Tanio skóry nie sprzedam

Mariusz ju hawe gut ruski akcent, maj nejm is Ahmed end Aj em from Pakistan ajem suisajd bomber bat lowe jur fajts.
 
hahaha,



Mariusz jest genialny on zna pojedyncze słówka i sobie układa je sobie w całość i wychodzi nie najgorzej :-)



Widać przynajmniej, że rozumie pytania, a nie jak Anderson :)







slołli slołli step by step



Onli working working working



tłenti sekund







Strasznie nie lubię naśmiewać się z czyichś zdolności lingwistycznych, ale Mariusz jest genialny!







A właśnie, tak a propos, Mariusz teraz walczy 3x5 czy ciągle dwurundówki?
 
Ja również nie widzę nic śmiesznego. Rozumie pytania, odpowiada jak większość Polaków w jego wieku. Co tu do szydery? Bardzo fajnie sobie poradził :)
 
Ale tu nie chodzi o szyderę i hejt, tylko, że wygląda to zabawnie - pozytywnie :)W mojej opinii Pudzian komunikuje się w obcym języku lepiej niż nie jeden magisterek ;]
 
Kolego Rivaldo -> wklej wpis jeszcze raz, ale spróbuj najpierw wkleić w notatnik, a później tutaj, bo kodowanie siada. (ten wpis zostanie usunięty).
 
Pyta mnie zawsze śmieszyła, ale ten Koza ostatnio? WTF? Zaczepia jakichś podlotków i ich obraża. Mam nadzieje, że jakiś "łamiący stereotypy gej" w końcu mu wyjebie.
 
Nie wiem czy zauwazyliscie, ale kazdy wywiad z Pudzianem wychodzi tak samo, mam wrazenie ze od 4 lat odpowiada w ten sam sposob na pytania. Powoli, powoli i do przodu, sto lat startowalem w strongmenie, codziennie bieganie, cardio boks i zapasy, bla bla bla :-)
 
Pyta była genialna, ale ostatnio stoczyli się wręcz na dno. Sam bym chyba przypierdolił gdyby mnie wyzywał gość.
 
Koza jest strasznie wkurwiający. Jaok w roli zadającego pytania sprawdzał się dużo lepiej.


Mam podobne odczucia. Już po tym co odjebali na Pyrkonie to jakoś przestało mi się chcieć ich oglądać.
 
Zauwazcie do kogo on podbija w tych wywiadach-jakies chude wypłochy albo grube,zapocone lebiegi. Nigdy nie widzialem zeby sie sadzil do jakiegos normalnego kolezki.
 
Tam na tych manifestacjach to większosć takich wykrętów chodzi, zresztą logiczne,że podbija do tych z których będzie śmieszny materiał, a nie do normalnych ludzi o normalnym zdaniu, bo takie ujęcia wycinają.
 
@Jacek no cóż skoro wie że bez kamery wpierdol by dostał to musi gdzies uciekać żeby potem łazić po sądach. Mnie szczerze mówiac już nie śmiesza ich filmiki, a wcale się nie ździwę jak kiedyś podbiją do prawicowców którzy się tak wkurwią że im rozpierdolą ta kamerę i powybijają zęby.
 
a wcale się nie ździwę jak kiedyś podbiją do prawicowców którzy się tak wkurwią że im rozpierdolą ta kamerę i powybijają zęby.


To sobie pomysl co sie bedzie dzialo jak trafia na jakiegos krewkiego i jurnego czlonka ruchu LGBT ?
 
Weekend z KOksem



20130417-burneikaozoba.jpg
 
Back
Top