Tanio skóry nie sprzedam

Co chwile widzże jak DVD ciśnie na Mario i KSW, az mnie to zaczęło nudzić i chciałbym aby jakis Polak srogo obił mu facjate.
 
150989_429503047118780_545221984_n.jpg
 
dokładnie, dokładnie, dokładnie, dokładnie no kimura, dokładnie, dokładnie, dokładnie łamanie kości, dokładnie dokładnie dokładnie balacha, dokładnie, dokładnie :-)
 
Jeżeli chodzi o mnie to klepał bym szybko, nie wiem czy zwróciłeś uwagę jaki on jest dobry technicznie i z jaką prefekcją to robił wolałbym nie ryzykować złamania nogi :-)
 
ogarnij jego profil na fcb.



https://www.facebook.com/pages/Piotr-Witczak-Officialy-Futbolista-ameryka%C5%84skiBokserraper-podziemie/251686101573232
 
Zawsze mi się wydawało, że kimura jest dźwignią na obręcz barkową i okolice. Teraz już wiem, że na łokieć.
 
On pomylił chyba balachę z kimurą, bo pokazywał armbar a mówił że to kimura xD Ale kat z niego jak ja pierdole, aż strach się dokładnie bać!
 
Widzę duzo podonieństw fizycznych do Bazel.... Ostatnio jest wysyp takich dziwnych postaci raperzy-zawodncy MMA, nie tak dawno był tu Fred K. teraz Bonus AGD
 
Co do "kimury na łokieć" to na sherdogu czy gdzieś szukałem info dlaczego kimura jest legalna w judo skoro to nie dźwignia na łokieć i napisali, że im bardziej zgięta jest ręka w dźwigni tym większy jest nacisk na staw łokciowy, [ale w praktyce nikt nie zwraca uwagi na to czy na łokieć czy na bark] pomijając bzdury które gada ten cały raper.
 
Back
Top