Tanio skóry nie sprzedam

Coś kiedyś czytałem, niefajna sprawa



Tak czy owak 280 Ibs na 3 dni przed ważeniem to wg was optymalna waga do zbiajnia ?
 
37065_258044357660241_933531713_n.jpg
 
@Voranek Nie zaczynajmy dyskusji o ważeniu, było to już tyle razy wałkowane, że każdy już chyba ma zdanie wyrobione i go nie zmieni :)
 
http://www.liveleak.com/



view?i=880_1359516144







Masakra, w sumie nie wiedziałem gdzie wrzucić :/ Połączyć trzeba w jeden link, ale uprzedzam ze dość brutalne!
 
Voranek, obejrzysz sobie ( jeśli gdzieś jest ) nieoficjalne ważenie na bodajże 2-3 dni przed którymś KSW. Niektórzy średni, wagą ocierali się o półciężką.
 
I między innymi dlatego minimum wieku zawodowej walki MMA czy K-1, boks powinno być 18 lat, ale to szczegół tu i tak. Widzę kolejny raz, że ktoś ginie po walce bokserskiej i to zwykle stoi po ciosie, który to powoduje...po chwili się osuwa lub w ogóle śmierć następuje po walce. Ciekawe, że nigdy po ciężkim nokaucie nie widziałem, a po takich "powikłaniach" już nie raz...



Lipa, ale niestety to pokazuje poraz kolejny, że MMA i tak jest bezpieczniejsze dla życia niż boks, więcej opcji kontuzji, ale zwykle nie tyle ciosów na samą głowę co w walce bokserskiej.



Typka, który go zabił powinni za to sądzić. Sędzia wkracza, a ten wali dalej, nawet obejść sędziego chciał i miał dalej jakiś "problem".



Chciałbym, żeby jakiś fachowiec się wypowiedział. Lewe badania czy co spowodowało taki obrót sprawy u kogoś kto teoretycznie nie powinien być sfatygowany karierą w sztukach walki z racji wieku.
 
no logiczne ze mma jest bezpieczniejsze, bo wszechstronne, w boksie to praktycznie cierpi sama glowa (z czym wiecej powstaje urazow wewnetrznych niz zewnetrznych) wiec to duzo duzo bardziej niebezpieczny sport,bez porownania. ale bez kitu, nie rozumiem co niepelnoletni robia w walkach zawodowych.
 
Zgadza się, rodzice nie wiedzą co robią (to, że są dojrzali i są rodzicami o niczym wielkim nie świadczy) i dają zgodę...a tylko dlatego, że prawo im na to pozwala to pchają w zawodostwo dzieci...Mozna dziecko cisnąć do sportu, ale po to jest amatorski przecież. Na zarabianie przychodzi czas.



Matej Kuznik to ten Czech swoją drogą.
 
Ci Czesi mają zawodnika, który ma 13 lat i bije się amatorsko i 15-latka z pro rekordem 2-0.
 
Ogólnie prawo powinno zakazywac występowania osobom niepelnoletnim w sportach walki na szczeblu zawodowym,bez podziału na kategorie junior itd.
 
Szczerze jakbym miał przyjąć w moim wieku walkę z kimś 15-letnim to chyba miałbym opory. Wiem, że niektórzy rosną jak na drożdżach, talent mają, ale to jednak po prostu dziecko, które fizycznie dodatkowo mogłoby być moim, choć nawet 30stki nie mam... Pomijam sytuację walkę 41latka z np.21-23latkiem co oczywiste.
 
Wreście jakaś ciekawa walka z udziałem Kimbo:-)Lubie takie cepeliady:-)



Tytuł na bokser.org:



KIMBO WYGRYWA PO MARNEJ BITCE



Profesjonalny portal:-)
 
Ehh. To by były wiatraki:-)



Niestety, obaj się nie zgodzą, bo któryś balonik by pękł. Szpilka by miał przewage, bo mu wstawili tytanową płytke w szczęke. No ale cep na wątrobe i może by usiadł.:-)
 
ale ladnie znalazl watrobe... ;)



Kimbo bestia, lubie go, charakter ma mega jak na takiego zabijake, zarabia sobie hajsy w koncu na napierdalaniu sie, jest git. :)
 
Dobre cepy leciały. Kimbo jednak może co najwyżej ogórków obijać na krótkich dystansach, bo o poważnych rywalach i walkach nie ma mowy. Szpilka by zniszczył Kimbo na spokojnie.
 
Cepeliada na ostro :) Kimbo zaskoczony, że przeciwnik nie ma szczęki z papieru i przyjmuje takie cepy. Nawet podłączył Kimbo w pierwszej rundzie.
 
Nie wiedziałem, że BigFoot jest taki ciężki, zastanawiam się gdzie on ma te kilogramy, bo aż 280 funtów za nic bym mu nie dawał.
 
Back
Top