Tanio skóry nie sprzedam

Przejrzałem profil Kamila na Facebooku. Zawodnik ten jest praktycznie cały czas wyszydzany lub obrażany u siebie. Nie dziwię się, że już ma dosyć.


Też się nie dziwię. Sam się dałem sprowokować jednemu z użytkowników tego forum, a jestem generalnie spokojną i opanowaną osobą. Fajnie jest patrzeć z boku jak ludzie się ze sobą sprzeczają, ale gdy atak jest skierowany bezpośrednio w Twoją osobę, to reaguje się inaczej - nawet gdy wiesz doskonale, że prowokuje cię troll.
 
Czyli świadczy to o tym, że zapewne 3/4 osób które ma w znajomych, to zupełnie przypadkowe osoby.
 
Też przejrzałem jego profil kilka godzin temu i też uważam że ma chłopina ciężko z tymi komentarzami...



Dziwi mnie to czemu on odpowiada na te zaczepki zamiast wyłączyć możliwość komentowania... To byłoby już lepsze wyjście niż zniżanie się do "poziomu tych komentujących" ...



Nic nie mam do jego wagi, bo nie wiem jak to jest u niego i z czego to wynika, świetnie że dostał szansę i trenuje z wielkimi tuzami ale te jego odpowiedzi niszczą go, a w tym etapie kariery powinien jak najwięcej ludzi do siebie przyciągać a nie odpychać.
 
A dlaczego w ogóle Waluś zakłada, że każdy kto go krytykuje/wyśmiewa jedyne co robi to wali konia przed kompem?
 
Czepiają się typa bo taka już natura polaczka. Udało mu się wyjechać na treningi do świetnych zawodników w USA i już czuć ból dupy u polaczków. Ale tak jak mówili wyżej nie powinien odpowiadać na takie zaczepki bo to nie wpłynie dobrze na jego kontakty z fanami. Juras powinien jakoś pogadać na ten temat z Kamilem bo jak dalej będzie pisał takie głupie riposty to nikt nie będzie chciał oglądać jego walk ;s
 
moze dlatego ze kiedys jak nie robił nic konstruktywnego to walił konia przed kompem i zaklada ze nie tylko on tak ma. ot cała historia :D nie zebym cos do niego mial, fajnie ze spełnia swoje marzenia i ze mu sie udalo wyjechac do Aliego na treningi, mam nadzieje ze dostanie w koncu normalnego przeciwnika na ksw i dowiemy się czy cos potrafi
 
Kamil zszedł tym komentarzem do poziomu tych użytkowników, a to błąd lecz w taką pułapkę nie tylko on wpadł. Ma czas i się nauczy żeby być ponad Nimi, a takie teksty tylko go zmobilizują do cięższej pracy nad sobą w ogólnym rozumieniu tego słowa. Czas pokaże, KSW to nie WBN więc w końcu dostanie kogoś kogo nie odprawi tak łatwo. Ma trenera który zna MMA i wszystko co z Nim związane chyba kompletnie więc jak bedzie się go słuchał to będziesz wszystko dobrze.
 
Dla rozluźnienia tematu:



Jak się kochać ze 130 kg kobietą?



- Na serfera - walisz z calej siły z liścia w tyłek i wchodzisz z trzecią falą.
 
"Jakis august bedzie mi tu pierdolic na profilu , jedyna odpowiedz to zamknij morde i wypierdalaj koniowalcu , dlaczego mam znosic takich niedojebow i sie usmiechac do wszystkich ? Jak ktos jest wporzadku to i ja jestem"


A dla mnie ten chłopak jest imbecylem, skoro nie potrafi zrozumieć, że stając się znany poprzez występy w KSW spotka go krytyka tym bardziej jeśli wygląda się jak napompowany salceson a i umiejetnosciami sie nie grzeszy. Jest to przykład typowego: od pługa oderwany i uważam ze taki prymitywizm i prostactwo przy braku charyzmy szkodzi dla mma, bo ja widząc takie posty i niebedac zorientowany w temacie pomyslalbym ze to rzeczywiscie sport dla buractwa. Ma pod ręka Jurasa, niech sie nauczy troche savior vivru i kreaowania swojego wizerunku, bo sie nie da go ani czytać ani słuchać [vide wywiady z wielokrotnymi kurwami]. Mam nadzieje ze ktoś go utłucze na KSW i skonczy się kolejny pompowany balonik jak ostatnio Kopytowski.
 
