Tanio skóry nie sprzedam

@up To mało śmiesznych ludzi znasz.


O ten tutaj jest zabawny:

1474_9a5f.gif
 
No dla mnie też jest żałosny bo chce być śmieszny na siłę, a tak naprawdę nic nie ma do powiedzenia, tak samo jak ten niekryty krytyk. Wrzucasz swoją mordę na youtuba, jeden na 10 tekstów Ci wyjdzie i jesteś gwiazdą internetu. A potem znajomi (nie kumple, znajomi) pytają mnie "Co Ty Ryśka nie znasz? Przecież on jest zajebisty". Ależ mnie dzisiaj wszystko wkurwia
 
Ja tam jestem zgredem i uważam, że Polska ma wystarczająco dużo własnych obyczajów, że Halloween jest naprawdę zbędny u nas.
 
A ja jutro do pracy, przepraszam za kolokwializm, zapierdalam. Wkurza mnie juz ta praca. A co do Hallo coś tam to mam takie samo zdanie jak Evangelista.
 
Zakład chemiczny. Pracuje na takich reaktorach których zatrzymanie i ponowne uruchomienie jest pracochłonne i dlatego pracuje w święta.
 
Chłopaki właśnie widziałem koncept nowego komiksu o MMA. Nie mogę powiedzieć wiele bo mnie Tomek zajebie, ale będzie beka i myślę że pierwszy odcinek przebija spokojnie. Stay tuned ;)
 
"Zakład chemiczny. Pracuje na takich reaktorach których zatrzymanie i ponowne uruchomienie jest pracochłonne i dlatego pracuje w święta."



powaznie brzmi, to moze chociaz $$$ sie zgadza na koniec miesiaca xD
 
Toś mnie rozśmieszył, tu to się najmniej zgadza, ludzie w innych rejonach Polski na takich stanowiskach zarabiają 2 albo 3 razy więcej. Wiem bo rozmawiałem z ludzmi pracującymi na takim stanowisku którzy nie są z mojego województwa.
 
Back
Top