode płotki wyłapują.



Tylu ludzi na świecie żyje z klikania, tylu osiągnęło internetowe sukcesy więc nic dziwnego, że inni próbują na każdy możliwy sposób. Często niestety zalewa Nas gówno ale skoro takie Pudelki świetnie prosperują to oznacza, że gówno, syf, bruk się sprzedaje to i inni czerpią z tego garściami niestety, amerykanie na takich "złotych" produkcjach jak słodkie urodziny, od zipa do gentelmana, tila tequila, zostań przyjaciółką Paris Hilton itp trzepią przepoteżny hajs bo trafiają do największej grupy docelowej w USA czyli kretynów. U Nas to się też udaje jak widać, są przecież jeszcze trudne sprawy, pamiętniki i inne W11 więc jak widać nic ambitnego nie trzeba zrobić żeby klepać $$$ to każdy kombinuje jak może.
 
co to kurwa za moda na tych chlopaczkow zadajacych dziwne pytania i kamerujacych to? rzeczywiscie takie wielkie zapotrzebowanie na taki shit jest w Polsce? czekam az ktos w Szczecinie tak zacznie odpierdalac, tutaj ludzie sa dosyc 'wybuchowi'. bywam czesto we Wro i mieszkajac na codzien w Szczecinie widac 'malutka' roznice w mentalnosci i zachowaniu. nie krytykuje, po prostu jest wg mnie troche inaczej w Szn i takie cos nie zostaloby cieplo przyjete przez niektorych.



na pewno takie ankiety u nas bylyby bardziej interesujace, przynajmniej dla Perfumiarza.
 
51d7d58cdfd00_p.jpg
 
Kielce.



http://www.polskatimes.pl/artykul/938365,szokujacy-billboard-w-centrum-kielc-tusk-dziwka-putina,id,t.html?cookie=1
 
http://www.sportfan.pl/artykul/sensacja-znany-polak-wyzwal-pudziana-ma-prawie-50-lat-44021



to co ci ludzie wypisują w komentarzach na tym sportfanie mnie osobiście dołuje :-), istna wylęgarnia trolli. ten bazelak ich opłaca czy on ma naprawdę tylu "fanów"?
 
Przeciez on tam jest zwyklym memem, a wszystkie te komentarze maja charakter ironiczny i humorystyczny. Tak samo jak na weszlo np. Stanislav Levy.
 
no może po części tak,ale inteligentne komentarze(nigdy za wiele ale są) są usuwane(w tym moje :D) a te komentarze o Bazelaku to część jednak jest opłacana przez niego tak samo na jego stronie



PS:a jak jest coś po Pudzianie to są komentarze że nie ma kobiety itp:-)
 
kurwa muszę nabyć ich płytę :-) A tak serio to starzy powinni zacząć wypierdzielać za okno rachunki za internet będąc rodzicami tych młodych "talnetuf". I pewnie tak by robili widząc do czego służy im net. Syf się robi i lipa...
 
Back
Top