Gdyby chłopak troche pomyślał, poblokowałby komentarze, które go tak bardzo wnerwiają, pousuwał fejków ze znajomych i zrobił profil nie ogólnodostępny tylko dla znajomych. Może lubi się jednak denerwować i wyzywać od koniobijców ?
 
- Kamil, co robisz zeby troche poprowić swoj wizerunek, bo musisz sam przyznać... nie jesteś posiadaczem sylwetki kulturysty?



- Wypierdalaj konowalcu, nie siedze na dupie kurwa przed kompem przynajmniej, ja coś robie w zyciu, spelniam marzenia a Ty jesteś nikim, hejter kurwa nawet pytania bez hejtu zadać nie umiesz



- O.o



I guess that ;)
 
No, ale skąd ten hejt? Chodzi o przeciwników Kamila czy o jego nieumiejętność w radzeniu sobie z sytuacją, że teraz stał się osobą publiczną? Ja na jego miejscu wywaliłbym opcję subskrybowania i dodawał tylko znajomych. Czasami popularność przerasta człowieka i warto wtedy ogniaczyć hejt zewnętrzny.
 
Skąd tej hejt? bo ludziom może nie pasuje że taki Waluś jest w KSW -patrzą przez pryzmat jego sylwetki i w sumie umiejętności ktorych nie ma jeszcze sporych + dodatkowa myśl ,że są lepsi od niego zawodnicy ciężcy ktorzy na razie nie mają co liczyć na angaż w KSW a on dostał się poprzez1 amatorski puchar na obozie + pewnie Juras też pomógł mu się dostać... więcej chyba nie wymyśle :P
 
No tak, ale on wygrał ten turniej. W prezencie wygranej nie dostał. Co do sylwetki, no to spójrz chociażby na Hunta, czy Nelsona (wiem, że to słabe porównanie sportowe, ale sylwetki jak najbardziej). Waluś wygra z jakimś sportowym przeciwnikiem i hejt się skończy.
 
To serio wszystko są wpisy Walusia? O kurwa. Taka alergiczna reakcja na jaką kolwiek krytykę jest cechą ludzi zakompleksionych. Jak ktoś się jeszcze będzie zastanawiał skąd hejt na Walusia to niech sobie poczyta te wypowiedzi. Ja go nie zamierzam hejtować i wyzywać od grubasów, bo mam w dupie jego sylwetkę i to, że jest w KSW, ale też kibicować takiemu imbecylowi nie będę.
 
Jedna rada dla Kamila. Milczenie jest złotem! Rozumiem, że nie ma ochoty czytać uszczypliwych pytań, obrażających go komentarzy, oraz całej masy hejtu. Jednak na takie komentarze powinien nie odpowiadać. Jeżeli jednak już musi to niech robi to w sposób przemyslany, inteligentny i poprostu stosowny. Jego komentarze są naprawdę poniżej poziomu. Łukasz powinien z nim chyba pogadac i uświadomić mu nie tylko blaski, ale i cienie kariery i bycia osobą szeroko kojarzoną.
 
dokladnie, im mniej bedzie 'nakrecal' ferajne tym mniej zjebanych komentarzy bedzie sie pojawiac. widocznie nie potrafi sie powstrzymac, zle dla niego. :-)
 
Waluś i tyle w temacie... Gościa nie lubie bo myśli ze jest dobry bo walczy dla KSW a jest kilkunastu jak nie więcej ciężkich którzy sa lepsi od niego...



 
531771_300422643403208_175495516_n.jpg




530505_300374673408005_141176755_n.jpg




rf7NE.jpg




280qan.jpg




bendohurdles.jpg




beastwaiter.jpg



EdwardsWTF.gif
 
Najgorsze jest to że Waluś pewnie teraz by powiedział że te upadanie to była taktyka na Werduma z pojedynku z Fedorem :D
 
Waluś padał zamroczony po lowkicku, a później jeszcze 2x po nieczystym kopie w rękę i ciosie na gardę. :-)
 
Back
Top